Hakan Çanta

Çanta pek çok ortamda farklı seçenekleri ile kombinleri tamamlayan; evde, işte, seyahatte, sporda ya da davetlerde en sık kullanılan aksesuarlardan biridir. Farklı modelleri, malzemeleri ve kullanım özellikleri ile birçok çanta modeli bulunur. Hakan Çanta rengarenk okul ve beslenme çantalarını, okul aksesuarlarını, seyahat ve spor çantaları ile el ve omuz çantalarını farklı beğenilere hitap edecek şekilde tasarlar ve kullanıcılara sunar. Günün her anında ihtiyaç duyulan eşya ve malzemeler Hakan Çanta kalitesi ile korunur ve taşınır.

Farklı Tasarımlarıyla Hakan Çanta Modelleri

Çanta modelleri iş, seyahat, günlük giyim ve özel gün kombinlerinin olmazsa olmazıdır. Kadınların ek sık kullandığı aksesuarlardan biri olarak bilinse de erkekler için de tercih edilen pek çok çeşidi mevcuttur. Hakiki deri kullanılarak üretilen Hakan Çanta çeşitleri hem görünümleri hem de kaliteleri ile dikkat çeker. Özellikle kahverenginin çeşitli tonları ve siyah renginde tasarlanan el ve omuz çantaları hem erkek hem de kadınlar için oldukça kullanışlıdır. Hem tutma sapı hem de omuz askısı bulunan modeller iki farklı şekilde kullanım avantajı sunar. Fermuar kapamalı bol gözlü çantalar, eşyaların ayrı bölmelerde sınıflandırılarak muhafaza edilmesini sağlar. Postacı çantası diye tabir edilen, çapraz da takılabilen omuz çantaları hem kadın hem de erkeklere hitap eder. Cırtcırt ve fermuar kapamalı tasarımlar eşyaların korunaklı bir şekilde kalmasına yardımcı olur. Hakiki deri Hakan Çanta modellerinin yanı sıra kanvas kumaştan yapılan çantalar da alternatif oluşturur. Metal tokaları ile ayarlama yapmaya imkan sağlayan askılar fonksiyonel kullanım avantajı sunar. Kalem ve telefon koymak üzere tasarlanan küçük cepler en sık kullanılan eşyalara kolay erişim olanağı sağlar.

Geniş İç Hacmi ve İşlevsel Modelleri ile Okul Çantaları

Günlük yaşamda en sık kullanılan çanta çeşitlerinden biri okul çantalarıdır. Anaokul çağından itibaren her çocuk kullanışlı ve dayanıklı bir okul çantasına gereksinim duyar. Hakan okul çantası modelleri özgün tasarımları ve lisanslı modelleri ile çocukların ilgisini çeker. Sırt çantası olarak tasarlanan ürünler, bedeni destekleyen ergonomik modelleri ile çocukların beden sağlığını korur. Ayarlanabilen askılar çocukların bedenlerine göre özel ayarlama yapabilmeye olanak sağlar. Üst kısımda bulunan kulplar, çanta sırtta değilken elde taşımaya imkan tanır. Çekçekli okul çantaları tekerlek ve tutma sapı detayıyla eşyaların kolay bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Çantanın alt kısmında bulunan ayaklar hareket halinde değilken çantanın dik bir şekilde durmasını sağlar. Tek gözün yanı sıra iki ayrı göze sahip sırt çantaları eşyaların ayrı şekilde taşınmasına imkan tanır. Çantanın yan taraflarında bulunan kumaş ya da file detaylı gözler mataraların muhafaza edilmesini ve ihtiyaç halinde kolayca ulaşılmasını sağlar. Su geçirmez kumaştan yapılan ürünler yağmurlu ya da karlı havalarda çanta içerisinde bulunan eşyaların ıslanmasını engeller. Sırt bölümü file ile detaylandırılmış çantalar, uzun süreli kullanıma bağlı olarak sırtta terleme yaşanmasının önüne geçer.

Okul çantaları rengarenk tasarımları ile çocukların beğenisini kazanır. Lisanslı ürünler çocukların beğeni ile takip ettiği çizgi film kahramanlarını çantalara taşır. Çocukların sevdiği Hello Kitty, Barbie, Frozen; severek izledikleri Harika Kanatlar, Spiderman, Batman, Pjmasks gibi karakterler ile bezenen Hakan Çanta lisanslı ürünleri onların okula hevesle gitmesine yardımcı olur.

Hakan Çanta sadece çanta değil pek çok okul gerecini de çocukların beğenisine sunar. Gıdaları muhafaza etmeyi sağlayan sevimli tasarımlara sahip beslenme çantaları askılı modelleri sayesinde omuzda ya da boyunda taşınabilir. Sırt çantası ile takım olarak tasarlanan beslenme çantaları set halinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Rengarenk tasarımları ile mataralar çocukların ilgisini çekerken, pipetli modelleri ve kolayca açılan tuşlu kapakları pratik bir kullanım sağlar. Silikonlu iç kapak, sızdırma yapmadan suyun muhafaza edilmesine yardımcı olur. Bunların dışında okul gereçlerinin olmazsa olmazı kalem çantaları, kalemler, silgiler, kalemtıraşlar, defterler ve daha pek çok ürün de birbirinden farklı seçeneklerle hazırlanır.

Şık ve Dayanıklı Seyahat Çantaları

Seyahatlerde ihtiyaca uygun boyda bir seyahat çantası olmazsa olmazdır. Hakan Çanta fonksiyonel kullanıma sahip, dayanıklı seyahat çantalarını beğeniye sunar. Küçük, orta ve büyük gibi çeşitli boylarda tasarlanan el valizleri kısa tutma kulpları ile elde taşıma sağlar. Uzun ayarlanabilir askılar ise omuzda kullanıma imkan tanır. Su geçirmez, dayanıklı kumaştan imal edilen valizler her türlü hava koşuluna uyum sağlar. Bol gözlü tasarım ile seyahat esnasında ihtiyaç duyulan eşyalar ideal bir şekilde yerleştirilir. Geniş iç hacim, eşyaların sıkışmadan rahat bir şekilde taşınmasını sağlar.

Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın, erkek, çocuk herkesin kullandığı çantaları satın alırken bazı noktalara dikkat etmek doğru ürünü tespit etmek konusunda yardımcı olabilir. Bu hususlar kısaca şöyle sıralanabilir:

  • Çanta satın almadan önce ürünün hangi amaçla kullanılacağına karar vermek gerekir. Okul, iş, seyahat ya da günlük kullanım amaçlarından hangisi için seçim yapılması gerektiği belirlenmelidir.
  • Hakiki deri, kanvas gibi materyallerden yapılan çantalar uzun süreli kullanım vadeder.
  • Su geçirmez kumaş, yağışlı havalarda eşyaların korunmasına yönelik avantaj sunar.
  • Bol gözlü çantalar eşyaların arzu edildiği gibi ayrı ayrı yerleştirilebilmesine ve gereksinim duyulduğu anda eşyalara kolayca ulaşılabilmesine fırsat tanır.
  • Özellikle çocuk çantalarının boyasında, kumaşında ve metal aksesuarlarında kimyasaldan uzak ürünlere ver verilmesi sağlık açısından son derece önemlidir.
  • İç hacmi geniş ürünler eşyaların rahatça taşınabilmesini sağlar.
  • Gereksinim duyulan ebatlarda ürün seçmek önemlidir. Anaokul döneminde çocukların bedensel gelişimi ve gereksinim duydukları eşya miktarına paralel olarak daha küçük ebatlarda çantalar seçilirken ilerleyen yıllarda daha büyük boy çantalar satın alınabilir. Benzer durum seyahat çantaları için de geçerlidir. Küçük, orta ve büyük boy şeklinde tasarlanan ebatlar arasından ihtiyaca yönelik seçim yapılabilir.
  • Çantaların askıları muhafaza edilen eşyaları taşıyacak güçte tasarlanmış olmalıdır. Aksi halde çantada deformasyonlar oluşabilir.

Hakan Çanta tarafından kullanıcılara sunulan okul aksesuarları nelerdir?

Hakan Çanta sadece çanta değil pek çok aksesuar ve okul malzemesini de kullanıcılara sunar. Suluklar, kalem çantaları, cüzdanlar, kumbaralar, saklama kapları, beslenme kapları, terlikler, telefonluklar, defterler, silgiler, kalemler, kalemtıraşlar ve daha pek çok farklı ürün çeşitli model ve renklerde tasarlanarak satışa sunulur.

Hakan Çanta modelleri ve fiyatları nasıldır?

Kol çantasından okul çantasına, kalemlikten beslenme çantasına kadar pek çok ürün; birçok renk seçeneği ile kullanıcılara sunulur. Hakan Çanta modelleri ve fiyatları çantaların çeşitlerine, ebatlarına, işlevselliğine, malzemesine, lisanslı olmasına göre değişiklik gösterir. Hakan Çanta indirim dönemlerinde de fiyatlarda farklılık görülebilir. Geniş ürün ve fiyat yelpazesi içerisinden bütçenize uygun model ve fiyatları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hakan çanta lisanslı ürünleri nelerdir?

Lisanslı ürünler özellikle çocukların ilgisini çeker. Sevilen çizgi film kahramanları ve spor takımlarına ait tasarımlar beğenilerek kullanılır. Hello Kitty, Frozen, Harika Kanatlar, Spiderman, Angry Birds, Trolls, Barbie, Pjmasks, Batman gibi favori çizgi film kahramanları ile Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe lisanslı Hakan Çanta modelleri; okul çantaları ve aksesuarlarını süsler. Hakan çanta fiyatları lisanslı ürünlerde diğer ürünlere göre farklılık gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hakan Çanta

737 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Saat/Gözlük/Aksesuar
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler