KPSS Genel Kültür, Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri setleri kamu sektöründe çeşitli unvanlarla görevlendirilmek üzere memur olabilmek için hazırlık kitapları veya dijital materyallerden oluşuyor. KPSS setlerini, öğrenme stilinizi göz önünde bulundurarak uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Öğrenme etkinliklerini daha çok okuyarak gerçekleştiriyorsanız kitaplardan oluşan KPSS setlerini tercih edebilirsiniz. Görme ve dinleme ağırlıklı bir öğrenme stiline sahipseniz, ders anlatımlarının videolara kaydedildiği ve görsel anlatımlara yer verilen KPSS setleri satın alabilirsiniz. Dilerseniz hem kitaplardan oluşan hem de video anlatımlarına yer verilen setleri bir arada kullanarak çalışma sürecinize esneklik kazandırabilirsiniz.

KPSS Genel Kültür Yetenek Eğitim Setleri Faydalı Olur mu?

Kamu personeli seçme amacıyla düzenlenen bir sınav olan KPSS, başarının çoğu zaman planlı ve etkili bir çalışmayla sağlandığı zor sınavlar arasında yer alıyor. KPSS genel kültür yetenek eğitim bilimleri setleri, KPSS'ye yönelik çalışmalarınıza destek olması için yayınevleri tarafından kullanımınıza sunuluyor. Başarılı bir çalışma süreci geçirmek isteyen adaylar, çalışma sürecinde çok sayıda ve farklı derslerin konularını kapsayan kitaplara ihtiyaç duyuyor. İhtiyaç duyduğunuz KPSS setlerini hepsiburada.com farkıyla satın alarak sınavlara hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

KPSS Genel Kültür Yetenek Eğitim Seti Kimlere Hitap Ediyor?

Sınava girecek kamu personeli adayları, farklı testlerden sorumlu tutuluyor. Hedeflediğiniz kadronun niteliğine ve hangi ünvanl‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌a kamu personeli olacağınıza bağlı olarak gireceğiniz testler belirleniyor. Devlet kadrolarında memur olarak görev almayı amaçlayan ve memurluk için gerekli koşulları sağlayan adaylar genellikle iki farklı testten oluşan bir sınava tabii tutuluyor. Öğretmen adayları için düzenlenen KPSS ise genel kültür ve genel yetenek testlerine ek olarak eğitim bilimleri testlerinden oluşuyor. Bununla birlikte bazı branşlar için bu testlere ek olarak alan sınavı da uygulanıyor.

KPSS Genel Kültür Yetenek Eğitim Seti Kaç Kitaptan Oluşuyor?

KPSS hazırlık setleri, genelde modüler formatta düzenleniyor. Modüler format, her ders için ayrı bir kitaba yer verilen ya da birkaç konu alanının tek kitapta toplandığı kitap seti biçiminde ortaya konuyor. Genel yetenek ve genel kültür setleri genellikle tek set içinde yer alırken, eğitim bilimleri konuları ayrı bir set olarak beğeninize sunuluyor. Bu nedenle KPSS setlerindeki kitap sayıları için standart bir değer bulunmuyor. Bu kapsamda hangi KPSS kitap setini satın alacağınıza karar verirken çalışma stilinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz.

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Eğitim Seti'nde Hangi Derslere Yer Veriliyor?

Genel kültür ve genel yetenek testi için hazırlanan KPSS setleri, çok sayıda derse ve konuya yer veren düzenli bir kitap grubudur. Genel kültür kitapları arasında tarih ve coğrafya dersleri üzerine hazırlanmış iki ayrı kitap yer alıyor. Ek olarak vatandaşlık, anayasa, temel hukuk bilgileri gibi sınav kapsamında tutulan konu alanları için de bir kitap bulunuyor. Genel yetenek kitapları ise Türkçe ve matematik dersleri olmak üzere iki kitaptan oluşuyor. KPSS genel yetenek ve genel kültür setlerinde yer verilen kitaplar, konu alanları ve kitap sayısı genel olarak bu şekilde olsa da bu durum yayınevlerine göre değişiklik gösterebiliyor.

KPSS Genel Kültür Yetenek Eğitim Seti'nin Avantajları Nelerdir?

Eğitim setleri, KPSS kapsamında sorumlu olduğunuz dersler ve konu alanları için çok sayıda kitaptan oluşuyor. Bu sayede sınava hazırlık sürecinde esnek çalışma programlarına uygun bir çalışma seti ortaya çıkıyor. Ayrıca bütün derslerin ve konu alanlarının tek kitapta toplanması nedeniyle ortaya çıkan taşımaya ve kullanıma yönelik sorunlar da önemli ölçüde giderilmiş oluyor.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

KPSS Genel Kültür Yetenek Eğitim Seti

39 ürün var
 1. Yazar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Markalar A-Z
  1. Benim Hocam Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
  2. Yargı Yayınevi Genel Kültür Yetenek Setleri
  3. Kr Akademi Genel Kültür Yetenek Setleri
  4. Murat Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
  5. Akademi Yayın Genel Kültür Yetenek Setleri
  6. Yediiklim Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
  7. 4T Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
  8. Doktrin Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
  9. Lider Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
  10. Pegem Akademi Yayıncılık Genel Kültür Yetenek Setleri
  11. Puan Akademi Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
  12. Uzman Kariyer Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
  13. Yargı Yayınları - Genel Yetenek Genel Kültür Kitapları Genel Kültür Yetenek Setleri
  14. İstanbul Kariyer Yayınları Genel Kültür Yetenek Setleri
 6. Sınıf
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003639/60003671
Başa dön