Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Lilaset
Lilaset - Kadınlar Için Idrar Drenaj Seti

Lilaset - Kadınlar Için Idrar Drenaj Seti

Lilaset
210,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012115/26012144
Lilaset - Kadınlar Için Idrar Drenaj Seti
"Lilaset - Kadınlar için İdrar Drenaj Seti


Lilaset, evde, seyahatte, araçta, kampta ve hijyenik açıdan güvenli olmayan yerlerde, yatarak, oturarak veya ayakta durma pozisyonunda idrar yapma ihtiyaçlarınız için kolay bir çözüm sunar.

Lilaset, kendiniz için ya da idrar ihtiyacınız için size yardımcı olacak olan yakınlarınız için kolaylık sağlayacaktır. Lilaset ürünü, kadınlar için idrar drenaj seti olarak tasarlanmış olup, hem yatan kadınlar için hem de ihtiyacını o an karşılayabilecek tuvalet bulamayan kadınlar için büyük rahatlık sağlamaktadır.

- Kolay, acısız, temiz, hijyenik - Kolayca kullanın: yatakta, oturarak veya ayakta - Her yerde kullanın: evde, seyahatte, araçta, kampta veya hijyenik olarak güvenli olmayan yerlerde

Lilaset Uyarılar ve Yararlı Bilgiler

- Lilaset kadınların tek başına kullanabileceği bir üründür. Eğer tek başına kullanamıyorsanız, size yakınlarınızda yardımcı olabilir. Kullanım sırasında yatarak veya oturarak idrarını yapmak zorunda olan kadının bilinci açık olmalıdır.
- İdrar torbası tek kullanımlıktır. Torbanın altındaki musluk dikkatlice çekilerek idrar tahliyesi yapılabilir.
- İdrar torbası, ters tutulduğunda içindeki sıvı geriye kaçacak şekilde yapıldığından, ters çevirmeyiniz.
- İstenildiği takirde Lilaset aparatını diğer idrar torbaları ile de kullanabilirsiniz. Lilaset ile birlikte gelen hortumu torbaya yakın bir noktadan keserek diğer idrar torbalarının konnektörlerini hortumun kestiğiniz ucuna bağlayabilirsiniz.
- Yatarak kullanımda tahliye hortumunu ezmeyiniz ve dizinin altında kalacak olmasına dikkat ediniz. Tahliye hortumu ve idrar torbası her zaman aparatın hizasının altında olmalıdır.
- Her kullanım sonrasında genital bölgede kalan idrarın oluşturabileceği kirliliği önlemek için genital bölge altının, kağıt havlu yada benzer malzeme ile korunmasına dikkat ediniz. Böylece aparatı bölgeden uzaklaştırırken olabilecek damlamalara karşı önlem alınmış olunur.
- Aşırı obezite durumları ve/veya kız çocukları için lilaset ürünümüz anatomik nedenlerden dolayı düzgün çalışmayabilir.
- Ürün kuru ve serin yerde, güneş almayacak şekilde oda sıcaklığında saklanmalıdır.
- Ürün üzerinde baskı oluşturacak, şeklini değiştirecek ağırlık olmamasına özen gösterilmelidir.
- Ürün ömrü, ilk kullanım gerçekleştikten sonra, kullanma sıklığı, saklama koşullarına göre değişebilir. Saklama koşullarına uyulduğu sürece tavsiye edilen kullanım ömrü 2 yıldır. Ürünün sürekli ve her gün kullanılması durumunda 3 ayda bir ürünün yenisiyle değiştirilmesi önerilmektedir.
- Tedavi amaçlı olarak üretilmemiştir.Lilaset Temizliği ve Saklanması

İdrar drenaj aparatını, her kullanımdan sonra sabun veya deterjan kullanarak bol su ile yıkayarak tekrar kullanabilirsiniz.

Ürün yıkandıktan sonra mutlaka kurutulmalı ve hijyenik bir ortamda saklanmalıdır.

Bu ürün kişiye özeldir. Aynı ürünün başka bir kişi tarafından kullanılması uygun değildir."
Garanti Süresi (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000RUPAC
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön