Delik açmak ve açılan delikleri genişletmek amaçlı kullanılan cihazlara "vidalama aletleri" denir. Günümüzde teknolojiye göre değişiklik gösteren vidalama aleti modelleri, genellikle 2 metoda bağlı olarak dizayn edilmiştir. "Darbeli" ve "dönel" delme yöntemleri, bu metotlara örnek verilebilir. Madencilikte ve sondaj işlemlerinde kullanılan darbeli metot, en sık tercih edilen metottur. Teknolojinin faydalarını sonuna kadar sunan akülü türler ise kablosuz olmalarının birçok avantajıyla pratik kullanım sağlarlar. Tek yapmanız gereken, cihazı şarj etmektir. Ardından kolaylıkla istediğiniz tüm tamirat ve beton, duvar, mobilya ve ağaç delme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dewalt Akülü Vidalama

Matkap ve vidalama aletleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Dewalt, küçük ve kolay tutulabilir pratik vidalama aleti modellerinden büyük set şeklindeki modellere kadar birçok alternatif sunar. Genellikle akülü modelleriyle dikkat çeken markanın ürünleri; kömürlü, kömürsüz, darbeli ve profesyonel birçok çeşitte değişiklik gösterir. Volt gücüne göre de farklılık oluşturan vidalama aletleri, kompakt ve hafif tasarımla üretilmişlerdir. Son yıllarda oldukça fazla aranır hale gelmiş olan Dewalt Akülü Vidalama Aletleri arasında yer alan kömürsüz modellerin daha az enerjiye ihtiyaç duymaları, daha fazla tercih edilir olmalarını sağlamıştır. Az enerji kullanarak üstün performans gösteren modeller, bu özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. 360 volta kadar çıkış gösterebildikleri için ayrıca darbeli delme ve yüksek vidalama sağlamak gibi avantajları da bulunur. 5.0 Ah akü kapasitesi, 360 volt çıkış gücü, 1.62 kilogram ağırlığı ve 1,5-13 mm. mandren kapasitesiyse kömürsüz vidalama aletlerinin diğer teknik özellikleri arasındadır.

Darbeli modellerin verimliliği; öncelikle volt sayısına, darbe sayısına ve darbe frekansına göre değişmektedir. Ağırlık ve mandren kapasitesine göre yine hızlarında ve performanslarında farklılıklar görülecektir. Akülü özellikli olan darbeli çeşitler, hem estetik görünüm hem de pratik kullanım açısından daha fazla avantaj sağlarlar. Özellikle led aydınlatma özelliği sayesinde kullanırken şarjının ne kadar kaldığını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda karanlık ortamlarda aydınlatma da sağladığından tüm tamir işlerinizi her ortamda rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akülü modellerde genellikle elektronik hız ayarı da bulunur. Bu ayar sayesinde vidalama cihazınızı istediğiniz kademede kullanmanız mümkün olur. Akülü parçaların pratikliği ve hafiflikleri ise kolay taşımaya imkan tanır. Taşıma çantasıyla istenilen her ortama götürülebilirsiniz.

Dewalt Akülü Vidalama Fiyatları

Dewalt markası, kullanım alanlarına göre birçok farklı modelde matkap ve vidalama aleti sunar. Birçok kritere göre farklılık oluşturan modellerin fiyatları da bu kriterlere göre değişmektedir. Öncelikle, vidalama aletleri, volt güçlerine göre verimlilik sağlarlar. Darbeli, kömürsüz ve darbeli türdeki modellerin teknik özellikleri, birbiriyle benzerlik gösterse de performans açısından farklılıkları mevcuttur.

Kömürsüz vidalama aletleri, batarya gücü açısından daha uzun ömürlüdür. Çok az bir enerji bile birçok işi yapmak için yeterli olur. Uzun batarya güçleri sayesinde büyük ve zorlu işleri bile tek seferde bitirebilirsiniz. Hafif tasarımları ise pratiklik sunar.

Dewalt Akülü Vidalama Seti

Tamirat ve inşaat işleriyle uğraşanlar için vidalama aletleri; gerektiğinde kullanılacak cihazlar olmaktan ziyade her zaman ihtiyaç duyulan gereksinim halindedir. Dolayısıyla da bu aletlerin birçok başlığına, çeşitlerine ve ek donanımlarına sık sık ihtiyaç duyarlar. İşte bu bağlamda tüm donanımları ve çeşitleri bir arada sunan çözümler üreten Dewalt markasını tercih edebilirsiniz.

Markanın tüm set modellerinde kapalı malzeme çantası mevcuttur. Tornavida, çift akü, darbeli matkap, kömürlü matkap ve birbirinden farklı kullanım sağlayan birçok başlık, genellikle tüm set çeşitlerinin içerisinde yer alır. Ayrıca, bu modellerin teknik özelliklerine göre set içerisinde yer alan parçalarında değişiklik de görülebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dewalt Akülü Vidalama Aletleri

78 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Ni-Cd Akülü Vidalamalar
Ni-Cd Akülü Vidalamalar
Şarjlı Tornavida
Şarjlı Tornavida
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Volt
Toplam 24 / 78 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/dewalt