Giyim

Giyim Erkek Çocuk 

Gün boyu hareket halinde olan çocuklar için giyim oldukça önemlidir. Çünkü çocukların bitmek bilmeyen bir enerjileri vardır. Sürekli hareket halinde olan çocukların hareketlerini kısıtlamayacak ve onları rahatsız etmeyecek ürünler tercih edilmelidir. Özellikle de erkek çocukların daha hareketli oldukları bilinir. Erkek çocuk giyim modelleri bu noktada doğru seçilmelidir. Birbirinden rahat pantolonlar, kazaklar, tişörtler, gömlekler, montlar, çamaşırlar, hırkalar ve birçok ürün sizleri beklemektedir. Kendi zevklerinizle çocuklarınızın istekleri kimi zaman aynı olmayabilir. Ebeveynler ürünlerde kumaş kalitesine, yıkama özelliğine ve yaş aralıkları gibi durumları göz önüne alır. Çocuklar ise tam aksine ilgilerini çeken ürünlere yönelir. Fakat çocuk kıyafetleri seçimlerinde rahatlık ve işlevselliğine dikkat etmek gerekir. Çocuk sağlığı açısından bu detay önemlidir. 

Erkek Çocuk Giyimlerinde Kalite ve Rahatlık

Erkek çocuk giyimlerinde her mevsim özel tasarımlı ürünler üretilmektedir. Çocukların sağlığı için, giysileri ergonomik özellikte olması gerekir. Ergonomik türde olan ürünler çocukların rahat hareket etme becerilerini destekler. Ürünlerin pamuklu doğal kumaştan yapılması da cildin nefes almasına izin verir. Bu durumda da terleme hissi çok az olur. Pamuklu doğal kumaşlar genellikle eşofmanlar, tişörtler ve sweatshirtler gibi ürünlerde kullanılmaktadır. Bu tarz ürünler tercih edildiği zaman çocuklar gün boyu özgürce hareket edebilir. Erkek çocuk ürünlerinde gömlek, pantolon, tişört, şort, gibi her zevke hitap eden tasarımlar vardır. Serin havalarda kapüşonlu ve fermuarlı ürünler de tercih alanınızı genişletiyor. Mevsimlere uygun ürünlerden tercih etmek gerekir. Yaz ayları için tişört, şort, eşofman gibi ürünlerden tercih edilebilir. Kış ayları için de kazak, hırka, süveter, mont gibi sıcak tutacak ürünler kullanılmalıdır. Okullarda, parklarda, sokaklarda oyun oynayan çocuklar için rahatlık önemlidir. Erkek çocuk spor giyim modelleri ailelerin tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Spor giyim her açıdan çocuğun rahat hareket etmesini sağlar. Özellikle oyun oynayacakları zaman spor giyim tercih edilebilir. Çocuk giyim erkek kombin seçenekleri son yıllarda oldukça dikkat çekmektedir. Anneler özellikle çocuklarını farklı tarzlarda giydirmekten zevk alır. Çocuk kıyafetlerinin kolay giydirilmesi ve esnek olması kullanım kolaylığı açısından da önemlidir. Bu nedenle daha çok pamuklu ürünler ve kalitesinden emin olduğunuz kıyafetlerden seçim yapmalısınız. 

Erkek Giyim Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler 

Çocuklar için giysi seçimleri yapılırken önce konforları düşünülmelidir. Çocukların giyim kuşamları bu nedenle özenli seçilmelidir. Doğumlarından itibaren belli bir yaşa kadar ürünler kaliteli kumaşlardan kullanılarak yapılır. Çocukların bedenlerine uymayan giysilerden, ayakkabılardan ve aksesuarlardan uzak durmak gerekir. Kaliteli ürünler uzun süre deforme olmadan kullanılabilir. Aynı zamanda kaliteli ürünler farklı bir şıklık sağlamaktadır. Çocukların cilt sağlığı açısından, cildin nefes almasına izin veren doğal içerikli kıyafetler tercih edilmelidir. Hareketli olan erkek çocuklar için rahat kalıplarda üretilen ürünler gün boyu çocuklar için maksimum konfor sağlamaktadır. Pek çok model seçeneği sayesinde çocukların da rahatlıkla giyeceği ürünler bulabilirsiniz. Erkek çocuk giyim markaları oldukça fazladır. Her marka, farklı model ve tasarımlarda ürün çıkartmıştır. Pek çok markanın olması da ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Ürünlerdeki çeşitlik sayesinde çocuklarınızın zevkleri doğrultusunda birçok ürün arasından keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Erkek çocuk giyim siteleri son zamanlarda oldukça dikkat çekmektedir. Bu siteler üzerinden rahatlıkla alışveriş yapılabilir. Özellikle çalışan annelerin tercih ettiği bir alışveriş platformudur. Siteler aracılığıyla ürünleri resimlerden beğenip sipariş verebilirsiniz. Siteler üzerinden alışveriş yapacağınız zaman alacağınız ürünlerin bedenlerine, kalitesine dikkat etmelisiniz. 

Kaliteli Erkek Çocuk Kıyafetlerine Yatırım Yapmak

Çocuk kıyafetlerinde kaliteli ürün tercih etmek uzun vadede tasarruflu bir yatırım yapmak demektir. Yüksek kalitede yapılan ürünler genellikle sık yıkamaya ya da aşınmaya daha uzun süre dayanır. Kaliteli ürünler yüksek bir spesifikasyona göre üretilir. Birden fazla çocuğu olan aileler genellikle bir sonraki çocuklarına da aldıkları ürünleri giydirmek ister. Bu durum aile bütçeleri için önemli bir tasarruf kalemini oluşturur. Çocuk kıyafetlerinde farklı önceliklerinize göre viskon, polyester ve pamuklu seçenekleri bulunan kumaş malzemeleri sizlere alternatif sunar. Kaliteli ürünler alarak hem uzun süre kullanımlara hem de başka çocuklarınıza yatırım yapabilirsiniz. 

Yazın Erkek Çocukları Nasıl Giydirilmeli 

Yaz aylarında çocuklara ince kıyafetler giydirilmelidir. Bazı erkek çocukları çok kolay ısı kaybederler. Bunun nedeni yağ tabakasının ince oluşudur. Bu durumda çocukları bunaltmayacak ama hasta olmalarına sebep olmayacak kalınlıkta giysiler tercih edilmelidir. Giysilerin kumaşı çok önemlidir. Cilde zarar vermeyen pamuklu kumaşlardan giysi seçimi yapılmalıdır. Naylon ya da polyester gibi kumaşlar cildin nefes almasını engellediğinden çeşitli sorunlara neden olabilir. Bu nedenle özellikle hassas ciltli çocuklarda egzama gibi cilt problemleri ortaya çıkar. Böyle bir durumun oluşmaması için çocukların giysileri de sentetik olmamalıdır. Doğrudan cilde temas eden giysilerin % 100 pamuklu olması önemlidir. Özellikle iç çamaşırlarında pamuklu ürünler kullanılmalıdır. Yaz aylarında çocuklara renkli kıyafetler giydirilmelidir. Güneşin aşırı ışınlarına karşı açık pastel tonlarda giysileri giydirmek gerekiyor. Yaz aylarında koyu giysiler giydirip çocuğun sağlığını ikinci plana atmak doğru olmaz. Tişört, şort, ince gömlekler gibi yaz aylarına uygun ürünlerden tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında dikkat edilmesi gereken bir diğer konu çocuk ayakkabılarıdır. Çocukların giysileri kadar ayakkabılarına da dikkat edilmelidir. Özellikle yaz aylarında sandalet tarzı ürünler giydirmek gerekir. Kapalı tarzda ayakkabılarda da ürünün terleme yapmamasına ve yaz ayı için uygun olmasına dikkat edilmelidir. Yaz aylarında çocukları güneşten korumak için şapka tarzı ürünleri de aynı hassasiyette seçmelisiniz. 

Erkek Çocukları İçin Uyku Giysileri Çeşitleri

Çocukların gün içerisinde giymiş oldukları giysiler kadar gece uyurken giydikleri kıyafetler de oldukça önemlidir. Çocuklar geceleri sürekli bir üst açma durumunda ve sık sık döner pozisyonda uyumaktadır. Böyle durumlarda üstünü örtmeyen, geceleri terleyen ve sık hasta olan çocuğunuz varsa bu problemi çözecek uygun giysiler bulunmaktadır. Pijama ya da eşofman takımıyla uyuyan çocuk sürekli belini, bacağını açıp hasta olabilir. Özellikle de soğuk kış geceleri için çocuğunuzun hazırlığını yapmalısınız. Uyku tulumları sizi bahsettiğimiz problemlerden kurtaracaktır. Sıklıkla üstünü açan erkek çocukları için uyku tulumu kullanmak en ideal çözümdür. Uyku tulumu seçerken dikkat etmeniz gereken durumlar vardır. İlk etapta kumaşın türüne dikkat edin. Çocuğunuzun huzurlu bir gece geçirmesi için kıyafetlerde olduğu gibi uyku tulumunda da pamuklu ürün seçmelisiniz. Uyku tulumlarında kumaş boyası ve zararlı kimyasalların kullanılmadığından emin olmalısınız. Genellikle uyku tulumlarında fosforlu renkler yerine beyaza yakın renkler tercih etmelisiniz. Beden seçimi de oldukça önemlidir. Bol ya da dar uyku tulumlarını kesinlikle almamalısınız. Dar ürünler çocuğu sıkacağı için hem rahatsızlık verecektir hem de sürekli uyanmasına neden olacaktır. Bol ürünlerde de çocuğun eli ve ayağı tulumun içerisinde dönüp duracağından çocuk yine havayla sık temas edeceğinden hasta olma olasılığı tekrar doğacaktır. Bu nedenle bedene tam oturan ürünler öneriliyor. Üründe kullanışlı tasarım olmasına da dikkat etmelisiniz. Makinede yıkanabilir ve rahatça giyilip çıkarılabilen uyku tulumlarını tercih etmelisiniz. Aksi taktirde hem ürünü çocuğa giydirdiğinizde sorun yaşarsınız hem de ürünü elde yıkamak zorunda kalırsınız. Uyku tulumlarında TOG derece sistemi mevcuttur. TOG derecesi evin ısısına göre ayarlanmalıdır. TOG derecesi ne adar yüksek olursa tulumun çocuğu daha sıcak tutması anlamına gelir. Evinizdeki ortalama sıcaklığı belirleyip buna göre uyku tulumu seçimi yapabilirsiniz. Bu ürünler genellikle sık sık açılmaması için fermuarlı yapılır. Tulum tercih etmeyen ebeveynler için pijama takımları önerilir. Çocuklar, günlük giydirildikleri kıyafetlerle uyutulmamalıdır. Yataklarına yatırılmadan önce uyku kıyafetleri giydirilmelidir. Uyku kıyafetleri de uyku tulumlarında olduğu gibi pamuklu kumaştan seçilmelidir. Çocukların sağlığı açısından ve hijyen bakımdan geceleri ayrı giysi giydirilmeleri önemli bir detaydır. 

Erkek Çocuk Giyim Alışverişleri Nerelerden Yapılır?

Erkek çocuklar için alıveriş seçenekleri oldukça fazladır. Çocuğunuzun ihtiyacına göre alacağınız ürünleri mağazalardan, AVM’lerden ya da sitelerden yapabilirsiniz. Çocuklara ait özel mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalarda her çeşit kıyafet bulunur. Mağazalarda ürünleri tek tek görebilir beğendiğiniz ürünü anında alabilirsiniz. AVM’lerde çeşitli markalarda çocuk mağazaları bulunmaktadır. Siteler üzerinden yapacağınız alışverişlerde ise ürünlerin resimleri ile beğendiğinizi seçip sipariş verebilirsiniz. Erkek çocuk giyim mağazaları sayesinde ürünleri çocuğunuz ile de gidip seçebilirsiniz. Çocuklar beğenerek aldıkları ürünleri daha bir keyifle giyer.

