Yemek pişirmek amacıyla mutfaklarda pek çok araç gereç kullanılır. Bu malzemelerin her biri farklı markalar tarafından üretilir. Bunlar arasında yer alan Lava, kaliteli üretimleriyle uzun yıllardır varlığını sürdürür. Estetik duruşa sahip olan her bir ürün aynı zamanda kalitesi ile de uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Kullanışlı yapıya sahip olan ürünler arasında Lava döküm tencere, ızgara, tava ve tost makinesi gibi farklı seçenekler yer alır. Ürettiği tencere modellerinde daha çok kırmızı tonlar hakim olsa da mavi ve siyah gibi farklı renkleri de görmek mümkündür. Farklı boyut ve hacme sahip olan Lava 24 cm döküm tencere modelleri, 3 kat emaye kaplama ile donatılır. Böylelikle daha sağlam bir yapıya sahip olur. Sağlam yapıdaki tencere çeşitleri, aynı zamanda derin olması ile kullanım kolaylığı sunar. Sıcaklığı eşit oranda yayması nedeniyle yemeklerin daha iyi pişmesine imkan tanır. Tüm sulu yemek çeşitlerini derin tencere çeşitlerinde pişirebilirsiniz. Döküm Lava tencere modelleri emaye kaplamasının yanı sıra iki kez fırınlanarak kullanıma sunulur. Her ihtiyaca uygun ebatlarda tencere çeşitlerinin bulunması, geniş bir kitleye hitap etmesini sağlar. Hem kalabalık aileler için hem de iki kişilik ürün çeşitleri mevcuttur. Markanın avantajlı fiyat seçenekleri sayesinde, bütçeniz doğrultusunda tercih yapabilirsiniz.

Kullanışlı Yapısı ile Lava Kalitesi

Son teknolojik imkanlar kullanılarak üretilen Lava döküm ızgara tava modelleri kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekillerde bulunur. Lezzetli ızgaralar yapmanıza imkan sunan bu ürünler geniş ölçülerde üretilir. Bu sayede tek seferde büyük porsiyonlar pişirmeniz mümkün olur. Yanmaya ve yapışmaya karşı oldukça dayanıklı olan ızgara tava modelleri, yüksek ısıya dayanıklı olmasıyla farklı sıcaklık seviyelerinde kullanılabilir. Lava 24 cm döküm tava modelleri yuvarlak ve dikdörtgen gibi farklı şekillerde tasarlanır. Bu modellerin arasında düz ya da ızgara yüzeyli ürünler bulunur. Yapışmaz özellikte bulunan tava çeşitleri ile pek çok yemek pişirilebilir. İki adet kulpu bulunan ürünlerin yanı sıra tek uzun saplı tava çeşitleri de vardır. Ahşap ve silikondan oluşan sap kısımları kolay bir tutuş sağlar. Yemeklerinizi yaparken eliniz yanmadan rahat bir şekilde tutmanız mümkün olur. Lava tava modelleri arasında bölmeli tasarımlar bulunur. Bu ürünler farklı yiyeceklerin birbirine karışmadan pişmesini sağlar. Lava sahan seti modelleri ise farklı parça sayısına sahip olabilir. Setler arasında 2’li ve 3’lü ürünler vardır. Yanmaz ve yapışmaz özellikte üretilen sahan çeşitleri farklı ebatlarda bulunabilir. Sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek için Lava ürünlerinden birini seçebilirsiniz. Anneler günü, doğum günü veya evlilik yıldönümünde, sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Avantajları ile Lava

Lava ızgara tava, tencere, sahan gibi ürünler mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında bulunur. Kaliteli marka, zengin ürün çeşitliliği ile her evin ihtiyacını karşılamayı başarır. Tencere ve tavalarda kızartma, et yemekleri, balık ve sebze yemekleri rahatlıkla yapılabilir. Kaliteli tasarımlar, uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Lava demir döküm tava ve tencere gibi ürünlerin her biri kendine özgü özelliklere sahiptir. Ürünlerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Isıyı bünyesine hapseden Lava döküm tencereler, yemeklerin eşit şekilde pişmesini sağlar.
 • Yüksek ısıya dayanıklı olan Lava döküm tava ve tencereler, fırınlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Böylelikle fonksiyonel yapısından yararlanılır ve fırın tepsisine ihtiyaç duyulmaz.
 • Lava döküm tavalar, ısıyı uzun süre muhafaza ettiği için pişen yemeklerin soğumasını önler. Bu sayede tekrar ısıtma ihtiyacı duyulmaz.
 • Lava döküm tava ve tencere modelleri çok yönlü yapısı gereği farklı yemeklerin hazırlamasına imkan tanır.
 • Ürünlerin kolay çizilmemesi, yanmaz ve yapışmaz özellikte olması sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabilir.
Mutfakların Vazgeçilmezi Lava Markası

