JBL Kulaklık 

Jbl kulaklık tasarımları, kalite düzeyi yüksek ve aynı zamanda hoparlör sistemleri de son derece gelişmiştir. Teknolojinin gelişimiyle birlikte, kulaklıklardaki tasarım özellikleri de değişmeye başlamıştır. Kalitesi yüksek kulaklık ve hoparlör arayışında olan bireyler için markanın tasarladığı son teknolojik ürünler dikkat çekmektedir. Bu anlamda, üretilen kulaklıklar kaliteli olduğu için kullanıcıların aklına ilk gelen markalardan bir tanesi de JBL’dir. 70 senelik sektör tecrübesine sahip olan bu marka, yeni nesil kulaklık tasarımları yapar. İnovatif bakış açısıyla geliştirilen kulaklık modelleri, kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Kulaklıkların, farklı kullanım alanlarına hitap ettiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda, kullanım şekli olarak da birbirinden farklı olan aksesuarlardır. Örneğin, kulak içi ve kulak üstü gibi geliştirilen sayısız ürün gamı seçenekler arasındadır. 

Jbl kulak üstü kulaklık modelleri, son zamanlarda çok sık tercih edilen tasarımlardır. Kulak üstü yapıda imal edilen kulaklıklarla, müzik ve multimedya tutkunları memnun olmaktadır. JBL kulaklık çeşitleri, yaşantısı aktif olan ve belli bir rutini olan bireyler için son derece uygundur. Örneğin, spor tutkunlarının beklentilerine en etkili çözüm yolunu bulan farklı tasarımlara sahip kulaklıklar bulunmaktadır. Ürünlerdeki teknolojik donanımın yanı sıra, dış tasarımları da son derece şıktır. Aynı zamanda, bireylerin kıyafetleriyle kombin yapabilecekleri renk aralıklarında ve görselliklerde kulaklık seçenekleri de vardır. Görsel farklılıklarla genişletilen kulaklıklar, her kullanıcının zevkine hitap eder. JBL markası, kulaklık sektöründe öncü olan markalardan bir tanesidir. Dolayısıyla bu marka üzerinden gönül rahatlığıyla kulaklık satın alabilirsiniz. 

JBL Kulaklık Çeşitleri

JBL kulaklık kablolu, kablosuz, kulak içi, kulak üstü ve benzeri kullanım özellikleriyle tasarlanmaktadır. Uzun ömürlü olarak kullanmak isteyeceğiniz JBL ürünleri, son derece kalitelidir. Üretilen kulaklıklar, rahatsız etmeyen malzeme ve materyaller ile üretilmiştir. Kulak içi kulaklıklar, kulağa tam oturan ve sesi sorunsuz almanıza yardımcı olan ürünlerdir. JBL ürünlerinde kullanılan ses çıkış özellikleri ve multimedya kontrolleri, kulaklıkları yönlendirebilmenize yardımcı olmaktadır. Çünkü bazı ürünlerde, multimedya kontrol tuşu ve ses düzeyi gibi özellikler yer alır. Bunun yanı sıra, kulaklıkların üzerinde yer verilen dahili kumandalar da kulaklıklara işlevsellik katmaktadır. 

Markanın ürettiği kulaklık çeşitlerinin bazılarında, dahili mikrofona da yer verilmiştir. Bu özellikleri sayesinde ise akıllı cep telefonları, tablet gibi cihazlara rahatlıkla takılabilmektedir. Böylece gelen aramalar ilgili kumandalar ile yönlendirilebilir. Kablosuz ya da kablolu olarak üretilen kulaklıklar, ideal frekans aralıklarına sahiptir. Ses oluşumları ise dengeli tiz ve basları verilerek ortaya çıkar. Müzik severlerin beklentilerini karşılayan kulaklık çeşitleri, her kullanım amacını destekler. Kablolu olarak üretilen kulaklıkların kablo uzunlukları yeterli düzeydedir. Aynı zamanda, kablo yapıları da kıvrılma ve katlanmalardan etkilenmez. Modeller arasında; Jbl kulaklık bluetooth ürünleri de yer alır. Bu modeller de son teknolojik bir donanımla tasarlanmıştır. 

JBL Kulaklık Modelleri 

Jbl kulaklık kablolu, kablosuz, kulak içi ve benzeri özelliklerde tasarlanan modeller, farklı teknolojik donanımlara sahiptir. 3 mm jak girişli kulaklıkların yanı sıra, bağlantı noktası ilghtning olan modeller de vardır. Bu bağlantı noktasıyla uyumlu olarak üretilen kulaklık modelleri, oldukça işlevsel ürünlerdir. Yaşantısı hareketli olan ya da spor faaliyetleri yapmaktan hoşlanan bireyler için kablosuz kulaklıklar son derece uygun bir seçimdir. Çünkü kapalı ve açık egzersiz ortamları için kablosuz olarak üretilen kulaklıklar, kolay bir kullanıma olanak sağlar. Aynı zamanda, bluetooth yardımıyla da smart cep telefonlarına ya da bilgisayarlara bağlantı kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sıvı ile temaslara karşı da direnç gösteren kulak içi kulaklık modelleri de vardır. Kulak içi kulaklıklar da spor sırasında terlediğinizde bu durumdan etkilenmez. 

Kulak üstü kulaklıklar kadar Jbl kulaklık kulakiçi modelleri de beğeni toplamaktadır. Büyük beğeni kazanan Jbl markalı kulaklıklar, her yaşta bireyin tercih ettiği ürünlerdir. Modeller arasında; şarjlı, şarjsız yeni sistemli ve eski tasarımlı modeller vardır. Şarjlı modeller, şarj edildikten sonra, uzun süre kullanabileceğiniz ürünlerdir. Dolayısıyla uzun antrenmanlar, tatiller ve benzeri kullanımlarda doğru bir seçim olacaktır. Kablo destekli ve kulak üstü kulaklıklar ise teknik anlamda herhangi bir farklılık içermez. Ses kalitesi ve tasarımıyla müzik severlerin ilgisini çekmektedir. Kablosuz kulaklıkların üstünde yankıyı engelleyen dahili mikrofonlar bulunur. Bu mikrofonlarla rahatlıkla, telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, telefon çağrılarını yanıtlama ve müzik kontrolü sağlayabilmeniz adına çeşitli işlevsellikleri kulaklıklardaki özelliklerde bulabilirsiniz. Çünkü çoğu modelde bu tip kullanımlara olanak sağlayan tuşlar yer almaktadır. Kulak üstü formuna sahip olan kulaklıklar, her yaş grubundan beğeni toplamaktadır. 

Modeller arasında kafa bandlı ve yastıklı ürünler de bulunur. Kafa bandı ve yastık destekli kulaklıklar, uzun ömürlü kullanımlara uygundur. Dolayısıyla uzun süre kullanılsa bile kullanıcıların baş ve kulak kısımlarını rahatsız etmez. Üretimleri hafif malzemelerden imal edildiği için ise ağırlık yapmaz. 

JBL Kulaklık Özellikleri

Son zamanlarda, teknolojinin gelişimi, kulaklık üretimleri üzerinde de etkili olmuştur. Bu anlamda markanın ürettiği kulaklıklar, kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Çünkü her kullanım alanına uyumlu olan kulaklık modelleri vardır. Bluetooth özellikli kulaklıklar ile müzik dinlemenin yanı sıra, farklı kullanım alanlarıyla birçok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı işlemi Jbl kulaklık kulak üstü modellerle de yapabilirsiniz. Bireylerin kendilerine uygun olarak tercih edeceği kulaklıklar, farklı tip özelliklere sahiptir. Ürünlerin özelliklerine dikkat ederek kulaklık satın almanız gerekir. Çünkü ürünlerdeki özellikler, bireylerin kullanım tecrübelerini etkileyecektir. Markanın ürettiği kulaklıklar, çeşitli kullanım amaçlarına uygun olarak üretilir. Bu anlamda, kullanılan teknolojiler de kullanıcıların işlerini her yönden kolaylaştırır. 

Bluetooth destekli kulaklık üretimleri sayesinde, kablolu kulaklıklarla boğuşmadan rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, telefon müzikleri ya da görüşmelerinizi kontrol edebilirsiniz. Bluetoothlu kulaklıklarla, akıllı asistanınızı bile aktifleştirebiliyorsunuz. Genel olarak markanın ürettiği kulaklıklar, ergonomik ve yumuşak sünger destekleriyle rahat bir kullanıma olanak sağlar. Uzun süreli kullanımlarda bile asla rahatsız etmeyen bir kullanım rahatlığı yakalayabilirsiniz. Bluetooth destekli kulaklıklar, katlanabilme özelliği sayesinde kolayca taşıyabileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca dışarıdan hava girişleri de bu ürünleri kullandığınızda en aza indirilmiş olur. Ürünlerdeki üstün bass kalitesi sayesinde ise şarkılardaki vurguları rahatlıkla hissedebilirsiniz. Bass özellikleri ses performansını en üst seviyede hissetmenizi sağlar. Bu nedenle, full dolu bir pil ile gün boyunca kesintisiz bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.  Jbl t110 kulaklık modelleri de kullanıcıların dikkatini çeken ürünlerden bir tanesidir. Üstelik bu tasarımların mavi, kırmızı, siyah, sarı, beyaz ve benzeri renk aralıkları vardır. Bunun yanı sıra, görsel estetiği de yüksek olan ürünlerdir. Renk ve dış tasarım özellikleri sayesinde, her yaşa hitap eden ürünler, marka farkıyla satışa sunulur. 

JBL Bluetooth Kulaklıklar Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Bluetooth destekli olan kulaklık modelleri, bilgisayarlarla iletişim kuran ürünlerdir. Bilgisayara bağlanarak kullanılan bu ürünler, cihazlar arası uzaktan bağlantıyı destekler. Bilgisayar bağlantılarının yanı sıra, cep telefonlarınıza bağlayarak da bluetooth destekli kulaklıkları kullanabilirsiniz. Son zamanlarda, çoğu bilgisayar modeli, bluetooth kulaklıklarla bağlantı kurmayı destekler. Bilgisayar ve cep telefonu gibi aygıtlar ile kulaklıklar arasında rahatlıkla bağlantı kurulabilir. Bu işlemi yapmak için ise iki cihazında bluetooth özelliğini aktif hale getirmelisiniz. Bluetooth bağlantısı üstünde yer alan bağlantı tuşu yardımıyla aktifleştirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Bilgisayarlarınızın işletim sistemine göre bluetooth özelliğini değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca cihazınızın görev çubuğunda yer alan bluetooth bağlantısı simgesine tıklayarak da bu işlemi yapabilirsiniz. Bluetooth’u açtıktan sonra, bağlantı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından ise cihazınızla eşleşme olur ve kulaklığınız kullanıma hazır konuma gelir. 

JBL kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Jbl markasının ürettiği kulaklıklar, farklı tip işlevsellikler ve özelliklere sahiptir. Dolayısıyla farklı kullanım amaçlarına hitap eden cihaz aksesuarlarıdır. Markanın ürettiği kulaklıkları satın almadan önce, kullanım amacınızı belirlemeniz son derece önemlidir. Aynı zamanda, kulaklıkların teknik özellikleri de günlük aktivitelerinizi destekleyecek nitelikte olmalıdır. Örneğin, spor yapan bireyler için kulak içi kulaklıklar son derece idealdir. Bunun yanı sıra, Jbl c 100 kulaklık modelleri de hemen hemen her kullanıma uygun ürünlerdir. Özellikle, bluetooth özellikli üretimler, kullanıcılardan olumlu yorumlar almaktadır. 

Pil ömrünün uzun olması, kullanım kolaylığı ve benzeri özellikleriyle bluetoothlu modeller kullanıcılardan tam not almaktadır. Eğer uzun süre kullanıma uygun ürünler satın almak istiyorsanız, pil kapasitesi yüksek kulaklıkları satın almalısınız. Bluetooth kulaklıklar ise pil açısından sınıfı geçmiş olan ürünlerdir. En fazla beğenilen Bluetooth kulaklık özellikleri, kullanıcılara hareket kolaylığı sağlar. Hareket alanlarını genişletirken, kablo derdinden de sizleri kurtarır. Dolayısıyla spor yapan ve aktivitesi olan bireyler için kablosuz kulaklıklar son derece uygundur. Ayrıca kulaklıkların kullanıcılar tarafından kolayca taşınması ve katlanabilir oluşu da beğenilen özelliklerinden biridir. 

