Bebek sahibi olan aileler için kullanımı en önemli ve öncelikli olan ürünlerden biri de güvenlik ürünleridir. Bebeklerin seyahat esnasında güvende olmaları, olası bir kaza durumundan büyük zarar görmemeleri ve ebeveynlerin bebekleri adına korkusuz bir yolculuk geçirmeleri için oto koltuğu kullanımı büyük önem taşır. Inglesina oto koltukları bebeğinizin güvenliğini en üst düzeyde sağlayarak ona harika bir konfor deneyimi de yaşatır.

Bebekleri Rahat, Ebeveynleri Huzurlu Kılan Teknoloji

Bebeklerin kucakta seyahat etmeleri güvenli değildir. Kaza dışında ani bir fren anında dahi oldukları yerden ön tarafa doğru fırlayabilirler. Bu yüzden bebeklerin araç içinde sabit durabilmelerini sağlayan, aynı zamanda kendilerini rahat hissetmelerine de olanak tanıyan Inglesina oto koltukları bebek güvenliğini sağlamada idealdir. Yeni doğan bebekler belirli bir süreye kadar tam olarak oturamadıkları için özel olarak tasarlanmış Inglesina oto koltuğu modelleri bulunur. Hafif yatar pozisyonda duran ana kucağı oto koltuğu modelinin üst kolundan rahatça tutularak bebek taşınabilir. Aynı zamanda puset olarak da kullanılabilir ve istenildiği zaman arabaya takılır. Koltuk minderi oldukça yumuşaktır ve bebeği rahat ettirir. Yastığı da havlu kumaştandır ve soft dokusu ile bebek için idealdir. Dokuma şeklindeki kumaş 3D ağlara sahiptir, bu sayede daha fazla hava akışı sağlar. Bu da konforu artıran bir faktördür. Inglesina oto koltuklarının diğer modelleri ise daha büyük çocuklar için uygundur. Dik duran yapı tek bir hamle ile kolayca farklı kademelere ayarlanabilir. Böylece çocuklar en rahat edecekleri şekilde oturabilirler. Uyudukları zamanlarda da koltuklar yatar pozisyona getirilebilir. 

Yüksek Güvenlik, Uzun Süre Kullanım İmkanı

Inglesina oto koltukları, arabaların emniyet kemeri ile bağlanarak arabaya sabitlenir. Bunun yanı sıra isofix özelliği bulunan Inglesina oto koltuğu modelleri de vardır. Bu modeller araca daha detaylı bir biçimde bağlanır. Isofix özelliğinin araçlarda da bulunması önemlidir çünkü aracın altyapısında isofix için gerekli bağlantı noktaları yoksa koltukla aracın bağlantısını sağlayabilmek mümkün değildir. Bu durumda bağlantı için yalnızca emniyet kemeri kullanılabilir. Son derece sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilen Inglesina oto koltukları, darbeye dayanıklıdır. Kullanılan kumaşlar da kolay deforme olmaz ve rahatlıkla temizlenebilir. 5 noktalı emniyet kemerleri, çocukları oto koltuğuna tamamen sabitler ve sağlam bağlantısı sayesinde emniyet kemerinin yuvasından çıkması söz konusu olmaz. Emniyet kemerinin çocuğun bedenini kavrayacak şekilde ayarlanması önemlidir çünkü güvenlik açısından ilk şart budur. Üstündeki koruyucu kumaşlar kemerlerin çocuğu rahatsız etmesini engeller. Oto koltuğu modeline bağlı olmakla birlikte çocuklar kollarını yanlarda bulunan bölümlere koyabilirler. Inglesina oto koltukları, uzun süre kullanılabilmesi amacıyla oldukça dayanıklı malzemelerden üretilir. Teknik özelliklerinde belirtilen geniş taşıma kapasitesi aralığında yer alan kilodaki çocuklar için güvenle kullanılabilir. Bazı modellerde ise belirli bir kilodan sonra sırt dayanağı çıkarılarak yükseltici olarak kullanabilme olanağı da vardır.

Inglesina Oto Koltuklarının En Belirgin Özellikleri

  • Yüksek ve konforlu yapısı ile çocuğunuzun seveceği ve oturmaktan keyif alacağı ürünlerdir.
  • Yolculuk deneyiminizi daha rahat ve güvenli hale getirir. Tüm güvenlik önlemlerine ek olarak, darbe durumunda enerji emilimi sağlayacak kafa yan koruma teknolojisine sahiptir.
  • Çocuğunuz büyüyene kadar değişime ihtiyaç duymadan kullanma olanağınız bulunur.
  • Inglesina Oto Koltuğu Fiyatları açısından birçok seçeneğiniz vardır ve bütçenize uygun olanı belirlemeniz kolaydır.

Bebeğinizin ya da çocuğunuzun güvenliği açısından önemli bir adım atmak ve kaza ihtimaline karşı ciddi bir önlem almak için Inglesina oto koltuklarına göz atabilir, beğendiğiniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Inglesina Oto Koltuğu Fiyatları

15 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Taşıma Kapasitesi
Toplam 15 / 15 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?