Sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Bakımlı, sağlıklı ve kepeksiz saçlar için öncelikle saç derinizin sağlıklı olması gerekir. Bakım yapmaya ilk olarak saç derisinden başlayan Head and Shoulders şampuanlar kepeksiz ve yumuşak saçlara sahip olmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği markalardan biridir. Elli yıldan daha uzun süredir faaliyet gösteren marka, saç derisi problemleri ve kepek oluşumunu çözümlemek için çalışmalarına devam etmektedir.

Head&Shoulders Şampuan

Kepek birçok kişide görülebilen bir saç derisi problemidir. Dökülen sağlıksız saçlar ve gergin, kaşıntılı saç derisi, kepek oluşumu gösteren saçlarda en belirgin özelliklerdendir. Sıcak su, terleme ve kafa derisindeki yağlanma ile etkisi artan kepek problemi, saç derinizde oluşan pullanma ile kendini gösterir. Düzenli Head and Shoulders kullanımı ile saçlarınızdaki kepek oluşumunu kontrol altına alabilir, sağlıklı saç ve saç derisine sahip olabilirsiniz. Saç derinize bakım yaparak saç tellerinizin beslenmesine ve kalınlaşmasına yardımcı olabilir, böylece daha sağlam kökler ve daha az dökülen saçlara ulaşabilirsiniz.

Farklı saç tiplerine göre çeşitler sunan Head and Shoulders şampuanlar, kepek sorununun yanı sıra saçlardaki dökülme, kuruluk ve matlaşma gibi problemler için de çözümler üretmektedir. Her ihtiyaca uygun çeşitler sunan şampuanların tamamı, kepek sorununun engellenmesinde aktif rol oynamaktadır. Yoğun içerikleri ile dikkat çeken şampuan çeşitleri saçlarınızı özenle temizlerken, uzun süre kalıcı hoş kokularıyla da çevrenizi etkileyecektir.

Head&Shoulders Şampuan Fiyatları

Çok sayıda çeşidi ile saç bakımı alanındaki tüm ihtiyaçlara cevap verebilen marka, fiyat bakımından da her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Büyük boy ambalajlarda satılan Head and Shoulders şampuanlar uzun süreli kullanım sağlar. Canlı, parlak saçlar, ferah koku ve etkili sonuçlar bekleyen herkesi istediği sonuca ulaştırmayı hedefleyen Head and Shoulders çeşitleri, fiyatlarıyla da kullanıcılarını memnun etmektedir.

Tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği çeşitler sunan Head and Shoulders şampuanları düzenli kullanarak başarılı sonuçlara ulaşmanız mümkün. Klinik testlerle etkisi kanıtlanmış olan şampuanlar, günden güne saç derinizi besleyerek daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. Bir süre sonra saç tellerinizin kalınlaştığını, saç derinizdeki kızarıklıkların ve kaşıntı hissinin geçtiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu iyileşme süreci kişiden kişiye farklılık gösterir. Çoğu kullanıcıda ürünün kullanılmaya başlandığı ilk haftalarda etkisini gösteren şampuanın uzun süreli kullanımlarda daha canlı ve parlak bir görünüm kazandırdığı gözlenmiştir.

Head&Shoulders Şampuan Çeşitleri

Hassas, kızarıklık ve kaşıntı gibi belirtiler gösteren saç derisinde en etkili çeşit, Head and Shoulders aloe vera özlü hassas saç derisi şampuanıdır. Bu şampuan sayesinde saç derisi temizlenirken rahatlar. Nemlendirici özelliği sayesinde yumuşayan saç ve saç derisi sağlıklı bir görünüm kazanır.

Yağlı saçlara özel Head and Shoulders limon ferahlığı serisi, dengeleyici limon özleri içerir. Bu sayede saç derisindeki yağ seviyesi düzenlenirken, saçlarda ferah bir koku kalır.

Saç derisinde eşsiz bir rahatlama ve ferahlık hissi arayanlar için üretilen mentol içerikli bakım şampuanları sayesinde temiz, canlı ve bakımlı bir görünüm elde edebilirsiniz. İkisi bir arada çeşidi sayesinde şampuanın temizliği ve kremin yumuşaklık hissini aynı anda elde edebilirsiniz.

Erkeklere ve kadınlara özel üretilen seriler ile saç dökülmesi ve kırılma gibi problemlerde etkili sonuçlar alabilirsiniz. Yoğun nemlendirici içerikler ile saç ve saç derisine bakım yapan şampuanlar, ekstra kuruluk gösteren saç derisi için ideal seçeneklerdendir.

Tüm çeşitleri günlük kullanıma uygun olan Head and Shoulders şampuanlar, saçlarınızdaki ideal dengeyi sağlamak ve saç derinizdeki sorunları kontrol altına almak için ideal seçenekler arasındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Head&Shoulders Şampuan Ürünleri

581 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Kullanıcı
Toplam 24 / 581 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/headshoulders