Fitings

Fitings Fiyatları ve Modelleri

Fitings banyo tesisat malzemeleri adı altında isimlendirilen pislik tutucular, dirsek ve doğalgaz kelepçeleri gibi birçok ürünün isimlendirilmesidir. Pek çok markaların ürünleri içinde sizde ihtiyacınız olan fitings fiyatları ve modelleri için sitemizden en uygun olanlarını bulabilirsiniz. 

Fitings ürünleri; hortum kelepçe ürünlerini sabitlemek için üretilmektedir. Plastik hortumları, doğalgazın su ya da hava kaçırmasını önlemek için sabitleme görevini üstlenmektedir. Bu ürünlerin çok çeşitli ölçülere sahip olanlarını dilediğiniz yerlerde kullanma şansına sahipsiniz. Tesisat borularının bulunduğu tüm ortamlarda kullanılan bu ürünler size zamandan ve maliyetten kazanma şansı sunacaktır. Fittings ürünlerinin kullanım alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik olanları sitemizden detaylıca inceleyerek satın alabilirsiniz. Alacağınız ürünlerde öncelik çap ve ebattır. Çok kuvvetli bir basınca sahip olan alanlarda kullanım için ekstra kuvvete sahip olanları tercih etmelisiniz. 

Fittings ürünlerinin çeşitlerinin tümü kolay montaj ve uzun yıllar kullanım hizmeti sağlaması yönüyle çok fazla tercih edilmektedir. Sorunlu olan bölgeleri veya sorun çıkartacak olan bölümlerde kolay tamirat ve kesin çözüm için öncelik olarak tercih edilmektedir.

Fitings Modelleri

Kaliteli ve yüksek tasarımlı ürünler ile paslanmaz olan ürünler geniş kullanım alanlarına sahiptir. Bu malzemelerin içinde özellikle endüstriyel alanda ve montajı için paslanmaz manşon kullanılır. Geleneksel ürünlerin yanı sıra modern ve farklı fitings modelleri oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. İnşaat alanları öncelikli olmakla birlikte ihtiyaç duyulan pek çok sektörde özel ve kaliteli ürünler üretilmektedir. Paslanmaz boru hatlarının bağlantı elemanlarına paslanmaz fittings ismi verilir. Günlük hayatta en çok kullanılan ürün çeşididir. Boruların dönüşlerini sağlamakta kullanılır. Dirseklerde ve görünmez vidaların bağlantılarında kullanılır.

Paslanmaz dişli fittings ise; yapısında dişlerin olmasıyla uygulanacak alana kolayca kenetlenen bağlantı elemanlarıdır. Hatlarda oluşabilecek herhangi bir sorun oluştuğunda tüm hattı yenilenerek yerine sadece sorunlu ya da arızalı bölge değiştirilir. Bu hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlar. Paslanmaz kaynaklı fittings daha dayanıklı daha uzun ömürlü ve vazgeçilmezler arasındadır. Boru üzerine ya da hat üzerine kaynak ile bağlanır. Yüksek basınca karşı dayanıklıdır. Bu nedenle her hatta kullanılabilir. 

Paslanmaz fittingslerin kullanım alanları, kullanılan hatların basınçlarına ve çaplarının büyüklüğüne göre değişmektedir. Küçük hatlarda ve düşük basınçlılarda dişli fittingsler kullanılır. Daha büyük ve kuvvetli basınçlarda ise kaynaklı fittings tercih edilir. Paslanmaz boru bağlantı elemanların günlük hayattaki paslanmaz borulara oranla birazda dekoratif amaçla da kullanılmaktadır. Boruların dönüşlerini sağlayan dirsekler ve vida bağlantılarını gizlemek için kullanılan parçalardır. Paslanmaz hatların hemen hepsinde kullanılır. Kullanılan hatların büyüklüğüne ve hattaki basınca göre farklı çaplara sahiptirler.

Paslanmaz dişli fittingsler ise üzerinde bulunan dişleri sayesinde birbirine kenetlenirler. Bu parçalar ise oluşabilecek sorunların tüm hat etkilenmeden pratik yollarla yalnızca değiştirilmesi sorunlu bölgenin değişimlerinde kullanılır. Bu malzemenin maliyeti daha azdır ve sorunu ortadan tamamen kaldırır. 

Paslanmaz kaynaklı fittingsler; hattı kaynak ile bağlanması için üretilir. Yüksek basınçlara karşı çok dayanıklıdır. Kaynakla bağlandığı için yüksek korunaklı ve sağlam bir şekilde yapılmıştır. Buhar hatlarının tamamında bu parça kullanılır.

Fittings Malzemeleri

Fittings malzemeleri ile iki boruyu birbirine eklemede kullanılan sorunları ya da arızaları en aza indirmek için kullanılan birleştirme elemanıdır. Aslında lehim ile birleştirilen borularda kullanılan diğer bir yöntem ise kaynak ile birleştirme işlemidir. Ancak fittings malzemesi yardımı ile ne kaynağa ne de lehime gerek kalmadan çözüme ulaştırılacak bir tasarım geliştirilmiştir. Kullanımı oldukça kolay olan bu malzemeler yardımı ile dayanıklı yapıları ve borularınızı uzun süre sorunsuz olarak kullanabileceksiniz oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kolay montajı sayesinde size zamandan tasarruf sağlar. 

