Bebekler gelişim çağında oldukları ve tüm hayatlarını etkileyebilecek sağlık problemleri bu dönemde baş gösterebileceği için beslenmeleri çok önemlidir. İlk 6 ay alınan anne sütünden sonra başlanan ek gıdaların bebek vücuduna yapacağı katkılar ciddi boyutlardadır ve dikkate alınması gerekir. Damak tatlarının yeni yeni oluşmasından dolayı bebekler bu dönemde her gıdaya olumlu tepki vermeyebilirler. Bu noktada Hero Baby kaşık mamaları hem gelişimlerini destekleyici hem de severek yiyebilecekleri gıdalar arasında yer alır.

Tahıl Kaynağı ve Zengin İçerikli Kaşık Mamalar

Her bebek farklı yeme alışkanlığına sahiptir ve besinlerin tümünü yemeyi istemeyebilir. Özellikle tahıl gibi tadına çok alışık olmadıkları farklı gıdaları yemeye direnebilirler. Bu durumdan endişe duyan ebeveynlere Hero Baby kaşık mamaları büyük destek sağlar. Buğday, pirinç, çavdar ve yulaf gibi birçok tahılı içeriğinde barındıran kaşık mamaların bazılarında çeşitli meyveler, bal, irmik ve pekmez gibi yararlı besinler de bulunur. Güçlü bir kalsiyum, demir ve çinko kaynağıdırlar. İçerdiği folik asit sayesinde de zengin bir besindir. A, D, E, C vitaminleri başta olmak üzere birçok vitamin içerirler ve bebeklerin günlük vitamin ihtiyacının önemli bir kısmını karşılaşırlar. İçeriğinde devam sütü bulunmasından dolayı ekstra besleyici olmasının yanında bebeklerin damak zevkine uyarlar ve severek tükettikleri bir gıdadır. Ayrıca organik meyveler içeren kaşık mamalar da mevcuttur.

Hero Baby Kaşık Mamaları ile Bebeğinizi Beslemek Çok Kolay

  • Bebeğiniz tek yönlü beslenmez ve tek olarak yemeyeceği irmik ve pekmez gibi faydalı gıdaları tüketmiş olur.
  • Devam sütü içerdiği için süt eklemenize gerek yoktur, su ile karıştırarak uygun kıvama getirebilirsiniz.
  • Bebeğinize kaşıkla yedirebilmenin dışında su ekleyerek biberonla da içirebilirsiniz.
  • Hazırlaması kolay ve pratiktir, bir yere giderken yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Meyve ve Sebzeleri Sevdiren Kavanoz Mamalar

Meyveler ve sebzeler faydalı birçok vitamin, mineral ve lifin temel kaynağıdır. Bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine ve gelişime önemli katkı sağlarlar. Hero Baby kavanoz mamalarında her mevsime ait farklı birçok meyve ve sebze bulunur. Sebze tadından hoşlanmayan bebekler için sebze tüketmenin güzel bir yoludur. Kemik suyu gibi vücuda büyük faydaları olan farklı gıdalar da kavanoz mamalarda kullanılarak annelerin işi kolaylaştırılır. Ayrıca organik yetiştirme koşullarına uygun olarak üretildiği belirlenen ve sertifikalandırılan meyvelerin kullanıldığı kavanoz mamalar da vardır. Kavanoz mamalarda herhangi bir katkı maddesi, ilave şeker, gluten ve tatlandırıcı bulunmaz. Bu nedenle son derece güvenilir bir şekilde tüketilebilir. Mamaların kapakları, vakum yöntemi ile kapatılır ve mamaların içinde hava kalmadığı için buzdolabına koyulmasına gerek kalmaz. Oda sıcaklığında bozulma olmadan son tüketim tarihine kadar güvenle muhafaza edilebilir.

Hero Baby Kavanoz Mamalardan Besleyici Özellikler 

  • 6. ayını bitirmiş olan bebeklerinizin meyve sebzelerden faydalanabilmesi ve farklı lezzetleri tatması için  ideal bir ek gıdadır.
  • Püre şeklindeki kıvamı ve zengin lezzetli içeriği ile bebeklerinize yedirmeniz kolaydır.
  • Uluslararası gıda güvenliği standartlarına uygun olarak üretildiği için bebeklerinize gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz.
  • Küçük ve vakum kapaklı ambalajı sayesinde çantanızda taşıyarak istediğiniz yere götürebilirsiniz.  

Hero Baby Mama Fiyat Seçenekleri

Hero Baby Kaşık Maması Fiyatları ürünün organik oluşu, içeriğinde bulunan ekstra besinler gibi farklı özelliklere ve gramaj bilgisine göre değişiklik gösterir. Kavanoz mamalar da içerdiği zengin besinlere göre uygun fiyatlarda satışa sunulur.

Siz de bebeğinizin beslenme saatlerini daha verimli ve eğlenceli hale getirmek, bebeğinizin gün içinde daha aktif olmasını sağlamak için Hero Baby kaşık ve kavanoz mamalarını hemen inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hero Baby Kaşık Maması Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 107 ürün
DSACategoryId/2147483639/60002072/301163/303496/herobaby