1964 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te kurulan ve 1990 yılında ilk Avrupa dışı pazarlamasını gerçekleştirmiş olan Kerastase firması, yıllardır milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Ürettiği saç bakım ürünleriyle ve şampuanlarıyla dünya çapında bir üne sahip olan Kerastase firması her türlü saç tipine uygun formülüyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Kerastase şampuan ve saç bakım ürünleri, hava kirliliği, güneş, yağmur, kar gibi çevre etkenleri; jöle, saç spreyi gibi saç şekillendirici ürünler tarafından yıpranmış saçlarınıza, pek çok sebepten kaynaklanan saç dökülmelerine, cansız ve hacimsiz görünen saçlarınızın cansızlığını giderme gibi sorunlara karşı çok etkin çözümler sunuyor. Çok çeşitli şampuan seçeneği ve saç bakım ürünü seçenekleriyle, birbirinden farklı saçlara ve saç derilerine yönelik ürünler üretiyor. Kerastase şampuan ve saç bakım ürünleri, etkin formülüyle saçınız ve saç derinizi yıpranmış, cansız görünümünden arındırma olanağı tanıyor ve bunun yanında sizlere dolgun bir görünüm vadediyor.

Kerastase Şampuan Fiyatları

Kişiden kişiye değişiklik gösteren saç ve saç derisi yapıları, kendi yapılarına uygun şampuan ve saç bakım ürünü kullanımı gerektiriyor. Bu gereksinim ise ancak doğru tercih ile karşılanabiliyor. İnce telli yapıya sahip saçlar için Kerastase firmasının ürettiği ince telli saçlar için serisi kullanılabilir fakat bunun içerisinde de ayrımlar bulunuyor. Saçınızın kepek sorunu varsa bu serinin kepek sorunu formülüne sahip şampuanı sizler için uygun olabilir; hacim sorunu bulunuyorsa hacim sorununa karşı çözüm formüllü bir şampuanı sizler için çözüm sunabilir ya da saçlarınızda dökülme varsa yine ince telli saçlar serisinin saç dökülmelerine karşı seçeneği uygun olabilir. Kerastase şampuan ve saç bakım ürünleri her saç için yalnızca tek bir tip ürün üretmiyor aksine sizlere her saç türünün karşılaşabileceği her türlü sorunun çözümüne yönelik çok çeşitli alternatifler sunuyor.

Kerastase şampuan ve saç bakım ürünleri, etkin formülüyle saçlarınızı güçlendirip canlandırıyor, sorunlarını gideriyor ve güçlü dolgun saçlara sahip olmanıza olanak tanıyor. Ferahlatan ve iç açıcı kokusuyla da dikkatleri üzerine toplayan Kerastase şampuanlar yalnızca saç sorunlarınızı gidermekle kalmıyor aynı zamanda düzenli bir kullanımla da saçlarınızda ve saç derinizde etkin bir koruma sağlıyor. Yaşça genç olan kullanıcıları için ürettiği genç saçlar için imzasını taşıyan ürünleri ise Kerastase firmasını farklı kılan bir diğer özelliği arasında yer alıyor. Bu ürünler bilhassa gelişme yaşındaki kişilerin saçları için özel olarak üretiliyor. Gençlerin saçları için özel yoğun besleyici ve dengeleyici bir formülü sahip olmasının yanı sıra, tamamlayıcı yapısıyla da saçlarınızı kuvvetlendirir. Gençlere yönelik ürünleri dışında Kerastase, boyalı saçlara, aşırı kuru saçlara, kuru saçlara, ince telli saçlara, erkeklere, kepek sorunu yaşayan saçlara, hassaslaşmış saçlara, aşırı işlem görmüş saçlara, yağlı saçlara, hacmini yitirmiş saçlara yönelik ürünleri de bulunuyor. Bu ürünlerle her türlü saçın sorunu çözmeyi, temel ihtiyacını karşılamayı ve aktif bir koruma sağlamayı amaçlıyor.

Kerastase şampuan fiyatları, çok çeşitli ürün yelpazesine karşın çok cazip bir halde bulunabiliyor. Hemen hemen her bütçeye uygun olan Kerastase şampuan ve saç bakım ürünleri saç bakım ve onarım alanının en önde gelen kişileri tarafından üretiliyor ve sürekli olarak inceleniyor. Bu profesyonel şampuan ve saç bakım ürünleri, saç dünyasının en önde gelen uzmanları tarafından denetim altında tutuluyor. Kerastase şampuan fiyatları ise etkin formülü, çok yönlü çözümü, koruyucu yapısı gibi özellikleri sayesinde kullanıcıları tarafından tam puan alıyor. Çok cazip denilebilecek bir halde olan Kerastase şampuan fiyatları ve formülü sebebiyle pek çok kuaför ve saç tasarım uzmanı tarafından dünyanın dört bir köşesinde tercih ediliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kerastase Şampuan Ürünleri

174 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kerastase Şampuanlar
  2. Nivea Şampuanlar
  3. Pantene Şampuanlar
  4. Clear Şampuanlar
  5. Head&Shoulders Şampuanlar
  6. Elidor Şampuanlar
  7. Loreal Professionnel Şampuanlar
  8. Gliss Şampuanlar
  9. Avon Şampuanlar
  10. Schwarzkopf Şampuanlar
  11. Bonacure Şampuanlar
  12. Bioblas Şampuanlar
  13. Urban Care Şampuanlar
  14. Davines Şampuanlar
  15. Farmasi Şampuanlar
  16. Mecitefendi Şampuanlar
  17. Wella Şampuanlar
  18. Blendax Şampuanlar
  19. Elseve Şampuanlar
  20. INSIGHT Şampuanlar
 2. Özel Listeler
 3. Saç Bakım Etkisi A-Z
  1. Besleyici
  2. Nemlendirici
  3. Renk Koruyucu
  4. Dökülme Karşıtı
  5. Hacim Verici
  6. Koruyucu
  7. Yenileyici
  8. Güçlendirici
  9. Canlandırıcı
  10. Parlaklık Verici
  11. Arındırıcı
  12. Bakım Yapıcı
  13. Kabarma Önleyici
  14. Onarıcı
  15. Dengeleyici
  16. Kepek Karşıtı
  17. Kırılma Karşıtı
  18. Yatıştırıcı
  19. Kaşıntı Önleyici
  20. Pürüzsüzleştirici
 4. Saç Tipi A-Z
  1. Tüm Saçlar
  2. Boyalı Saçlar
  3. Kuru Saçlar
  4. Yıpranmış Saçlar
  5. Dökülen Saçlar
  6. Normal Saçlar
  7. Yağlı Saçlar
  8. Hassas Saçlar
  9. Zayıf Saçlar
  10. İnce Telli Saçlar
  11. Kepekli Saçlar
  12. İşlem Görmüş Saçlar
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Kullanıcı
  1. Kadın
  2. Erkek
 8. Ürün İçeriği
  1. Standart
  2. Sülfatsız
  3. Bitki Özlü
  4. Parabensiz
  5. Vitaminli
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Kerastase
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/kerastase
Başa dön