Lava markası, tencere ve tava gibi modelleri ile her daim fark yaratır. Kullanışlı yapıya sahip olan Lava tost makinesi çift taraflı tava tasarımındadır. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezleri arasında bulunan lezzetli tostları bu ürünle pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda ekmek kızartabilir ya da et türü besinleri kızartabilirsiniz. Ergonomik ve hafif tasarıma sahip olan Lava tost tavası oldukça kullanışlıdır. Çift taraflı tost tavaları yanmaz ve yapışmaz olduğu için tost başta olmak üzere pek çok yiyecek rahat bir şekilde yapılabilir. Her noktaya ısıyı eşit yayması sebebiyle yiyecekleri etkili bir şekilde pişirir. Aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilir olması kullanıcılar için avantaj yaratır. Döküm malzeme kullanılarak üretilen ürünler arasında Lava pilav tenceresi de bulunur. Pilavı tam kıvamında pişirmenize imkan veren bu tencereler ile mutfakta harikalar yaratabilirsiniz. Basık şekilde tasarlanan pilav tencereleri, farklı ölçülere sahiptir. İhtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı renk seçeneklerinin olması sayesinde mutfak dekoruna uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Ürün çeşitleri arasında lacivert, kırmızı ve siyah gibi renkler mevcuttur. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre uygun olan ürünü seçip satın alabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Lava Ürünleri

Benzersiz kalitesi ile öne çıkan Lava kızartma tavası, farklı ebatlarda bulunmakla birlikte iç yüzey kaplaması da değişiklik gösterir. Döküm, emaye, döküm demir ve granit kaplamasına sahip olan ürünler bulunur. Döküm demir iç yüzey kaplamasına sahip olan ürünler, her türlü pişirme tekniğine uygun olmasıyla avantaj sağlar. Bu ürünlerle pişirilen yemeklerde vitamin, mineral ve aroma kaybı olmaz. Bunun nedeni tencere içinde pişen yemek buharının özel kapak tasarımı sayesinde yoğunlaşarak tekrar yemeğe karışmasıdır. Bu sayede hem besin değerleri korunur hem de yemeğin lezzeti artar. Böylelikle sağlıklı beslenme imkanı bulabilirsiniz. Lava krep tavası ile kahvaltılarda nefis krepler hazırlayabilirsiniz. Bu tavalar sayesinde tam kıvamında krepler hazırlamak mümkün hale gelir. Aynı zamanda düz yapısından dolayı pizza ve pankek gibi yiyecekler de pişirilebilir. Yuvarlak şekilde tasarlanan modeller saplı ve sapsız olarak dizayn edilebilir. Her biri farklı ebatlara sahip olduğu için ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Balık formu ile öne çıkan Lava balık tavası, şık bir duruşa sahiptir. Alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olmasıyla yoğun ilgi gören bu tavalar hem kızartma yapmak için hem de sunum amaçlı kullanılabilir. Balık kuyruğu ve ağız kısmı, tutma kolu olarak tasarlanır. Böylece taşıma sırasında size zorluk çıkarmaz. Her biri farklı ölçülere sahip olan balık tavalarından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Fonksiyonel yapısı ile öne çıkan Lava çift taraflı döküm tava modelleri, kapanabilir yapıda olması nedeniyle kokuyu içine hapseder. Bu özelliği ile balık ve kırmızı et gibi besinler rahatlıkla pişirilebilir. Gözleme ve krep yapımında da Lava çift taraflı tava modelleri kullanılabilir.

Her İhtiyaca Cevap Veren Lava Modelleri

Lava ürünleri, mutfakların ihtiyacını karşılamak üzere üretilir. Her biri farklı ölçü ve ebatlara sahip olan ürünler, mutfaklarda en büyük yardımcınız olabilir. Genellikle yuvarlak ve oval tarzda tasarlanan Lava sac kavurma tavası ile et pişirmek pratik hale gelir. Her iki yanında bulunan kulplar, taşıma sırasında size yardımcı olur. Kullanışlı yapıya sahip olan saç kavurma tavasında yapılan yemekler tam kıvamında pişer. Etler yumuşak ve lezzetli olur. Kapaklı ve kapaksız olarak sunulan dilediğiniz tercih edebilirsiniz. Lava wok tava modelleri ise derin bir yapıya sahiptir. Bu tavalarda birbirinden farklı yemekler yapılabilir. Fonksiyonel yapısı ile birden fazla yemeği yapmanıza olanak sağlayan Lava bölmeli döküm tava çeşitleri, mutfaktaki en büyük yardımcınız olabilir. Bölmeli Lava döküm tavalar ile birbirinden farklı lezzzeti aynı anda pişirmek mümkündür. Izgara şeklinde tasarlanan Lava kare döküm tava çeşitleri ise kırmızı ve beyaz et yapmak için oldukça uygundur. Aynı zamanda bu tavaların kapaklı olanları, balık kızartmak için de kullanılabilir. Kare döküm tavaların her iki yanında kulp olmasının yanı sıra tek bir sapa sahip olan modeller de mevcuttur. Ahşap kulpa sahip olanlar, ısıyı geçirmez ve tutma esnasında elinizi yakmaz. Böylelikle rahat bir kullanım imkanı yaratır.

Avantajlı Fiyatlarla Lava Çeşitleri

Kaliteli ve benzersiz tasarımları ile bilinen Lava markası, pek çok kişinin ihtiyacını karşılar. Lava tencere seti içerisinde yer alan her bir ürün, farklı yemeklerin hazırlanmasına olanak tanır. Büyük, orta ve küçük boy tencerelerin her biri kullanışlı ve dayanıklı ürünlerdir. Lava 10 cm tencere modelleri pratik kullanım özelliğine sahiptir. Bu modeller sos tenceresi olarak değerlendirilebilir. Aynı zamanda kalan yemeklerin saklanması için de idealdir. Mini tasarıma sahip olan bu tencerelerle bebek maması da hazırlanabilir. Yuvarlak ve içi derin olan tencereler, yan kenarlarında yer alan kulplar sayesinde kolay bir şekilde tutulup taşınabilir. Turuncu, lacivert, kırmızı, siyah, kırmızı renkleri ile öne çıkan Lava oval tencere çeşitleri ise şık görünümü ile mutfaklara renk katar. Derin yapıya sahip olan bu tencerelerde, her türlü yemek rahatlıkla pişirilebilir. Çizilmeye karşı oldukça dirençli olan Lava granit tava, kolay bir kullanım imkanı sağlar. Farklı boyut ve şekillerde olması özelliği ile her ihtiyaca cevap verir. Lava 30 cm tava modelleri her alanda kullanılabilir. Pek çok yemeğin hazırlanması için uygundur. Lava döküm tava fiyatları modellere göre değişiklik gösterir. Tasarımları ve ebatları fiyatların belirlenmesinde etkili olur. İhtiyacınız doğrultusunda seçiminizi yaparak, beğendiğiniz ürünleri Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Lava Fajita Tavası Nedir?

Daha çok yuvarlak ve oval şekilde dizayn edilen Lava fajita tavası, et yemeklerini hazırlamak için oldukça uygundur. Aynı zamanda bu tavalar üzerinde sos da yapılabilir. Kulplu ve kulpsuz olarak tasarlanan fajita tavası derin bir yapıya sahip değildir. Kesilme ve çizilmelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Bu tava çeşitleri, yemek hazırlamanın yanı sıra sunum amaçlı da kullanılabilir.

Lava Ürünlerinin Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Başarılı markalar arasında bulunan Lava, üretimlerinde kaliteden ödün vermez. Gerek kullanılan materyaller gerek işçilik olarak göz doldurur. Bu özelliği ile ürünler uzun ömürlü olarak değerlendirilir. Kullanım talimatlarına uygun olarak hareket edilmesi halinde tüm ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Lava Tencere ve Tava Modelleri Nelerdir?

Her türlü yemeğin hazırlanmasında olanak sağlayan Lava tencere ve tavalar, birbirinden farklı modelleri ile ön plana çıkar. Bunlar arasında ızgara tava, yuvarlak tencere, karnıyarık tenceresi, çok amaçlı yayvan tencere, yuvarlak tava sahan, 3 bölmeli döküm ızgara, tava wok gibi birbirinden farklı seçenekler yer alır.

Lava Tava ve Tencere Modellerinin Rengi Nedir?

Farklı renkleri ile öne çıkan Lava tencere ve tava çeşitleri, her zevke hitap eder. Markanın ürünleri arasında kırmızı, siyah, turuncu ve lacivert gibi pek çok renk seçeneğini görmek mümkündür. Modeller arasından zevkinize uygun olan tasarımları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lava

1.182 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Ürün Rengi A-Z
 7. Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön