Elektrikli Tırpan Fiyatları

Elektrikli tırpan, evrensel olarak uygulanabilir bir üründür. Elektrikli tırpan makineleri bugün sadece tarım ve ormancılık için değil, aynı zamanda özel bahçıvanlar için ideal bir cihaz halini alır. Bununla birlikte, elektrikli tırpan makineleri ile daha fazlasını yapabilirsiniz. Yüksek çayırlarda ve ekolojik doğal bahçelerde, elektrikli tırpan gibi çim ve kalın yabani otları kesen ürünlere ihtiyacınız olabilir.

Bazı elektrikli tırpanlar, fazla sayıda kama ile sonlandırılmış çelik bir çubuktan yapılır. Böylece daha yüksek bir yükte kullanmanızın önemi ortaya çıkar. Çoğu tırpan, bir kablo ile bağlantı sağlar ve bu daha uzun süreli kullanmanız halinde hasara (kablonun kırılmasına) neden olur. Bu nedenle satın almadan önce elektrikli tırpan fiyatları da dahil olmak üzere en ince ayrıntısına kadar araştırmalısınız.

Her Türlü Arazide Mükemmel Performansa Ulaşın

Elektrikli tırpanlar güçlü sürüşü ile etkileyici bir performans elde etmenizi mümkün hale getirir. Bu, kesme çubuğuna bağlı bıçaklarınızın hızlı ve düzgün çalışmasını doğrudan etkiler. Bununla birlikte, bazı cihazlar titreşim sönümlü olduğundan ve yüksekliği ayarlanabilir; ergonomik kılavuz raylara sahip olduğundan çalışma prosedürü sizin için zorlayıcı bir etken oluşturmaz. Elektrikli tırpanların varlığıyla birlikte metrekarelerce alanı sorunsuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Geniş ve yüksek çekişli taban kısmı, bir sonsuz dişli ve değiştirilebilir bir sürücü, her pozisyonda biçmenizi sağlar.

Yüksekliği ayarlanabilir ve titreşim sönümlemeli ergonomik şekilli gidon, sert zeminde optimum tutuş ve kolay taşıma olanağı sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir dış tabana sahip özel olarak sertleştirilmiş bıçaklarının yanı sıra, elektrikli tırpanlar özellikle kapalı kablo sistemleri ile karakterize edilir. Bu, kirlenmeye daha az yatkın olmasını sağlar, böylece daha uzun çalışma sürelerine ulaşabilirsiniz.

Manevra Kabiliyeti Güçlü Tırpanlar

Bazı elektrikli tırpanlar, yumuşak ve çatlamayan termoset plastikten yapılmış bir başlığa sahiptir Bu da tırpanı daha dayanıklı hale getirir. Daha kalın ve daha sert çimleri veya çalıları kesmeniz gerektiğinde tırpanla birlikte verilen bıçağı kullanabilirsiniz. Tırpanın ergonomik sapları, manevra yapmasını kolaylaştırır ve sap mesafesi, çalışma konforunuzun artırılması için optimize edilir. Tırpanın büyük ve kullanışlı bir tetik anahtarı ve kendinden tutma ek bir kilit anahtarı vardır. Kulp, başlık kısmı ile birlikte serbestçe döndürülebilir ve bu, ulaşılması zor yerlerde biçmeyi çok daha kolay hale getirir. Bütün bunları sağlayacak olan güçlü bir motor, güvenilirlik ve düşük ses seviyesi anlamına da gelir.

Ön Plana Çıkan Avantajları

  • Bahçe, çayır fark etmeksizin her türlü çim alanında kullanılabilir.
  • Yüksekliği ayarlanabilen, titreşim sönümlemeli ergonomik tutma koluna sahiptir.
  • Hareketli çim deflektörü sayesinde gövde kapağında çim kalmasına izin vermez.
  • Uzun servis ömrü için özel olarak sertleştirilmiş bıçaklar kullanır.
  • Yükseklik ayarlı bıçakları bulunur.

Soru 1: Bir tırpan ve bir düzeltici arasındaki fark nedir?

Cevap 1: Düzeltici, daha küçük alanlar için tasarlanmış bir cihazdır. Örneğin arazinin köşelerinde veya bir çit boyunca çalışır. Elektrikli tırpan ise geniş alanlar için tasarlanmıştır; böylelikle çim ve diğer bitkilerle başa çıkabilir.

Soru 2: Elektrikli tırpanlarda akıma yakalanma sorunu ile karşılaşma ihtimali var mı?

Cevap 2: Böyle bir ihtimal yok denecek kadar azdır. Özellikle de kablo sisteminizde akım cihazı kullanıyorsanız.

Soru 3: Engebeli ve farklı zor koşullara sahip arazilerde kullanılmaya uygun mudur?

Cevap 3: Elektrikli tırpanlar büyük bir güç sarf ettiği için en zor koşullar altında yer alan çimleri bile büyük bir efor sarf etmeden biçebilmenizi sağlar. Farklı başlık ve bıçak yapılarıyla birlikte her türlü tarla ve bahçelerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Elektrikli Tırpan Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 146 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/451580/34001220