Gelişen ve değişen dünyaya hızla ayak uydurmak için yeni ürünlerle karşılaşılmaktadır. Daha dayanıklı, daha kaliteli olması beklenen binaların yapımında özel malzemeler kullanılır. Ve en iyi sonuç alınmak istenir. Birçok binada görülmeyen başka noktalarda kullanılan borular yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde de kullanılmaktadır. Kaliteli olması için paslanmaz fittings bağlantı elemanları kullanılmaktadır.

 Fittings çeşitleri içinde açık ve kapalı dirsekler yer alır. Bu malzemeler evlerde ve iş yerlerinizde kullanmanız için tasarlanmıştır. Eski borularınızı veya sorun çıkartan borularınızın tamamını değiştirmek yerine sorunlu bölgede bu malzemeleri kullanabilirsiniz. Açık dirsek çeşitleri atık su tahliyesinde daha çok kullanılır. Hem sıcak hem de soğuk suya dayanıklı olarak üretilen açık dirsek çeşitlerini aynı zamanda yağmur suyunun tahliyesinde bina sistemlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kapalı dirsek çeşitleri de aynı kullanım alanlarında geçerlidir. Bu malzemeler yüksek kalite ve uzun ömürlüdür. Satın almak ve sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 Fittings Nedir?

Fittings boru teçhizatlarının sorunlu bölgelerinde, bazı aksamlarında yıpranmış eskimiş olan bölgelerin tamamını değiştirmek yerine sorunlu bölgenin kısa zamanda ve düşük maliyet ile değiştirmek için üretilen boru elemanıdır. Bunların haricinde doğalgaz ocağı tesisatlarında da kullanılmaktadır. 

Boru hatlarındaki devamlılığı sağlamak için kullanılan bağlantı elemanları olarak isimlendirilir. Aksamı bozuk olan ya da sorun çıkartan boruları birbirine bağlamak, dallar oluşturmak amacı ile kullanılır. Fittings farklı malzemelerden üretilir. Bunlar arasında kullanımı açısından paslanmaz olanlar en fazla tercih edilenlerdir.


Fittings Fiyat Listesi

Birçok fiting üreticilerinin ürünlerinin tamamı sitemizde yer almaktadır. Uygun, hesaplı ve ekonomik olarak tüm firmaların fittings fiyat listesi ile büyük indirimli fiyatları ve avantajlarını sitemizden görebilirsiniz. Uzun ömürlü olan fittings malzemesinin çoğu tesisat sorunlarınıza çözüm için üretilmiştir. Ve bu çözümü ortadan kaldıracak yüksek kalite ve sağlamlık sertifikasına sahip olan markaların tamamında bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Kaliteyi ucuza almayı tercih edenlerin ihtiyacını karşılayacak olan ürünleri sitemizden filtreleyerek seçebilirsiniz.

Fittings Fiyatları

Paslanmayan, kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme olan fittings fiyatları binaların, tesislerin ve imalatların vazgeçilmez ürünlerinin başında yer alır. Kolay kullanımı sayesinde korozyonu engelleyen, uzun ömürlü olması büyük avantaj sağlar. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde paslanmaz fittings fiyatları farklılık göstermektedir. Nedeni ise üretimdeki hammadde, çap, ebat, işçilik etkili bir rol oynar.

Fittings modelleri arasında en sağlam olan hangisidir?

İhtiyacınıza göre paslanmaz, dişli veya kaynak fittings çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Basınç kuvvetine göre kaynak fittings, su basıncına karşı kelepçeli fittings kullanabilirsiniz. Satın alımlarınız sırasında sitemizden ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün hangi alanlarda profesyonel hizmet vereceğine dair kısa açıklamaları bulunmaktadır. Ayrıca çapı da çok önemlidir. 

Dişli Fittings kullanım alanları nelerdir?

Yalnızca sorunlu bölgenin değiştirilmesi için kullanılır. Dişlerin birbirine geçmesi ile kenetlenen ürünün uzun ömürlü ve dayanıklı olması bu dişler yardımı ile daha da artmaktadır. Tercihleriniz arasında yer alması için paslanmaz çelikten yapılmış olması, ekonomik olarak düşük maliyet getirine sahip olması ve yalnızca sorunlu bölgenin değişimi yapılacağı için zamandan tasarruf sağlaması olacaktır. 

Fittings kullanım alanları nerelerdir?

Belli bir kullanım alanı yoktur. Evlerde, binalarda, sektörel ve endüstriyel alanlarda kullanılabilir. Boruların olduğu tüm alanlarda kullanım kolaylığı sağlanır. Fittings malzemesinin hangi çeşidi olursa olsun fark etmeksizin uzun ömürlü bir hizmet sağlamaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fitings Fiyatları ve Modelleri

3187 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 3187 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003264/60000414/60001265