Bilgisayarın bilgi giriş aygıtlarından biri olan fare, rahat bir şekilde çalışmak için gerekli olan önemli parçaların başında geliyor. Ekrandaki imleci hareket ettirerek bilgisayarı kontrol etmeyi sağlayan aygıt, dokunmatik fareye oranla daha rahat bir kullanım sunduğu için masa üstü bilgisayarların yanında dizüstü bilgisayarlarda da sıklıkla kullanılıyor. Bilgisayarda harici bir parça olduğu için kolayca değiştirilebilen fareler her geçen gün yeni modeller ile piyasada yerini alıyor.

Microsoft Mouse

1975 yılında bilgisayar bilişim şirketi olarak kurulan Microsoft, günümüzde bilgisayar yazılım sisteminde öncü firmalardan biri olarak biliniyor. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün gelişerek ürün çeşitliliğini hem donanımsal açıdan hem de yazılımsal olarak genişleten markanın ürünleri arasında mouse çeşitleri de bulunuyor. Marka, ürettiği farelerde fonksiyonel ve şık ürün serileri ile öne çıkarken, aynı zamanda birçok yeni özelliği de beraberinde getiriyor. Rahat kullanılan ile tasarım açısından yenilikçi Microsoft mouse çeşitleri; kablolu ve kablosuz modelleri olarak ayrılıyor ve kablosuz fareler taşınabilirliği yüksek modeller olarak öne çıkıyor.

Farklı fare serilerinde kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren fareler üretmeyi hedefleyen marka, kurulum gerektirmeyen, tak çalıştır ürünlere sahip oluyor. Pratik çalışma özellikleri ile bilhassa iş yaşamı için uygun nitelikte bulunan fareler, işletim sistemi ile uyumlu çalışan özellikler taşıyarak diğer markaların ürünlerden ayrılıyor. İşletim sisteminin ihtiyaçlarına göre rahat bir kullanım sunan fareler, böylece seri çalışmayı sağlıyor. Ayrıca markanın fare modellerinde tarz sahibi yenilikçi ürünler bulunuyor.

Microsoft Mouse Modelleri

Microsoft mouse modelleri arasında kablolu ve kablosuz fare çeşitleri bulunuyor. Kablolu fareler, klasik ve basit fareler olarak kullanıcıya sunulurken kablosuz modeller esnek tasarımları ile öne çıkıyor. Markanın kablolu fare çeşitleri kolay kullanım ve kompakt tasarımı ile birlikte gelişmiş optik teknolojisi taşıyor. Kaydırma tekeri ve her iki elle de rahat kullanım özellikleri ile sorunsuz çalışan fare arayanlara hitap ediyor. Hem iş yerlerinde hem de kişisel bilgisayarda tercih edilebilen kablolu fareler, tasarım açısından da ergonomik tasarımlara sahip oluyor.

Markanın kablosuz fare modelleri ile hem tasarım açısından farklı tarzlara sahip ürünler olarak karşınıza çıkıyor hem de donanımsal özellikleri ile ayırt edici bulunuyor. Genellikle USB bağlantısı, bluetooth teknolojisi ve wifi ile bağlantı kuran modeller, konforlu erişim için geliştirilmiş özellikler taşıyor. USB bağlantısı ile tak kullan teknolojisine sahip olan ürünler, hızlı ve güvenilir bağlantı sunuyor. Rahat kullanım için avuç içine tam oturan eğime ve tam boya sahip modellerde özelleştirilebilen fonksiyonel düğmeler bulunuyor. Her iki kenarından işletim sistemi ile uyumlu özelleştirilebilen düğmeler kullanımı kolaylaştırıyor. Windows için tasarlanmış farelerde hassas optik alıcının yanında dört yöne kaydırma özelliği esnek kullanımı destekliyor. Wireless mobil Microsoft mouse serilerinde ise nano alıcı özelliği bulunuyor ve bluetooth fareden farklı olarak kablosuz ağ üzerinden iletişim kuruyor.

Tasarım açısından dikkat çeken ürünler arasında ise ince ve şık profile sahip modeller, elde rahat bir tutuş sunarken modern görünü ile beğeniliyor. Markanın esnek tasarımlı modellerinde ise hareket halindeki kullanımlar için özel geliştirilmiş fareler bulunuyor. Bluetooth teknolojisini kullanan modeller; açılır, düzleştirilebilir yapısı ile doğal bir kullanım sunarak tablet gibi cihazlar için ideal bulunuyor. 10 metre uzaklığa kadar çalışabilir yapısı ile mobil yaşam için tasarlanan modeller, yüksek hassasiyeti ile yeni nesil ürünler arasında yer alıyor. Aynı zamanda kablosuz fare modelleri arasında daha sade kullanım sunan modeller de bulunuyor. Klasik fare biçiminde rahat kullanım için geliştirilmiş ürünler, günlük kullanım için ideal tercihler oluyor. 

Microsoft Mouse Fiyatları

42 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Microsoft
  2. Everest
  3. Logitech
  4. Trust
  5. HP
  6. Platoon
  7. Rampage
  8. Inca
  9. Frisby
  10. A4Tech
  11. Bloody
  12. Hadron
  13. Asus
  14. Hiper
  15. SteelSeries
  16. Flaxes
  17. Lenovo
  18. Zowie
  19. Concord
  20. Razer
  21. Corsair
  22. Redragon
  23. Classone
  24. Turbox
  25. Cooler Master
  26. Gamepower
  27. Tigoes
  28. Defender
  29. MSI
  30. Meetion
  31. Polosmart
  32. Rapoo
  33. Thermaltake
  34. GameBooster
  35. Piranha
  36. Rush
  37. Avec
  38. Dell
  39. Elecom
  40. Gigabyte
  41. PolyGold
  42. Ttec
  43. Volk
  44. Cougar
  45. Dark
  46. Fantech
  47. Motospeed
  48. Pat Says Now
  49. VPRO
  50. Xiaomi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Amacı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Bağlantı
 7. Mouse Tipi
  1. Optik
  2. Blue Track
  3. Laser
  4. Touchpad
  5. V-Track
 8. Mouse Scroll-Tilt
 9. Buton Sayısı
 10. DPI
 11. Renk
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Microsoft
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/microsoft
Başa dön