Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Huawei
Huawei MatePad 10.4 4GB 128GB Tablet+Klavye

Huawei MatePad 10.4 4GB 128GB Tablet+Klavye

Huawei
5.179,00 TL
( / adet)
Ürününüz için ek hizmet önerilerimiz
%0
465,77 TL 646,90 TL
%
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (29)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

5.190,00 TL
5.247,00 TL
DSACategoryId/2147483646/3008012

HUAWEI MatePad

2K HUAWEI FullView Ekran1 | Çoklu Ekran İşbirliği2 | Göz Koruma


Aşık Olmak İçin 6 Neden

Masanda Çığır Aç

HUAWEI MatePad'in geliştirilmiş masaüstü fonksiyonuyla, dokunmatik ekranı veya Mouse kullanarak veriminizi daima en üst düzeyde yansıtın. Alttaki uygulama yuvasında, en son ve en sık görüntülenen uygulamalara kolayca .5 Doğrudan uygulamayı açmak yerine, fare imlecini simgelerin üzerine getirerek uygulamaların ön izlemelerine erişin. Bu yeni pratik özellikle, akıllı klavyenizden6 yazmaya başlayın.


Verimliliği Başarıya İsabet Eder

Çoklu Pencere7, ekranda 4 adede kadar uygulamanın görüntülenmesine izin verir. Böylece ders videolarını izlerken notlar alabilir, tatil rezervasyon sitelerinde araştırma yaparken bir yandan da arkadaşlarınızla seçenekleri tartışabilirsiniz. Uygulamalara uygulama yuvasından erişebilir ve küçülterek uygulamadan uygulamaya yeni keşfedilen bir kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.


Tek Ekran, Çifte Kullanım

Geliştirilmiş Uygulama Çoklayıcı8, bir uygulamada iki görevi ayrı ayrı çalıştırabilir. Yeni Pencere Kilidi özelliği, iki penceredeki paralel ve bağımsız işlemleri destekler. Alışveriş yaparken ekranda iki ürünü yan yana karşılaştırabilirsiniz. E-postanızı yazarken geçiş yapmadan anlık mesajları yanıtlayabilirsiniz. Hem çalışmalarınız hem de oyun deneyimleriniz için büyük bir kolaylık sunar.


Yaratıcılığın Merkez Üssü

HUAWEI M-Pencil (2. nesil)9, platin kaplı şeffaf uç tasarımı ve tutuşunu daha konforlu kılan yuvarlatılmış altıgen şekle sahiptir. 4096 Seviyeli Basınç Duyarlılığı10 ile donatılmıştır. Eğimli yazmayı destekler, hareketlerinizin her nüansını ustalıkla yakalar ve ince dokunuşları dikkate değer bir doğrulukla kaydeder.


Yakaladıklarınla Fark Yarat

Günlük yaşamınızdan ilham alan sanat eserleri yaratın. HUAWEI M-Pencil ile, unutulmaz anları ve içerikleri yakalayın; pratik karalama ve işaretlerle, onlara kendi yorumunuzu katın. Oluşturduğunuz bu eserleri arkadaşlarınızla paylaşabilir ya da notlarınıza taşıyabilirsiniz.11


Başarıyı İşaretle

HUAWEI M-Pencil'inize iki kez dokunarak veya sağ üst köşeden çapraz şekilde kaydırarak ekranın herhangi bir yerine açıklama ekleyebilir ve bu açıklamayı görüntü olarak kaydedebilirsiniz.12


Notlardan Üst Düzeyde Yararlanın

Bir PDF'deki metinleri, grafikleri veya diğer öğeleri notlarınıza sürükleyebilir ve bu notları kolay erişim için, Flexcil'deki orijinal PDF dosyasına ekleyebilirsiniz.13


Sesli Notlarda Kaybolmayın

Ses kaydı sırasında not alarak sesli notlarınızın navigasyon haritasını çıkarın ve tekrar dinlemek istediğiniz noktaları zahmetsizce bulun.14


Stüdyonuzu Yanınızda Taşıyın

Dışarıdayken telefonunuzla15 unutulmaz anları kaydedin ve daha büyük bir ekranda, geniş bir hareket alanında kolayca düzenleme16 yapmak için anılarınızı MatePad'e aktarın. Ayrıca, kullanışlı HUAWEI M-Pencil'inizi kullanarak benzersiz dokunuşlarla kendi yorumunuzu katabilirsiniz.


