Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Dry Days
Dry Days Idrar Enürezis Alarm Cihazı Dry Days DR1704 Sesli Titreşimli

Dry Days Idrar Enürezis Alarm Cihazı Dry Days DR1704 Sesli Titreşimli

Dry Days
664,34 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/80383031/80383037/80383040

İdrar Enürezis Alarm Cihazı Dry Days DR1704 Sesli Titreşimli

Dry Days DR1704 sesli titreşimli alarm cihazı, idrarını altına kaçıran çocukların tuvalet alışkanlığı kazanmasına yardımcı olan bir cihazdır. Cihazın sıvı ile temas ettiğinde aktifleşen bir sensörü vardır. Sensör aktifleştiğinde ses ve titreşim yayarak kişinin uyanmasını sağlar. Bu şekilde uyarı vermesi kişiyi şartlandırarak altını kaçırmasını önlemeye yardımcı olur. Titreşim, sesi destekler. Pilleri takılı ve kullanıma hazır durumdadır. Kullanmadan önce ellerinizi nemlendirerek cihazın sensörüne dokunup çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Ses çıkartıyorsa cihaz çalışıyor demektir. Alarm cihazı çocuğunuzun omzuna, sensör ise külodun dışına dikilmiş olan bezin cep kısmına yerleştirilerek kullanılır. Bezi çamaşırınıza bir kere diktikten sonra, çamaşırla birlikte yıkayabilirsiniz.

Çocuğunuzun tuvalet alışkanlığı kazanması zaman alabilir. Bu süre içinde idrarını kaçırmadığı günlerde onu ödüllendirerek motive olmasını sağlayabilirsiniz. Cihazın kullanım kılavuzunun arkasında bir takvim yer almaktadır. Bu takvime çocuğunuzun altını kuru geçirdiği, ıslattığı ve alarmla uyandığı günleri işaretleyebilirsiniz. Böylece hem çocuğunuz motive olacak hem de durumunu takip etmenize yardımcı olacaktır.

Dry Days DR1704 sesli titreşimli alarm cihazının kutusu içinde 1 adet enürezis alarm cihazı, 1 adet sensör, 2 adet sensör bezi, 1 adet kullanım kılavuzu, 1 adet garanti belgesi vardır.  5-10 yaş arası çocuklar için önerilmektedir. Bu yaş gruplarının altındaki çocuklar için de isteğe bağlı olarak kullanılabilir ama önerilmemektedir.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000005WPZO
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön