Makyaj yaparken pürüzsüz görünen bir cilt için Farmasi BB Krem seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Farklı tendeki ciltlere uyum sağlayan geniş renk skalası ve yüksek kapatıcılığı ile bu BB kremler makyajınızın doğal görünmesine yardımcı olur. Ultra hafif yapısı gün boyu rahat etmenizi sağlar. Gözenekleri kapamadan ciltteki kusurları gizleyen bu ürünler ile cildinizi mükemmel bir hale getirebilirsiniz.

Doğal ve Kusursuz Bir Görünüm

Farmasi BB Krem modelleri, içeriğindeki vitaminler ve mineraller ile cildinizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Bitki özlerinden ilham alan formülü sayesinde cildinizi gün boyu nemlendirir. Terlemeye ve suya dayanıklı yapısı sayesinde gün boyu kalıcılığını korur. Cilt kusurlarını kapatırken ince çizgilere dolmayan yapısı ile daha sıkı bir cilt görünümü elde etmenizi sağlar.

Makyajınızın cildinizde pul pul görünmesine izin vermez. B vitamini yönünden zengin içeriği ile cildinize doğal bir parlaklık kazandırır. SPF 15 güneş koruması içeren ürünleri ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Hücre yenilenmesine ve cildin kolajen yapısına destek olan takviyeleri ile cildinizi korur. Açıktan koyuya doğru giden renk seçenekleri ile ten renginize kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Günlük doğal makyajlarınızda tercih edebileceğiniz gibi Farmasi BB Krem ürünlerini profesyonel makyajlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Gün Boyu Süren Etki

Farmasi BB Krem ürünleri yüksek kapatıcılık sağlamasına rağmen cildinizin nefes almasına imkan verir. Maske gibi durmayan doğal yapısı ve nefes aldıran formülü sayesinde profesyonel makyajlarda rahatlıkla yüksek kapatıcılık sağlayabilirsiniz. Yoğun uygulama sonrası kalıp gibi bir görüntü oluşturmadığı için makyajınızın daha doğal görünmesine yardımcı olur.

  • Cildi nemlendiren yapısının yanında mat bir görünüm sunar.
  • Ciltteki renk eşitsizliklerini giderir ve kusursuz bir ten görünümü sunar.
  • Aydınlık bir görünüm sağlayarak cildi daha sağlıklı gösterir.
  • Kremsi yapısı sayesinde cildinize homojen şekilde dağılır. 
  • Cilt tarafından anında emilen ve yapış yapış bir his bırakmayan yapıya sahiptir.

Etkileyici Gözler ve Temiz Göz Altları

Mükemmel görünen göz makyajları için göz altı bölgesinin aydınlık ve temiz olması önemlidir. Farması BB Krem ürünleri içinde yer alan göz altı kremleri ile cildinizdeki mor halka görünümünü yok edebilirsiniz. Göz bölgesindeki renk eşitsizliklerini anında gizleyen bu krem seçenekleri ile kusursuz bir ten görünümü yakalayabilmeniz mümkün. Göz çizgilerine dolmayan pudralı yapıya sahip, homojen dağılan ve yapışkan bir his bırakmayan Farmasi BB göz kremi ile gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. SPF koruma faktörü ile güneşin etkilerini cildinize yansıtmayan bu ürünler ile hem mükemmel görünebilir hem sağlığınızı koruyabilirsiniz. Özel aplikatörü sayesinde kolayca uygulayabileceğiniz bu pratik göz kremleri ile makyajınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Nemlendirici içeren Farmasi göz kremleri, hassas göz çevrenizin olumsuz etkenler nedeniyle kuruyup yıpranmasını engeller. Göz çevresini sürekli nemli tutan bu krem kırışıklık görünümü azaltarak daha sıkı bir cilt görünümü sunar.

Siz de makyajınızda hafif yapıya sahip ama yüksek kapatıcılık sağlayan ürünler tercih ediyorsanız Farmasi BB Krem seçeneklerine göz atabilirsiniz. Hem göz çevrenizde hem yüz bölgenizde pürüzsüz bir görünüm için Farmasi BB Krem ürünleri ideal. Mükemmel bir makyaj için kaliteli ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız, tercihleriniz arasında ilk sırada bu ürüne yer verebilirsiniz.

Güzellik için Farmasi 

64 yıllık tecrübesi ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve etkili ürünler sunan Farmasi, kullanıcılarının beğenisini kazanır. Kişisel bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine kadar farklı birçok ürün sunan Farmasi, sürekli araştıran ve gelişen yapısı ile ürünlerini günceller. Dünyanın birçok noktasına ürün sunan marka, erişilebilir fiyat seçeneği ile her kesime hitap eder. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Farmasi BB Krem

.
Marka
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 107 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010964/60008191/farmasi