Bebeklerin dengeli ve sağlıklı beslenmesi, onların gelişimi için oldukça önemlidir. Ek gıda ile beslenme sürecine geçen bebeklerde anne sütünün az olması, yeterli miktarda kilo alamama ve takviye gıdaya ihtiyaç duyma gibi durumlar gelişebilir. Bu tip durumlarda organik ve sağlıklı kaşık maması kullanmak, annelerin en sık başvurduğu çözümlerden biridir. Hipp kaşık maması çeşitleri bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ek besinleri barındırmalarının yanı sıra, ilave şeker ve GDO'lu gıdalar içermedikleri için sağlıklı öğün alternatifleri sunar. Ağırlıklı olarak tahıl ve meyve bazlı kaşık maması çeşitleri arasından bebeğinizin beslenme düzenine en uygun olanları gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Hipp Kaşık Maması Fiyatları, içerikleri ve besin değerleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için ürün açıklamaları bölümlerine göz atabilirsiniz. 

Bebeğiniz İçin Organik ve Sağlıklı Takviye Gıdalar

Farklı öğünlerde kullanılabilmesi için çeşitli gıdalarla hazırlanan kaşık mamalarının tümü organik ve ilave şeker eklenmeden üretilir. Ürünlerin her biri, yüksek oranda vitamin takviyesi sağlar. Kalsiyum içeren kaşık mamaları, bebeğinizin kemik gelişiminin daha sağlıklı ve hızlı şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Hipp kaşık mamaları içinde bulunan şeker içeriği, doğal meyve bileşenlerinden ve laktozdan kaynaklıdır. Süt kullanılmadan hazırlanan kaşık mamalarında laktoz bulunmaz. Her öğünde kullanabileceğiniz Hipp kaşık maması çeşitlerinin yanı sıra, farklı zaman dilimleri ve öğünler için hazırlanmış ürün alternatifleri de mevcuttur. Tüm kaşık mamaları, annelerin en kısıtlı zamanlarda bile kolayca hazırlayabileceği şekilde üretilir. Böylece hem zamandan kazanabilir hem de bebeğinizin ek gıdaya geçiş sürecinde tüketeceği sağlıklı gıdaları gittiğiniz her yerde yanınızda bulundurabilirsiniz. 

Her Bebeğe Uygun Sağlıklı Alternatifler

  • Hipp Kaşık Maması çeşitleri, her bebeğin beslenme rutini ve alerjik reaksiyonları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu sebeple içeriklerinde farklı gıdalar ve tahıllar bulunur.
  • Süte alerjisi olan bebeklerin rahatlıkla tüketebilmesi için süt içermeyen kaşık maması çeşitleri bulunur. Bu ürünleri bebeğinizin süte alerjisi olmasa da tercih edebilir, anne sütü ya da devam formülü ile birlikte kullanabilirsiniz.
  • Bebeğinin beslenme düzeninde gluten içeren gıdaları tercih etmiyorsanız, glutensiz formülle hazırlanmış Hipp kaşık mamalarından yana seçim yapabilirsiniz.
  • Hipp markası, 1-3 yaş aralığındaki çocukların ara öğünlerde tüketebileceği sağlıklı atıştırmalıklar hazırlar. Organik meyveler kullanılarak üretilen ve ilave şeker içermeyen meyve barlarını ya da doğal bileşenler ile hazırlanan çocuk bisküvilerini de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.  
  • Bebeklerin ve küçük yaştaki çocukların hassas bünyelerini korumak ve kullandığınız kaşık mamaların tadını daha rahat alabilmelerini sağlamak için mamaların hazırlanma sürecinde kategoride yer alan doğal kaynak suyunu kullanabilirsiniz.

Hipp Kaşık Maması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Bebeklerin ek gıdaya geçiş süreci, bünyelerine ve gelişimlerine göre farklılık gösterebilir. Bu sebeple takviye gıda kullanmaya başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız.
  • Hipp kaşık mamalarının her birinin içeriği, ürün açıklamaları kısmında ve ürün ambalajları üzerinde yer alır. Bebeğinizin bir meyveye ya da tahıla alerjisi olması halinde farklı bileşenler içeren ürünleri tercih etmelisiniz.
  • Hipp kaşık mamalarının kullanım süreçleri de içerdikleri bileşenlere göre değişiklik gösterebilir. Ürün fotoğraflarını inceleyerek bebeğinizin kaçıncı ayından itibaren kullanıma uygun olduklarını görebilirsiniz. 
  • Hipp çocuk bisküvileri ve meyve barları 1 yaşını tamamlamış çocuklar için uygundur. Özel tasarımları ve lezzetleri çocukların sağlıklı atıştırmalıkları severek tüketmelerine ve kendi başlarına yemek yemeyi öğrenmelerine yardımcı olur. 
  • Tekli ürünlerin yanı sıra Hipp kaşık mamalarını çoklu set halinde de tercih edebilir, Hipp Kaşık Maması Fiyatları ve ödeme seçeneklerinden Hepsiburada.com ayrıcalıkları ile yararlanabilirsiniz. 
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Hipp Kaşık Maması Fiyatları

Toplam 24 / 38 ürün
DSACategoryId/2147483639/60002072/301163/303496/hipp