Dünyanın her yerinde kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile tanınan Japon Makita markasına ait ürünler hepsiburada.com'da tüketicilerle buluşuyor. Matkap modelleri, testereler, frezeler, vidalama makineleri, zımparalar ve daha fazlası; bakım, tamirat ve yapı işlerinizde hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Merkezi Japonya olan Makita firmasının kuruluşu 1915 yılına uzanmaktadır. Elektrikli motor satıcısı ve tamircisi olarak kurulan firma, daha sonra Japonya’nın en büyük elektrikli el aletleri üreticisi haline gelmiştir. Makita’nın temel ürün grupları arasında dairesel testereler, dekupaj aletleri, planyalar, matkaplar, kırıcılar, taşlamalar ve zımparalar yer almaktadır. Japonya’da 100’den fazla satış ofisi olan marka, distribütörleri ve yan kuruluşları aracılığı ile dünya çapındaki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Markanın ürün yelpazesinde bulunan Makita matkap çeşitleri; darbesiz, darbeli ve koşe matkaplar olarak işlevlerine göre ayrılıyor. Makita şarjlı matkap türleri; değişken hız ve ayar özellikleri, fren sistemleri, farklı tork ayar seviyeleri ile yapım ve tamirat işlerinizi kolay hâle getiriyor. Dar alanlarda kullanıma uygun, on – off tetik mekanizmasına sahip Makita zımpara makinelerinden zımpara işlerinizde yararlanabilir; farklı kullanım alanlarına uygun tasarlanmış frezeler yardımı ile yüzey işlemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Makita'ya ait alet çantaları, çalışma yelekleri ve yemek çantalarından da faydalanabilirsiniz.

Markaya ait ürünleri hepsiburada.com üzerinde yer alıyor. İhtiyacınıza uygun ürünleri filtreleyip, inceleyebilirsiniz ve ürünlerin özelliklerini birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz kısa birkaç adımı takip ederek hemen satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Makita

842 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yurt Dışından Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Başa dön