Çocuk Giysilerinin Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Çocuklara kıyafet alındığı zaman yıkanma koşullarını da göz önünde bulundurmak gerekir. Makinede yıkanan kıyafetler ayrı bir özel düzenleme gerektirmez. Ürünleri, yıkama koşulunda bulunan derecede yıkamak gerekir. Çocuklar parklarda, sokaklarda, yemek yerken ya da ev içinde sürekli hareket halindedir. Bu nedenle kıyafetleri çabuk kirlenip lekelenir. Böyle durumlarda sık sık kıyafet değişikliği yapılır. Lekeli giysileri yıkarken farklı deterjanlardan yardım alınabilir. Fakat her giysi için deterjan uygun olmaz. Kıyafetlerde renk atmasına ya da yıpranmalara sebep olur. Bu nedenle temizliği kolay olan kumaşlardan tercih etmek gerekir. Çünkü çocukların hijyen açısından da kıyafet değiştirmeleri doğrudur. Kıyafet alındığı zaman mutlaka yıkanması gerekir. Çocuk kıyafetlerini hassas programlarda yıkamalısınız. Ağır kimyasal içerikli deterjanları çocuk giysilerinde kesinlikle kullanmamalısınız. Gerekirse çocuk giysilerini, aile üyelerinin giysilerinden ayrı yıkamalısınız. Çocuk kıyafetlerini her zaman esnek ve çocuğun hareket yapısına uygun seçmelisiniz. Çocuklara tüylü kıyafet alırken dikkatli olmalısınız. Hassas ciltli çocuklarda ciltlerini tahriş etmesi açısından zararlı olabilir. Çocukları kat kat giydirmek yerine, havaların gerektirdiği şekilde uygun giysilerden almalısınız. Kat kat giydirilen çocuklar hem bunalacak hem de rahat hareket etmekte zorlanacaklardır. Çocuklar hızlı büyüdükleri için ilerleyen yıllarda da giysinler algısıyla çok büyük kıyafetler alınmamalıdır. Büyük kıyafetler çocuğun hem rahat hareket edememesine hem de kendini kötü hissetmesine neden olur. 

Erkek Çocuk Giyim Fiyatları Nasıldır?

Erkek çocuk giyim modelleri şıklığı ve rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır. Geniş renk ve alternatiflere sahip olan erkek çocuk giyimlerinde fiyatlar aileler için önem taşımaktadır. Erkek çocuk giyim ucuz ürünler, modellere ve kıyafet seçeneklerine göre değişmektedir. Ucuz ürünler bulmak elbette mümkündür. Ucuz olan ürünlerde ürünün kumaşının nasıl olduğuna dikkat etmek gerekir. Ürün yıkandığı zaman ilk görünümünü kaybedebilir. Bu nedenle giyim konusunda hassas olmakta fayda vardır. Ürün çeşitliliklerinde tek renk ürünler sade giyinmeyi seven çocuklar için oldukça idealdir. Tek renk siyah, beyaz, kırmızı, mor, mavi, yeşil gibi ürünlerde kombin yapmak daha kolaydır. Çok renkli ürünlerde çocukların beğenerek giydiği kıyafetlerdendir. Bunların dışında çocuklara en çok hitap eden ürünler desenli tasarımları olan kıyafetlerdir. Sevilen çizgi film karakterlerini kıyafetlerde görmek mümkündür. Çocuklar çizgi film karakterlerini üzerlerinde taşımaktan mutluluk duyarlar. Bu nedenle çocuklara hediye alırken çizgi film karakterli ürünlerden seçim yapabilirsiniz. Çocukların en sevdiği ürünler arasında bir de tutukları takımın kıyafetleri yer almaktadır. Genellikle tişört, şapka ya da eşofman takımında tercih ederler. Günlük giysiler dışında çocuklar kostüm ürünlerini de severek giymektedir. Kostüm ürünleri çocukların ilgisini her türlü çekiyor. Bu nedenle özel günlerde kostüm giymek isteyebiliyorlar. Renkli kostümler sayesinde özel günler, doğum günleri, kutlamalar, partiler gibi eğlenceler daha da neşeli bir hale geliyor. Bu tür ürünler de fiyatlar değişmektedir. Ürünler kalitelerine ve modellerine göre değişmektedir. Farklı markalar, ürünleri farklı fiyatlardan satışa sunmaktadır. Dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, bütçenize göre ürün seçebilirsiniz. 

Erkek Çocuklarını Tarz Giydirmek 

Erkek çocuk kombin denildiği zaman akla pek çok parça gelir. Kombin oluşturmak olay olsa bile sıradanlıktan sıyrılmak ve fark yaratmak sanıldığı kadar kolay değildir. Çocuklarını tarz giydirmek isteyen birçok ebeveyn vardır. İlk etapta çocuğu nasıl bir tarzda giydirmek istediğinize karar vermelisiniz. Kombin yaparken çocuğun hareket alanını kısıtlamayan ve her adımda konfor sunan giysilerden tercih yapmalısınız. Rahat ve estetik bir görünüm ortaya çıkaran eşofman takımlarından tercih edebilirsiniz. Eşofmanı tamamlayan güzel bir spor ayakkabı ve şapka ile kombini tamamlayabilirsiniz. Eşofman altını tek kullanarak üzerine sweatshirt ya da tişört giydirebilirsiniz. Kış aylarında pantolon ve kazak ürünlerini şık bir deri montla tamamlayabilirsiniz. Farklı tasarımlı kıyafetler de tercih edebilirsiniz. Mavi, kırmızı, sarı, yeşil gibi dinamik renkler de dikkat çekici ürünlerdir. Bu ürünleri kendi zevkinize göre spor şıklığında ya da klasik şıklıkta tamamlayabilirsiniz. Pantolon gömlek ve süveter üçlüsü de çok beğenilen kombin modellerindendir. Bu üçlüyü kaşe bir mont ya da şişme bir mont ile daha da çekici hale getirebilirsiniz. Büyük giyimlerinde olduğu gibi çocuk giyimlerinde de pek çok çeşit mevcuttur. Çocuklarda tarz yakalamak için aşırıya kaçılmamalıdır. Çocukların yaşlarına uygun şekillerde ve çocukların istekleri doğrultusunda da ürün seçimi yapılmalıdır. Belli bir yaştan sonra özellikle çocukların da fikri sorulmalıdır. 

Yaş Gruplarına Göre Erkek Çocuk Ürünleri Nasıl Olmalıdır?

Çocuklarını, aileler kendi zevklerine göre giydirirler. Çocuklar dünyaya geldikleri ilk zamanda giydirilmeleri gereken bazı kıyafetler vardır. Bunlar bebek kıyafeti olarak bilinir. Çocuklar büyüdükçe giydirildikleri kıyafetlerde değişir. Erkek çocuk giyim 7- 8 yaş zamanlarında daha da renkli bir hal alır. 7- 8 yaşlarındaki çocuklar giymek istedikleri kıyafetlere karar verebilir. Genellikle günlük kıyafetler dışında kostüm tarzı kıyafetler daha çok ilgilerini çeker. Aynı zamanda çizgi film karakterli giysiler, hayvan figürlü giysiler de bu yaş gruplarının tercih ettiği ürünlerdendir. Aileler de çocuklarının zevkleri doğrultusunda giyim alışverişi yapar. Erkek çocuklarının giyim ürünleri rahat ve kullanışlı olmalıdır. Erkek çocukları gün boyu hareket halinde oldukları için bir şekilde kıyafetlerini kirletmeyi başarırlar. Bu nedenle sık sık kıyafet değişikliğine ihtiyaç duyarlar.

Erkek Çocuklarında Şık Giyim Nasıl Olur?

Erkek çocukları yaramazlıkları ile bilinir. Çocuklar yaramaz oldukları kadar sevimlidirler. Giyimleri ile daha da sevimli bir hal alırlar. Çocuklara günlük kıyafetleri dışında özel günler için de özel kıyafetler tasarlanmıştır. Bu kıyafetler genellikle doğum günlerinde, partilerde, düğünlerde, kutlamalarda vb. yerlerde giydirilir. Genellikle de erkek çocukları için takım elbiseler tercih edilir. Takım elbise modelleri çocuklara ayrı bir şıklık kazandırır. Takım elbiselerde model ve renk seçenekleri oldukça fazladır. Takım elbiseyi tamamlayan papyon ya da kravat çocuklara ayrı bir sevimlilik katar. Takım elbise tercih etmeyen aileler için de şık bir pantolon ve gömlekle de çocukları özel günlere hazırlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Giyim

195 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Giyim
Giyim
Çocuk Giyim
Çocuk Giyim
Erkek
Erkek
Giyim
Giyim
Eşofman
Eşofman
Kazak
Kazak
Kostüm
Kostüm
Mayo
Mayo
Mont
Mont
Pantolon
Pantolon
Süveter & Hırka
Süveter & Hırka
Şort & Kapri
Şort & Kapri
T-Shirt
T-Shirt
Sweatshirt
Sweatshirt
Tulum
Tulum
Yelek
Yelek
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 195 ürün
DSACategoryId/2147483639/60000710/23024589/10295/23024590