Bilgisayarın bilgi giriş aygıtlarından biri olan fare, rahat bir şekilde çalışmak için gerekli olan önemli parçaların başında geliyor. Ekrandaki imleci hareket ettirerek bilgisayarı kontrol etmeyi sağlayan aygıt, dokunmatik fareye oranla daha rahat bir kullanım sunduğu için masa üstü bilgisayarların yanında dizüstü bilgisayarlarda da sıklıkla kullanılıyor. Bilgisayarda harici bir parça olduğu için kolayca değiştirilebilen fareler her geçen gün yeni modeller ile piyasada yerini alıyor.

Microsoft Mouse

1975 yılında bilgisayar bilişim şirketi olarak kurulan Microsoft, günümüzde bilgisayar yazılım sisteminde öncü firmalardan biri olarak biliniyor. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün gelişerek ürün çeşitliliğini hem donanımsal açıdan hem de yazılımsal olarak genişleten markanın ürünleri arasında mouse çeşitleri de bulunuyor. Marka, ürettiği farelerde fonksiyonel ve şık ürün serileri ile öne çıkarken, aynı zamanda birçok yeni özelliği de beraberinde getiriyor. Rahat kullanılan ile tasarım açısından yenilikçi Microsoft mouse çeşitleri; kablolu ve kablosuz modelleri olarak ayrılıyor ve kablosuz fareler taşınabilirliği yüksek modeller olarak öne çıkıyor.

Farklı fare serilerinde kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren fareler üretmeyi hedefleyen marka, kurulum gerektirmeyen, tak çalıştır ürünlere sahip oluyor. Pratik çalışma özellikleri ile bilhassa iş yaşamı için uygun nitelikte bulunan fareler, işletim sistemi ile uyumlu çalışan özellikler taşıyarak diğer markaların ürünlerden ayrılıyor. İşletim sisteminin ihtiyaçlarına göre rahat bir kullanım sunan fareler, böylece seri çalışmayı sağlıyor. Ayrıca markanın fare modellerinde tarz sahibi yenilikçi ürünler bulunuyor.

Microsoft Mouse Modelleri

Microsoft mouse modelleri arasında kablolu ve kablosuz fare çeşitleri bulunuyor. Kablolu fareler, klasik ve basit fareler olarak kullanıcıya sunulurken kablosuz modeller esnek tasarımları ile öne çıkıyor. Markanın kablolu fare çeşitleri kolay kullanım ve kompakt tasarımı ile birlikte gelişmiş optik teknolojisi taşıyor. Kaydırma tekeri ve her iki elle de rahat kullanım özellikleri ile sorunsuz çalışan fare arayanlara hitap ediyor. Hem iş yerlerinde hem de kişisel bilgisayarda tercih edilebilen kablolu fareler, tasarım açısından da ergonomik tasarımlara sahip oluyor.

Markanın kablosuz fare modelleri ile hem tasarım açısından farklı tarzlara sahip ürünler olarak karşınıza çıkıyor hem de donanımsal özellikleri ile ayırt edici bulunuyor. Genellikle USB bağlantısı, bluetooth teknolojisi ve wifi ile bağlantı kuran modeller, konforlu erişim için geliştirilmiş özellikler taşıyor. USB bağlantısı ile tak kullan teknolojisine sahip olan ürünler, hızlı ve güvenilir bağlantı sunuyor. Rahat kullanım için avuç içine tam oturan eğime ve tam boya sahip modellerde özelleştirilebilen fonksiyonel düğmeler bulunuyor. Her iki kenarından işletim sistemi ile uyumlu özelleştirilebilen düğmeler kullanımı kolaylaştırıyor. Windows için tasarlanmış farelerde hassas optik alıcının yanında dört yöne kaydırma özelliği esnek kullanımı destekliyor. Wireless mobil Microsoft mouse serilerinde ise nano alıcı özelliği bulunuyor ve bluetooth fareden farklı olarak kablosuz ağ üzerinden iletişim kuruyor.

Tasarım açısından dikkat çeken ürünler arasında ise ince ve şık profile sahip modeller, elde rahat bir tutuş sunarken modern görünü ile beğeniliyor. Markanın esnek tasarımlı modellerinde ise hareket halindeki kullanımlar için özel geliştirilmiş fareler bulunuyor. Bluetooth teknolojisini kullanan modeller; açılır, düzleştirilebilir yapısı ile doğal bir kullanım sunarak tablet gibi cihazlar için ideal bulunuyor. 10 metre uzaklığa kadar çalışabilir yapısı ile mobil yaşam için tasarlanan modeller, yüksek hassasiyeti ile yeni nesil ürünler arasında yer alıyor. Aynı zamanda kablosuz fare modelleri arasında daha sade kullanım sunan modeller de bulunuyor. Klasik fare biçiminde rahat kullanım için geliştirilmiş ürünler, günlük kullanım için ideal tercihler oluyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Microsoft Mouse Fiyatları

38 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Microsoft Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. HP Mouse
  4. Everest Mouse
  5. Trust Mouse
  6. Rampage Mouse
  7. Platoon Mouse
  8. Inca Mouse
  9. Buyfun Mouse
  10. Hadron Mouse
  11. Philips Mouse
  12. Frisby Mouse
  13. Razer Mouse
  14. Asus Mouse
  15. A4Tech Mouse
  16. Lenovo Mouse
  17. Bloody Mouse
  18. HXSJ Mouse
  19. MF Product Mouse
  20. Concord Mouse
  21. Corsair Mouse
  22. PolyGold Mouse
  23. Xiaomi Mouse
  24. Flaxes Mouse
  25. Redragon Mouse
  26. İMICE Mouse
  27. Dexim Mouse
  28. Micropack Mouse
  29. Promate Mouse
  30. SteelSeries Mouse
  31. Avec Mouse
  32. Cooler Master Mouse
  33. Polosmart Mouse
  34. Preo Mouse
  35. AOC Mouse
  36. Thunder Wolf Mouse
  37. Ajazz Mouse
  38. Cougar Mouse
  39. Gamepower Mouse
  40. MSI Mouse
  41. Zowie Mouse
  42. Hiper Mouse
  43. Roccat Mouse
  44. Rush Mouse
  45. Ywyt Mouse
  46. Classone Mouse
  47. Sonia Mouse
  48. Thermaltake Mouse
  49. Winnboss Mouse
  50. CBTX Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
  3. Blue Track
  4. Touchpad
  5. V-Track
 9. Renk A-Z
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Microsoft
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/microsoft
Başa dön