Türkiye'nin önde gelen boya markaları arasında yer alan Filli Boya, 1988 yılına kadar uzanan köklü geçmişiyle alıcılarına güven veren bir marka olmayı başarıyor. Uzun süreli kalıcılık sağlayan boyalarıyla kârlı bir yatırıma dönüşen Filli Boya ürünleri, uygulandıkları odalara canlılık ve estetik bir görünüm katmayı başararak göz dolduruyor. Farklı boya modellerini bir arada üreten firma, ihtiyaçlarına en uygun düşen ürün seçeneklerini bulabilmeleri için kullanıcılara geniş bir katalog sunuyor. Onlarca renk seçeneğine sahip olan Filli Boya ürünleriyle hayal edilen ev ve oda boyalarına ulaşılabiliyor. Güçlü etkileri sayesinde kat kat boya yapmaya gerek bırakmayan Filli Boya ürünleri, ev boyalarının yanı sıra sanayi kuruluşları ve iş yerleri için uygun olan boya seçenekleriyle de dikkat çekiyor. 

İç cephe ve dış cephe için özel olarak geliştirilmiş olan boya modelleri aracılığıyla gereksinimler karşılanabiliyor. Bina duvarlarını boyamaya yarayan dış cephe boyaları, sıcak ve soğuğa karşı koyarak renk ve canlılıklarını koruyor. Yağmur ve kar gibi yağışlara karşı da dayanıklı olan dış cephe boyaları sayesinde binaların dış görünüşü daha estetik bir hâl almayı başarıyor. İç cephe boyalarındaysa evin iç alanını daha renkli kılmayı başaran Filli Boya, buhar, yağ gibi ev içinde duvarları yıpratabilecek etkenlere karşı mücadele ederek temiz ve parlak bir görünüm elde edilmesini mümkün kılıyor. Kolay boyama özelliği sağlayan yapılarıyla iz bırakmadan boyama gerçekleştirilebiliyor.

Odalarının ya da evlerinin görünümünü değiştirmek için farklı bir renk tercihi yapan kullanıcılara boyama işlemi esnasında yardımcı olan Filli Boya boyaları aracılığıyla duvarların eski rengi ortadan kalkıyor ve yepyeni bir renge ulaşılıyor. Kıvamlı yapılarıyla zahmetsizce uygulanabilmeye hazır olan Filli Boya ürünleri, hızlı ve kaliteli bir işlem uygulayabilmek için ideal yapı taşıyor. Kapı boyası seçeneklerini de tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla sunan marka, kapılarının daha yeni ve daha çekici bir görünüm kazanmasını isteyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Teneke ve plastik kovalarda paketlenmiş olarak kullanıcılara ulaşan boyalar, güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım için gerekli sağlık kriterlerini karşılıyor. İçeriklerinde yer alan maddeler sayesinde ev ortamında bir yenilenme sağlayarak haşerelerin çoğalmasını engelleyici bir temizlik etkisi yaratan Filli Boya ürünleri sayesinde daha hijyenik bir eve sahip olmak mümkün hâle geliyor. 

Boya yaparken kullanıcıların günlük kıyafetlerinin kirlenmesini önlemeyi amaçlayan firma, boya tulumları da üreterek keyifli bir boyama deneyimi yaşanmasına yardımcı oluyor. Markanın kaliteli fırça modelleri sayesinde boya yapmak, daha kolay bir işe dönüşüyor. Farklı noktaların kolayca boyanabilmesi için geliştirilmiş olan uzun ve kısa fırça modelleri aracılığıyla tavan boyası ya da kiriş boyası yapmak da  oldukça basitleşiyor. Sentetik macun üretimi de gerçekleştiren Filli Boya, ev dekorasyonu ve ev bakımı konusunda tüketicilerin ellerini rahatlatan ürün seçenekleri sunuyor.

Ev eşyalarını evden çıkarmadan boyama yapılacağı zamanlara özel olarak üretilmiş olan Filli Boya koruma örtüsü ile boya damlaması sonucunda lekelenen ev eşyaları probleminin önüne geçiliyor. Ayrıca, parke ve mermer gibi zeminlerin de boyadan korunması olanaklı hâle geliyor. Kullanıcılarına sunduğu kataloglarla hangi boyanın nasıl bir renge sahip olduğunu görme olanağı sunan firma, bu özelliğiyle müşteri memnuniyetini geliştiriyor. Çok amaçlı akrilik yapıştırıcı ürünlerini kullanarak boya yapma deneyimi, geliştirilebiliyor. Boya sökücü ürünleri sayesinde kapıları sıçrayan ya da istenmeyen yerlerde kalan boyaların kolaylıkla sökülebilmesi mümkün hâle geliyor. Silinebilir iç cephe boyaları sayesinde ev temizliği yaparken duvarların da hijyenik bir temizleme ile steril hâle getirilmesi olanak kazanıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Filli Boya

1.687 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. HepsiLojistik Ürünleri
  5. İndirimli Ürünler
  6. Miktar A-Z
  7. Renk / Renk Kodu A-Z