1878 yılında üretimine başlayan, sabun ve zeytinyağı üreticisi olarak hayatımıza giren Komili, zeytinyağından şampuana varan geniş ürün yelpazesine Komili bebek bezi çeşidini ekleyerek başarılı grafiğini yükseltmeyi sürdürüyor. Komili, %100 zeytinyağı kremli doğal içeriğe sahip bezler sayesinde, bebeğinizin cildine yumuşak ve nazik bir dokunuş sağlıyor. Yeni doğduğu andan itibaren 25 kilograma kadar ihtiyaç duyacağı süre boyunca bebeğinizin cildini koruyan Komili bebek bezleri, diğer Komili bebek bakım ürünleri ile birlikte kullanıldığında mükemmel bir cilt bakımı sağlıyor.  

Komili Bebek Bezi

Yeni doğduğu anda bebeğin bezinin sıklıkla değişmesi gerekiyor. Zira, yeni doğan bebeklerde sıklıkla üretilen sıvı kaka emiciliğinin yüksek olması, bebeğin hassas cildinde pişik oluşmaması için büyük önem taşıyor. Komili bebek bezi, yeni doğan bebeklerin henüz düşmemiş göbek bağını nazikçe koruyan göbek bağı oyuntusu özelliği taşıyor. Bu özelliği sayesinde, göbek bağına zarar verme endişesi olmadan bebeğinizin altını sıklıkla değiştirmenize imkan sağlanıyor.

Yeni doğumdan itibaren her aşamada bebeklerin hassas ciltlerine bakım yapan zeytinyağı kremine sahip Komili bebek bezi çeşitleri, nefes alabilen dış yüzeye sahip bulunuyor. Yumuşacık dış dokusu, hareket ederken bebeğinizin cildinde sürtünmeyle oluşabilecek tahrişin önüne geçiyor. Üstelik, dış yumuşak doku üzerinde bulunan eğlenceli çizgi karakterler, bebeğinizin de hoşuna gidecek desenlerden oluşuyor. 

Komili bebek bezinin kenarlarında bulunan bariyerlerin oldukça yüksek tasarlandığı gözlemleniyor. Bu özelliği sayesinde sızdırmazlık etkisi arttırılan Komili bebek bezi, bebeğinizin altını değiştirmede geç kaldığınızda siz fark etmeden oluşabilecek sızıntıları önlemeye yardımcı oluyor. Yumuşak yüksek bariyerler, hassas yapısı ile bebeğinizin cildine temas ettiği bölgelerde rahatsızlık hissi uyandırmadan etkili bir koruma sağlıyor. 

Komili Bebek Bezi Fiyatları

Komili bebek bezi çeşitlerinin çiş ve kakayı emen iç bölgesindeki yumuşak yüzey, sıvıyı içeride hapsederek dışarı çıkmasını engelliyor. Böylece cilt ile teması engellenen sıvılar, yüzeyde tahriş, kızarıklık ve pişiğe neden olmuyor. Yumuşak yan bariyerleri ile desteklenen sızdırmazlık özelliği, bezin iç yüzeyinde kullanılan emici yapısıyla güçlü ve etkili bir hijyen sağlıyor. Ürünü ambalajından çıkardığınızda hissedeceğiniz hoş koku, ürünün içeriğinde bulunan zeytinyağı kreminin aromasından kaynaklanıyor.

Ürünün sabitlenmesini sağlayan esnek yan bantlar, bebeğinizin hareketlerine uyum sağlayan ve bu yolla konforlu bir kullanım imkanı veren mükemmel bir tasarıma sahip bulunuyor. Esnek bantlar, kolayca yapıştırılmasına rağmen oldukça güçlü bir tutuşla bezin kapanmasını sağlıyor. Böylelikle bebeğiniz hareket ederken bezin kendiliğinden açılması gibi tehlikeler ortadan kalkıyor. Esnek bantlar, bezi değiştirmek istediğiniz zaman oldukça kolay biçimde çıkarmanıza ve yenisi ile değiştirmenize imkan sağlıyor. 

Bebeğiniz ve sizin için mükemmel çözümler sunan Komili, farklı ambalajlama teknikleri ile aynı anda birden fazla Komili bebek bezi ürününe sahip olmanızı amaçlıyor. Bu kadar ayrıcalıklı ve kaliteli bir ürüne sahip olmanın bedeli olarak ön görülen Komili bebek bezi fiyatları, kullanım avantajları ve sağladığı yararlar göz önüne alındığında oldukça hesaplı rakamlarla karşımıza çıkıyor. Çoklu ambalajlama teknikleri ile daha hesaplı hale getirilen Komili bebek bezi fiyatları ile aile ekonomisine katkı sağlarken, doğduğu andan itibaren ekonomik ve sağlıklı bir ürün olarak bebeğinizin bakımını sağlıyor. 

Komili bebek bezi çeşitleri, üstün kalitesi ve hesaplı fiyat avantajları ile kategori başlığı altında satışa sunuluyor. Komili bebek bezlerini, aynı kategoride satışa sunulan diğer bebek bakım ürünleri ile birlikte kullanmanız, ürünün bebeğinizin cildi üzerindeki olumlu etkilerini arttırıyor. Yumuşak, sağlıklı ve emici özellikleri ile Komili bebek bezi, kız ve erkek bebeklerin ihtiyacını karşılayan önemli bir bebek bakım malzemesini oluşturuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Komili Bebek Bezi Fiyatları

36 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Islak Temizleme Mendili
Islak Temizleme Mendili
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/komili