Outdoor ürünler başlığı altında olmazsa olmaz ürünler arasında bulunan çakı ve bıçak modellerinin bulunuyor. Bu ürünler içerisinde tek işlevli olanlardan çok amaçlı olanlara kadar birçok farklı seçenekler yer alıyor. Özellikle kamp yapmak gibi outdoor aktivitelerden hoşlanan kişiler için Gerber Çakı & Bıçak kategorisinde özel ürünler müşteri beğenisine sunuluyor. Gerber markası farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitaben çeşit çeşit çakı ve bıçak modelleri üretiyor. Bu modellerin yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak çakı & bıçak aksesuarları da Gerber Çakı & Bıçak kategorisinde sizleri bekliyor. Öncelikle sağlamlığın ön planda tutulduğu ürünlerde, kaliteli malzemeler; kullanım ve taşıma ile ilgili ergonomik dizaynlar ile buluşuyor. Çakı ve bıçak modelleri; dayanıklı yapıları, kompakt tasarımları, şık görünümleri ile uzun yıllar güvenle kullanım olanağı sunuyor. 

Başta değişken doğa şartları ve hava koşulları olmak üzere her zorluğa karşı durabilen malzemeleri ile Gerber çakı & bıçak modellerini ister ormanla iç içe yapılan outdoor sporlarda ya da aktivitelerde ister evde ve bahçelerde kesme işlemleri için kullanabilirsiniz. Çakı ve bıçak denildiğinde her ne kadar akla daha çok keskin tasarım çizgileri ve baskın olarak siyah gri gibi renkler gelse de Gerber çakı & bıçak modelleri arasında, farklı beğenileri tatmin edebilecek, daha renkli ürünler de yer alıyor. Tek amaca yönelik kullanılabilen, tek parça çakı ve bıçakların yanında pense, makas, kablo kesici, törpü, orta boy düz uç tornavida, şişe açacağı ve cımbız gibi farklı ek özellikleri bulunan ürünler de tek taşla birçok kuş vurmak isteyenler için biçilmiş kaftan oluyor. Yapılacak işlemlere göre kesici aletler düz yüzeye sahip olabildiği gibi tırtıklı yapıda da olabiliyor. Daha çok erkekler için popüler olan Gerber çakı & bıçak modelleri aslında pratik kullanımları sayesinde dış mekan sporlarını ve doğayla iç içe olmayı seven herkesin tercihleri arasında yer alıyor. Sadece outdoor için değil evde ya da bahçede ihtiyaç duyulan kesme işlemlerinde net ve kolay sonuçlar almak isteyenler için de çakı ve bıçaklar sorun çözücü olarak imdada yetişiyor. Ağır işlerin hafif elemanları olan çakılar ve bıçaklar her yaştan kullanıcının işlerini kısa kesmeye yarıyor. 

Sunulan fonksiyonlara ve ürün tipine bağlı olarak Gerber çakı & bıçak fiyatları değişiklik gösteriyor. Farklı bütçeler için farklı fiyatlarda ürünler kullanıcı beğenisine sunuluyor. Doğa sporları yaparken, evde tamirat, bakım, onarım gibi işlerle uğraşırken, bahçeyle meşgul olurken ya da herhangi bir anda kesme işlemi yapmak gerektiğinde veya çok işlevli çakıların sahip olduğu herhangi bir işleve ihtiyaç duyulduğunda Gerber çakı & bıçaklar joker elemanlar olarak devreye giriyor. Dinamik görünümleri ile çakı ve bıçaklar ele alındığında anda enerjiyi yükseltiyor ve yapılacak işlemin kolayca gerçekleştirilmesini sağlıyor. Ele tam oturan ürünlerde tam ve sağlam kavrayış için parmak girintileri de bulunuyor. Ergonomik yapıları sayesinde Gerber çakı & bıçak modelleri kolayca çantalara, ceplere sığabiliyor ve her yere taşınabiliyor. Takım çantalarına ve küçük çekmecelere bile kolayca sığabilen çakılar ve bıçaklar boylarından büyük işleri çok pratik bir şekilde halledebiliyor. Bazı modellerin asma çengelleri ve ipleri sayesinde kemerlere ya da duvardaki askılara da çakı ve bıçaklar asılabiliyor. Gerber çakı & bıçak fiyatları kullanılan malzemeye ve boyuta göre de farklılık gösterebiliyor. Sunulan kaliteye göre uygun bir fiyat skalası bulunan Gerber markası spor outdoor malzemeleri kategorisindeki kamp ve kampçılık malzemeleri başlığı altında meraklılarıyla buluşuyor. 

Gerber Çakı & Bıçak Fiyatları

107 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Gerber
  2. Victorinox
  3. Leatherman
  4. Columbia
  5. Opinel
  6. Böker
  7. Spyderco
  8. Lanmark
  9. Buck
  10. Crkt
  11. Sezgin
  12. Deejo
  13. Sterling
  14. Welder
  15. Kershaw
  16. Mora Kniv
  17. Buck Knife
  18. Remixon
  19. Fox Knives
  20. Maserin
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Gerber
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19226
BAŞA DÖN