Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Women-entrepreneur-profile-picture
9,8
Satıcı puanı
9,8

1 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

Akıl Fazlası

 1. Markalar
  1. Akıl Fazlası
  2. Zorba Savar
 2. Ürün Çeşidi
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Renk
 6. Yaş Aralığı

Satıcı Hakkında

profile-picture

Açelya Şahin Fırat

2000 yılında Vefa Anadolu Lisesi ve 2005 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Açelya Şahin Fırat, 2007 yılında Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nı tamamlayıp “Uzman Klinik Psikolog” unvanı almıştır. Yüksek lisans eğitimine devam ederken görev almaya başladığı Davranış Bilimleri Enstitüsü Çocuk ve Genç Bölümü’ndeki süpervizörlerinin yönlendirmesi ile öğrencilerin yaşadığı öğrenme ve dikkat sorunları ile çalışmaya başlamıştır. 2011 Kasım ayında yayınlanan okul döneminde karşılaşılabilecek sorun alanları ve başa çıkma yöntemlerini konu alan “Mutlu Çocuk Mutlu Yetişkin” adlı kitapta “Dikkat Eksikliği ve Aşırı Hareketlilik” bölümünü yazmıştır. Kasım 2019’dan bu yana, kurucusu olduğu 19ONBİR Danışmanlık’ta çocuk, genç ve yetişkinlerin değişim ve gelişim süreçlerine katkı sağlamaya devam etmektedir. Son 15 yılda çocukları desteklerken öğrenme ve gelişim süreçlerinde oyunun sağladığı yarar, hız ve motivasyon dikkatini çekmiştir. Bu nedenle, Mayıs 2019’da çocukların dikkat, hafıza, algı, mantık, muhakeme, kaba ve ince motor, akıl yürütme, problem çözme gibi becerilerini desteklemeye yönelik geliştirdiği “Akıl Fazlası Çoklu Zeka Oyunu” adlı kutu oyununu satışa sunmuştur. Fırat’ın yakın zamanda satışa sunacağı kutu oyunları üretim aşamasındadır.

Ticaret Ünvanı AÇELYA ŞAHİN FIRAT

Kayıtlı E-Posta Adresi satici@satici.kep.tr

Şehir İstanbul

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön