Benzersiz bir kamp deneyimi yaşamak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tercih ettikleri markalardan biri Evolite oluyor. İhtiyaca yönelik ürün tasarımlarıyla ve üretimde kullandığı malzemelerin kalitesiyle ön plana çıkan Evolite, özellikle kamp tutkunlarına yönelik geniş ürün gamıyla benzerlerinden ayrılıyor. 2, 3 ya da 4 kişilik çadır modelleri, kolay kurulum ve kolay toplanma beklentisini karşılamayı başarıyor. Markanın çadır çeşitleri arasında çift tenteli ve çift bagajlı olan modeller de bulunuyor.

Standart kalitede fiber pollere nazaran % 30 daha dayanıklı olan durawrap polleri kullanılarak üretilen çadır modelleri arasında çift girişli olarak dizayn edilenler de bulunuyor. Çadır modellerinin dikiş bölümleri, ısıl işlemle bantlandığı için su geçirmiyor. Cep telefonu, anahtar gibi eşyaların zarar görmemesini sağlamak için çadır modellerinin içerisinde file cepler bulunuyor ve üst bölümde lamba asma aparatı da yer alıyor. “Speed Pole Clips” sistemi kullanılarak üretilen Evolite çadırlar sadece birkaç dakika içerisinde kurulabiliyor. Ayrıca Evolite kamp malzemeleri fiyatları bakımından da avantajlı bir seçenek oluyor.

Konforlu Kullanım Sunan Evolite Uyku Tulumu Modelleri

Kış mevsiminde kamp yapanların en önemli ihtiyaçlarından biri olan uyku tulumu, markanın ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Soğuk iklim faaliyetlerine uygun olarak üretilen ve oluklu elyaf dokusu ile son derece hafif olan uyku tulumu modelleri, % 100 polyester 50D Ripstop malzemeden üretildiği için su itme özelliğini de kullanıcılara sunuyor. Gerektiğinde rahatlıkla kullanılabilen kapüşon sıkıştırma bağcığı, çok daha verimli bir izolasyon sağlıyor. Uyku tulumlarının sıkıştırılmış boyutları ve ağırlıkları modele göre değişkenlik gösteriyor.

Çadır içerisinde kullanım için özel olarak üretilen mat çeşitleri, hava kanallı, kaymayı önleyici tırtıklı üst bölüme sahip olduğundan, sıklıkla yaşanan uyku esnasında kayma problemini ortadan kaldırıyor. Gayet hafif, elastik ve dayanıklı bir yapıya sahip olan mat çeşitleri, yıkanarak da kolaylıkla temizlenebiliyor. Koku yapmayan materyallerden üretildiği için havalandırmaya gerek olmadan çadır içerisinde uzun süre muhafaza edilebiliyor ve sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Minimum Oranda Yer Kaplayan Evolite Kamp Malzemeleri

Evolite, katlanır ocak modelleri ve vidalı kartuş çeşitleriyle de kamp yapanların malzeme ihtiyacını karşılıyor. Butane ve propan karışımı içeren gaz tüpleri, maksimum performans sunuyor olmasıyla benzerlerinden ayrılıyor. Yüksek irtifada da sorunsuz bir şekilde performans gösterebilen vidalı kartuş çeşitlerine uygun olarak dizayn edilen katlanır ocak çeşitleri seçenekler arasında yer alıyor. Üst mekanizması katlanabilen ve bu sayede minimum düzeyde yer kaplayan ocaklar, tüm vidalı kartuş çeşitleri ile birlikte kullanılabiliyor.

Çatal, kaşık ve çakı setleri, outdoor aktiviteler ile ilgilenenlerin en çok ilgi gösterdiği ürün modelleri arasında yer alıyor. Çatal ve kaşık ile birlikte katlanır yapıda ikili çakı gibi çeşitli malzemeleri içeren bu özel setler, hafif ve dayanıklı materyallerden üretiliyor. Küçük ebatları sayesinde az yer kaplıyor ve kolaylıkla temizlenebiliyor. Her türlü kampçılık faaliyetlerinde kullanıma uygun olan kürek modelleri de katlanır yapıda tasarlanıyor. Markanın ürün modelleri arasında, eşyaların rahatlıkla toplanmasını sağlayabilen sıkıştırma perlonu çeşitleri de bulunuyor.

Konforlu Bir Kamp Deneyimi Sunan Katlanır Masa ve Sandalyeler

Leke yapmayan ve aynı zamanda su geçirmeyen 600D Oxford kumaş kullanılarak üretilen katlanır kamp sandalyesi modelleri, geniş bir renk skalası sunmasıyla da dikkat çekiyor. Askılı taşıma çantasına sahip olması, pratik bir şekilde taşınmasını sağlıyor ve hafif olması da bu özelliği destekliyor. Kolluğunda bardaklık da bulunan kamp sandalyesi modelleri arasında taşıma kapasitesi 120 kg olan tasarımlar da yer alıyor. Yine taşıma çantasıyla birlikte kullanıma sunulan katlanır kamp masası modelleri, alüminyum üst tabla ile hafiflik beklentisini karşılıyor.

Evolite Kamp Malzemelerinin Genel Özellikleri

  • Evolite kamp malzemeleri, üretimde kullanılan materyaller sayesinde hafiflik beklentisini karşılıyor.
  • Kolay kurulum ve kolay toplanma özelliği, pratik kullanım bakımından markanın ürün grubunu benzerlerinden ayırıyor.
  • Katlandığında minimum oranda yer kaplaması, kamp malzemelerinin taşınmasını kolaylaştırıyor.
  • Çadır üretiminde kullanılan malzemelerin standardın üzerinde bir dayanıklılık sunması, ürünlerin yıpranma sürecini geciktiriyor ve daha uzun kullanım süresi sunuyor.
  • Kamp malzemelerinin geniş bir renk skalası sunması, favori renklerin tercih edilmesine olanak tanıyor.
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evolite Kamp Malzemeleri Fiyatları

Marka
Çadır
Oturma & Dinlenme
Outdoor Çantalar
Kamp Mutfağı
Uyku Tulumu
Kamp Matı
İlk Yardım & Hayatta Kalma Malzemeleri
Outdoor Aksesuar
Kamp Aksesuarları
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 268 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/evolite