Kek

Günlük yaşamınızda tüketebileceğiniz gibi evinizde ya da iş yerinizde de yararlanabileceğiniz kekler karnınızı doyurmanıza ve misafirlerinize ikramda bulunmanıza olanak tanır. Farklı çeşitleri ile dikkat çeken kekler kakaolu sade ürünlerin yanı sıra meyveli, meyve parçacıklı, çikolatalı, çilekli gibi alt modellerle ağız tadınıza uygun bir ürün satın alabilmenizi sağlar. Şık ambalajları ile ilgi çeken ve çocukların da beğenisini kazanan kek çeşitleri ebeveynlere güven veren içerikleriyle çocukların okulda tüketebileceği birçok ürüne sahiptir. Enerji verici ve tok tutucu özellikleriyle öne çıkan keklerle beraber meyve suyu ya da gazlı içecek gibi farklı türlerdeki içecekler bir arada tüketilebilmektedir. Ana yemeğe daha vakit varsa ya da ufak bir mola vermek istiyorsanız tazelikleri ve lezzetleriyle göz dolduran kek çeşitlerinden birini yiyebilirsiniz.

Besleyici Özelliğe Sahip Meyveli Kekler

Portakal, üzüm gibi meyvelere formüllerinde yer veren kekler daha besleyici ve daha doyurucu bir hal alır. Meyvelerin parçacıklar şeklinde kek hamurunda yer alması üründen ısırık alırken bu meyveleri görebilmenizi sağlar. Dengeli bir şekilde kek hamuruna dağılan meyveler sadece belirli bir alanda yoğunlaşmadıkları için yeme kolaylığı oluşturur. Ürünlerin paketinde yer alan bilgilendirici bölümler üzerinde kekte bulunan meyvelerin neler olduğunu ve bu meyvelerin hangi oranda üründe yer aldığını öğrenebilirsiniz. Kolay açılır paket özelliğine sahip lezzetli kekler tazeliklerini uzun süre korur. Hava aldırmayan paketleri sayesinde hem biçimleri korunan hem de taze kalan kekleri paketlerin alt ve üst kısımlarında yer alan açma noktalarını birbirinden ayırarak tüketime hazır hale getirebilirsiniz. Mevsime göre sıcak ya da soğuk içeceklerle kekinizi yiyebilirsiniz. Su, çay, meyve suyu gibi içecekleri de kullanarak misafirlerinize kek sunumu yapabilirsiniz. İçeceklerle beraber kekler ağızda daha kolay dağılır ve daha kolay yutulur.

Leziz Jölelere Sahip Kek Çeşitleri

Hem üst bölümlerinde hem de iç kısımlarında jölelere yer veren kekler özellikle çocukların ağız tadına kolayca uyum sağlar. Yetişkinlerin de zevkle tüketebileceği jöleli kekler farklı meyvelerin aromalarından elde edilen jöleleriyle hem görsel olarak hem de tat açısından beğeni toplar. Jölelerin pakete yapışmaması kolay bir şekilde kekinizi tüketebilmenize yardım eder. Büyütülmüş paketleri daha aç olduğunuz zamanlarda tercih ederek daha fazla kek yiyebilirsiniz. Hindistan cevizi parçacıkları ile lezzeti katlanan kekler egzotik bir tat arayan kullanıcıların beklentilerini karşılar. Yoğun fındıklı kekler aracılığıyla daha tok tutan ve taze fındıkları sayesinde lezzetli bir tüketim sağlayan keklerden yiyebilirsiniz. Çikolata kreması ile dikkat çeken kekler eriyen çikolatanın sağladığı özel tatla çocukların ilgisini çeker. Bazı kek modellerinde jölenin yanı sıra krema ile de ürünün tadı daha da güzel hale gelir.

Çoklu Paket Avantajı

Ailenizin ağız tadına uygun keklerden sipariş etmek istediğinizde bunları tek tek almak yerine 10'lu, 20'li gibi çeşitlere ayrılmış toplu paketlerden satın alabilirsiniz. Daha avantajlı bir alışveriş için de ideal olan bu yöntem sayesinde sevdiğiniz keklere toplu halde ulaşırsınız. Vişneli keklerle ekşimsi ve buruk bir tat almak isteyen kullanıcıların ağız tadına hitap eden bir keke sahip olursunuz. Benzer şekilde limonlu kekler de ekşimsi tatlardan hoşlanan kişilerin beğenisini kazanır. Muzlu kek modelleri kokuları, renkleri ve lezzetleriyle çocukların zevkle tükettiği ürünler arasındadır. Dolgulu çikolatalarla zevkli bir tüketim yaratan keklerin yanı sıra şeker parçacıkları ile dikkat çeken kekler de seçebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Renkli şeker parçacıkları ile süslenen pofuduk kekler ağızda kolayca dağılır. Havuçlu ve tarçınlı keklere ek olarak cevizli kek çeşitleri de beğeniyle tüketilen ürünler arasındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kek Fiyatları ve Çeşitleri

472 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 38 / 472 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?