Farklı alternatifler ile kullanıcıların karşısına çıkan Jbl markası, kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak üretimler yapar. Çıkarılabilir mikrofonlu, harman, kablosuz, kablolu gibi seçenekleriyle farklı şekillerde kulaklıkları kullanabilirsiniz. Teknolojik düzeyi yüksek olan cihazlar arasında, son zamanlarda önemli bir yere sahip olan bluetooth kulaklıklar, günlük yaşantınızda kaliteli bir kullanıma olanak sağlar. Markanın tasarladığı kulaklıkları satın alırken, kullanım koşullarınıza uygun bir seçim yapmalısınız. Bu anlamda, dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri de şarj edilebilme özelliği ve kullanım süresidir. Şarjlı ürünlerde kullanım süreleri ise günlük kullanımlara uyum sağlayacaktır. 

Sürekli telefon görüşmesi yapan iş insanları için şarjlı kulaklıklar, doğru bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra, uzun egzersizler ve benzeri aktiviteler için de şarjlı kulaklıkları satın alabilirsiniz. Şarjlı kulaklıkların dolum süresi son derece kısa ve şarjın bitiş süreci de uzundur. Bu üretimlerin 10 saatin üstünde şarj kullanım süresi vardır. Genel olarak, uzun telefon görüşmeleri ve müzik dinleme işlemi yapmak için uygun üretimlerdir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan Jbl kulaklıkları, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ancak bluetoothlu kulaklıkların 3.0 sürüme sahip olması gerekir. Aksi halde smart cep telefonlarıyla eşleşmesi mümkün olmayacaktır. Bu anlamda, dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi de kulakları rahatsız etmemesidir. Kulaklıklardaki özel sünger kaplamalar ile taktığınız andan itibaren rahatlığı hissedeceksiniz. Yumuşak bir kulaklık kullanımı deneyimi yaşayabilirsiniz. 

JBL Bluetooth Kulaklık Kullanımı 

Marka tarafından üretilen kulaklık modelleri, her türlü ihtiyaca yön vermektedir. Kablosuz ve kablolu olarak ikiye ayrılan kulaklıklar, teknolojik yönden de birbirinden ayrılır. İşlevsellik açısından da son derece pratik etkilere sahip olan kulaklıklar, ihtiyacınıza uygun seçimi yapmanıza olanak sağlar. Şarjlı olarak tasarlanan kulaklıklar, kullanıcıların uzun seyahatlerde bu ürünleri kullanmasına yardımcı olur. Bluetoothlu kulaklıkları şarj etmek için öncelikle, akıllı cep telefonu ve tabletlere tanıtmanız gerekir. Daha sonra, bluetooth bağlantısını açarak şarj olduğundan emin olmalısınız. İkinci aşamada ise cihaza kulaklığı yönlendirin. Eşleştirme tamamlandıktan sonra, ses yönetimini ayarlayabilirsiniz. 

Bluetooth destekli kulaklıklarla ses seviyesiyle de oynayabilirsiniz. Film izlerken, müzik dinlerken, haberleri takip ederken ya da telefonla konuşurken, bu kulaklıklar oldukça idealdir. Ayrıca bu modellerin şarjı bittiğinde ise otomatik olarak sinyal vermektedir. Bu gibi durumlarda ise tekrar şarja bağlayarak kulaklığı şarj edebilirsiniz. Böylece şarj dolduktan belli bir süre sonra kulaklıkları kullanmaya başlayabilirsiniz. Genel olarak, ürünlerdeki özelliklerde artış oldukça kullanım şekli de değişkenlik gösterir. Seçenekler arasında; kulak içi, kulak üstü, harman kulaklıklar, kablolu ve benzeri modeller yer alır. 

JBL Bluetooth Kulaklık Avantajları

Bluetooth destekli kulaklıkların birçok yönden avantajı bulunmaktadır. Markanın kulaklık kullanıcıları için ürettiği kulaklık çeşitleri arasında bluetoothlu modeller dikkat çekmektedir. Ayrıca kullanıcılara ayrıcalıklı olarak kullanım avantajı da sağlayan ürünlerdir. Bu avantajları ise gün içinde akıllı cep telefonlarıyla yapacağınız bütün işlerde kullanabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda telefon görüşmesi yaparken, net bir şekilde sesi almanıza da imkan tanır. Bluetooth kulaklıklardan elde edeceğiniz avantajlar, hiç kuşkusuz ki rahat hareket imkanına sahip olmasıdır. Belli bir alanda kullanıma imkan sağlayan kablosuz kulaklıklar, cep telefonunuz olmadan da kullanıma olanak sağlar. 

Farklı tasarım özelliğiyle dikkat çeken kablosuz modeller, her kullanıcının kriterlerine uygun olarak üretilen modellerdir. Markanın ürettiği kulak içi kulaklıklar arasında yer alan live serisi, kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Tasarlanan serinin sunduğu avantajlardan bir tanesi de Google Asistan ya da Amazon Aleksa gibi girişleri kolaylaştırmasıdır. Bunun yanı sıra, yaşamış olduğunuz her türlü duruma da entegre olan kulaklıklardır. Yani kulağınıza takılı durumdayken, arkadaşlarınızla rahatlıkla konuşabileceğiniz üretimler yapılmıştır. Bu gibi özellikler ise Jbl kulaklık fiyatları üzerinde etkilidir. 

Markanın Talk Thuru ve Ambient Aware teknolojilerini cihaz üstünde etkinleştirmeniz durumunda farklı kişilerle konuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, etrafınızdaki bütün seslere de hakim olmuş olursunuz. Bu durum, etkili bir şekilde seslerin kontrol edilebileceği anlamına gelir. Özellikle, sporla uğraşan bireyler için kulak üstü kulaklıklar son derece uygun bir seçenektir. Kablosuz ürünler, konsantrasyonu da destekleyen modellerdir. Spor alanlarında ve çocukların online derslerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. 

JBL Kulaklık Fiyatları 

Müzik dinlemek ya da profesyonel olarak DJ’lik yapmak isteyen kullanıcıların tercih edeceği kulaklık modelleri aynı olmayacaktır. Kulak üstü yapıda tasarlanan Jbl markalı kulaklıklar, katlanıp açılan formlarda üretilir. Bu sayede, taşınabilirlik anlamında gereksinimlere hitap eder. Dayanıklı malzemelerden imal edilen ve senelerce sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek çeşitli kulaklık modelleri bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da Jbl kulaklık fiyatı birbirinden ayrılır. Markanın özel kulaklık uygulaması ve Trunote sistemiyle otomatik olarak ses kalibrasyonu sağlanır. Yüksek ses kaliteleriyle de çok amaçlı olarak bu kulaklıkları değerlendirebilirsiniz. 

Seçim yapacağınız kulaklık modelleri, kutu içinde ve taşıma kılıfında elinize ulaşır. Jbl markasının ürettiği kulaklık çeşitleri, teknik özellikleri, teknolojileri, dış tasarım özellikleri ve benzeri niteliklere göre fiyat anlamında birbirinden ayrılır. 

JBL Kulaklıklar Mikrofonlu mu?

Markanın ürettiği kulaklıklar, bluetooth, kulak üstü, kablolu, kablosuz, mikrofonlu özellikleriyle üretilir. Kullanım alanlarına özgü olarak da farklı teknolojiler kullanılarak imal edilmiştir. Bu kulaklıkları, cep telefonu, bilgisayar ya da tabletlerle kullanabilirsiniz. 

JBL Kulaklıklar Suya Dayanıklı mı?

Kullanışlı ve şık tasarımı sayesinde, pratik bir şekilde bu kulaklıkları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda markanın üretimleri arasında yer alan Endurance Dive modeli, su geçirmez özelliklerde imal edilmiştir. 

JBL Kablosuz Kulaklıklar Nasıl Kullanılır?

Kablosuz olarak tasarlanan kulaklıklar, bluetooth eşleştirmesiyle çalışmaktadır. Dolayısıyla bluetooth destekli olarak tasarlanan modeller, kablosuz olarak kullanılır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

JBL Kulaklık

70 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Kulaklık
Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulaklık Aksesuarları
Kulaklık Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 70 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/jbl