2 Ortakla Harikalar Yaratın

Çift ekranda çifte verimliliği deneyimleyin, yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Ayna Modu'nu17 kullanarak eskiz defterine dönüştürdüğünüz MatePad'inizdeki yaratıcı çalışmaları, MateBook'unuza yansıtın! Genişletme Modu'nda17, çalışmanızı MateBook'tan MatePad'e sürükleyerek tabletinizi ikincil bir ekran haline getirebilirsiniz. Ayrıca tabletiniz ve dizüstü bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınızın klavyesini paylaşabilir. Dosya aktarımı ve cihazlar arası işbirliği için, İşbirliği Modu'nda18 her iki ekranda aynı anda tek fare kullanarak büyük bir kolaylık kazanabilirsiniz.


Sürekli Performans, Sürükleyici Eğlence

HUAWEI MatePad, 2K çözünürlüğe19 sahip 10,4 inç HUAWEI FullView Ekran, çarpıcı bir görsel his yaratır. Harman Kardon tarafından ayarlanmış dört hoparlörlü ses sistemi, izlediğiniz filmlerde, dinlediğiniz şarkılarda sizi içine çeken yüksek kaliteli bir ses sunar.

Gözlerinizi Düşünen Teknoloji

HUAWEI MatePad, TÜV Rheinland ikili sertifikasına sahiptir20. Zararlı mavi ışığı21 ve rahatsız edici titremeleri azaltır. Uzun süreli izlemelerin neden olduğu göz yorgunluğunu ve rahatsızlığı önlemenize yardım eder.

Sesini Gürültülerden Arındırır

Hareket halindeyken çevrimiçi çalışma toplantılarınız için sessiz bir yer bulmak zor olabilir. HUAWEI MatePad, hareketli ortamlarda bile daha iyi ses sunabilmek için, yazma ve ortam konuşmaları gibi sesleri etkili bir şekilde filtreleyen gelişmiş bir ses algoritmasına sahiptir22.


Yorulmak Bilmeyen Verimlilik

HUAWEI MatePad'in, 7250 mAh (tipik kapasite) değerindeki büyük kapasiteli pili ile, lokal videoları 12 saate kadar izleyebilirsiniz.231. 2K ekranın çözünürlüğü 2000 x 1200'dür. FullView Ekran, endüstride yaygın bir konsepttir ve genellikle dar çerçeveli ve yüksek ekran-gövde oranına sahip bir ekranı ifade eder.

2. Bilgisayar ile çoklu ekran işbirliği, yalnızca PC Manager 11.1 (veya üzeri) çalıştıran belirli HUAWEI bilgisayarlar tarafından desteklenir. Telefonlarla çoklu ekran işbirliği yalnızca, EMUI 10 ve üstündeki sürümleri çalıştıran belirli HUAWEI telefonlar tarafından desteklenir.

3. Gösterilen ekran kalemi, yalnızca HarmonyOS 2 veya üzerindeki sürümlerde, belirli HUAWEI tabletlerde desteklenen 2. nesil HUAWEI M-Pencil'dir.

4. Ekran, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası ve Flicker Free Sertifikası'na sahiptir. Ürün tıbbi tedavi amaçlı değildir.

5. İçerik ön izlemesi yalnızca, uygulamalar bağlantı istasyonunda bulunduğunda desteklenir.

6. HUAWEI Akıllı Klavye'nin ayrıca satın alınması gerekebilir.

7. Bu özelliği yalnızca belirli uygulamalar destekler. Bu özelliği desteklemek için geliştirici tarafından, uygulama uyarlaması gerekmektedir. Uyumlu uygulamaların listesi gelecekte güncellenecektir. Kullanılan görseller yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek uygulama desteği ve arayüz farklı olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

8. Bu özelliği yalnızca belirli uygulamalar destekler. Uyum, uygulamaya bağlıdır ve gelecekte güncellenecektir. ullanılan görseller yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek uygulama desteği ve arayüz farklı olabilir.

9. HUAWEI M-Pencil'in ayrıca satın alınması gerekebilir.

10. Güncel efekt, farklı el yazısı uygulamalarına göre değişebilir.

11. İşaretletme (Take Snippet) özelliği yalnızca HUAWEI M-Pencil (2. nesil) tarafından desteklenir. Arayüz sadece referans içindir, gerçekte değişkenlik gösterebilir.

12. Açıklama Ekleme (Annotate) özelliği, yalnızca HUAWEI M-Pencil (2. nesil) tarafından desteklenir. Arayüz sadece referans içindir, gerçekte değişkenlik gösterebilir.

13. Flexcil özelliği M-Pencil'de desteklenir. Arayüz sadece referans içindir, gerçekte değişkenlik gösterebilir. Uygulamadaki şablonlar ayrıca ücretlendirilebilir.

14. Yalnızca, Jnotes uygulaması M-Pencil ile desteklenir. Arayüz sadece referans içindir, gerçekte değişkenlik gösterebilir. Uygulamadaki şablonlar ayrıca ücretlendirilebilir.

15. Bu özellik yalnızca EMUI10 veya sonraki sürümleri çalıştıran bazı HUAWEI telefonlarda desteklenir. Detaylar için, lütfen resmi web sitesini ziyaret edin.

16. Gösterim için kullanılan uygulama, Filmora Go HD'dir. Uygulamadaki şablonlar ayrıca ücretlendirilebilir.

17. Bu özellik, yalnızca HarmonyOS 2 veya üstündeki sürümleri çalıştıran belirli HUAWEI tabletler ve PC Manager 11.1 veya üzerindeki sürümleri çalıştıran belirli HUAWEI bilgisayarlar tarafından desteklenir. Bu özellikteki sınırlamaları ve özelliği destekleyen cihazların modelleri hakkında bilgi almak için, lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Bilgisayar veya tabletin çözünürlüğü, mümkün olan en iyi görüntü için otomatik olarak uyarlanır ve optimize edilir. Bu özelliğin güncel uyarlamaları, ülkelere göre değişkenlik gösterebilir.

18. Bu özellik, yalnızca HarmonyOS 2 veya üstündeki sürümleri çalıştıran belirli HUAWEI tabletler ve PC Manager 11.1 veya üzerindeki sürümleri çalıştıran belirli HUAWEI bilgisayarlar tarafından desteklenir. Bu özellikteki sınırlamaları ve özelliği destekleyen cihazların modelleri hakkında bilgi almak için, lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Bu özelliğin güncel uyarlamaları, ülkelere göre değişkenlik gösterebilir.

19. Ekranın çözünürlüğü 2000 x 1200'dür. FullView ekran genellikle dar çerçeveli ve yüksek ekran-gövde oranına sahip bir ekranı ifade eder. HUAWEI MatePad, yuvarlatılmış köşe tasarımına sahiptir ve standart bir dikdörtgen ekran olarak ölçüldüğünde, diyagonal uzunluğu 10,4 inçtir. Ekranın gerçek boyutu, düzenelemelere ve üretim sürecine bağlı olarak değişebilir.

20. Ekran, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası ve Flicker Free Sertifikası'na sahiptir. Ürün tıbbi tedavi amaçlı değildir.

21. TÜV Rheinland sertifikası için test koşulları şunlardır: Göz konforu modu etkinleştirildiğinde, tablet Rheinland düşük mavi ışık testini geçer (renk sıcaklığı ayarı hariç).

22. Bu özellik, tüm senaryolardaki arama gürültülerini azaltmayı destekler. Klavyeye dokunma, ayak sesleri ve kapıların açılıp kapanması gibi çeşitli parazit sesleri filtreler. Gerçek deneyimler değişkenlik göterebilir.

23. Veriler, normal koşullarda alınan HUAWEI labarotuvar sonuçlarına dayanmaktadır. Pil, 12 saatlik normal kullanımı veya 200 nit ekran parlaklık seviyesiyle 1080p yerel video oynatmayı destekleyebilir. Gerçek veriler, ürün modeline, yazılım sürümüne, kullanım koşullarına ve ortama bağlı olarak değişebilir.


Huawei MatePad 10.4 4GB 128GB Tablet+Klavye Özellikleri

Bluetooth Var
Disk Kapasitesi 128 GB
Ekran Boyutu 10,4 inç
Ekran Modeli IPS Ekran
HDMI Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı Yok
İşlemci Markası Kirin
İşletim Sistemi Tabanı HarmonyOS 2
İşletim Sistemi HarmonyOS 2
Kalem Uyumluluğu Evet
Max Ekran Çözünürlüğü 2000 x 1200
Mobil Bağlantı Yok
Pil Gücü (mAh) 7250 mAh
Ram Kapasitesi 4 GB
Sim Kart Uyumu Hayır
Temel İşlemci Hızı 1,9 GHz
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002I5CTH
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön