Mondi ürünleri evinizde kullanışlı mobilyalara sahip olabilmenizi sağlar. Markanın geliştirdiği estetik tasarımlar odalarınıza zarafet katar. Mondi ürünleri arasındaki zigon sehpalar ise estetik ayaklarıyla dikkat çeker. İç içe geçebilen zigon sehpalar alandan tasarruf edebilmeniz için uygundur. Sehpaları konuklarınıza yiyecek ve içecek ikram ederken kullanabilirsiniz. Düz bir yüzeye sahip olan zigon sehpalara tepsi, tabak, bardak gibi ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Mondi markası tarafından tasarlanan ürünler arasında puf minderler de bulunur. Salonunuzda ya da oturma odanızda kullanabileceğiniz puf minderler yumuşak süngerler kullanılarak üretilir. Çocukların ve yetişkinlerin oturabilmesi için uygun olan bu minderlerin ahşap ayakları bulunur. Denge sağlayan ahşap ayaklar ile puf minderinizi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Terletmeyen kumaşlarla üretilen minderler oturma konforunuzu artırır. Vücudunuzu destekleyen süngerler içe göçme sorununa karşı dayanıklıdır.

Yatak Odanızda Kullanabileceğiniz Zarif Ürünler

Mondi markasının dizayn ettiği yataklar arasında tek ve çift kişilik ürünler yer alır. Anatomik özelliklerle geliştirilen bu yataklar belinizi destekler. Deliksiz ve ağrısız bir uyku çekebilmek için modern teknoloji ürünü Mondi yataklardan yararlanabilirsiniz. Yatakların yüzeyi terleme sorununu önleyen kumaşlarla üretilmiştir. Hava alabilen yataklar sayesinde keyifli bir şekilde uyuyabilirsiniz. Nefes alabilir yataklar kötü koku oluşumunu da önler. Yatağınızı örtü, kılıf ve çarşaf çeşitleriyle uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Mondi yataklarda kullanılan yay sistemi esnek bir yapı oluşturur. Markanın ürünleri arasında yatak odanızda kullanabileceğiniz mobilyalar da yer alır. Bu mobilyalardan olan kapaklı gardırop modelleri evinizde alan kazanabilmeniz için idealdir. Geniş gardırop çeşitleri sayesinde yazlık ve kışlık giysilerinizi mobilyanızın içerisinde güvenli bir biçimde saklayabilirsiniz. Raylı kapak özelliği bulunan gardıropları tek bir parmağınızla dahi kolayca açabilirsiniz. Aynalı gardıroplar yatak odanızı daha geniş ve ferah hale getirebilmenize yardımcı olur. Gardıroplarda askılıklarınızdan da yararlanabilirsiniz.

İş Yerinizde ve Çalışma Odanızda Yararlanabileceğiniz Kâğıtlar

Mondi marka ürünler arasında fotokopi kâğıtları da bulunur. İş yerinizde fotokopi makinenizi kullanırken Mondi A4 kâğıtlardan yararlanabilirsiniz. Dayanıklı hamurlarla üretilen bu kâğıtlar sayesinde önlü arkalı baskılar alabilirsiniz. A3 ve A4 gibi alternatif kâğıtlara ürün gamında yer veren Mondi ile kırtasiye işlemleri konusunda kullanışlı gereçlere sahip olabilirsiniz. Yüzlerce kâğıdın bir arada yer aldığı ürünlerden fotokopi makinenizin yanı sıra yazıcınızda da faydalanabilirsiniz. Yazıcınızdan alacağınız çıktılarda Mondi kâğıtları kullanabilirsiniz. Bu kâğıtların karalama ve not alma amacıyla da kullanabilirsiniz. Çeşitli eskizlerinizi çizerken ya da işlerinizle ilgili notlar alırken A4 boyutundaki kâğıtların kullanışlı yapısından yararlanabilirsiniz. Bu kâğıtlarda kurşun kaleminizin yanı sıra tükenmez kalemimizi ya da dolma kaleminizi de kullanabilirsiniz. Silgi kullanımını kolaylaştıran kâğıtların üzerindeki kurşun kalem izlerini rahatça silebilirsiniz.

Yatak modellerinin konfor sağlayan özellikleri nelerdir?

Ortopedik şekilde üretilen yataklar vücudunuzun şeklini alarak uyku konforunuzu artırır. Çelik tel sistemiyle tasarlanan yataklar deformasyona karşı son derece dayanıklıdır. Yataklarda kullanılan süngerler oldukça yumuşaktır. Bu sayede yatağınız cildinizde tahriş sorununa yol açmaz.

Gardıroplar nasıl düzenlenir?

Gardırobunuzda yer alan rafları eşyalarınızı gruplamak için kullanabilirsiniz. Katlanabilir ürünleri raflarınıza yerleştirerek alanı etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Pantolon, gömlek gibi ütüsü kolay bozulan giysilerinizi gardırobunuzun geniş kısımlarında saklayabilirsiniz. Askılık takarak kullanabileceğiniz geniş alanlar sayesinde çok sayıda giysiye gardırobunuzda yer verebilirsiniz. Çekmeceleri bulunan gardıropların çekmecelerini iç çamaşırlarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Fotokopi kâğıtlarının özellikleri nelerdir?

Yazıcılar ve fotokopi makineleri için uygun olan kâğıtların tüm noktaları aynı kalınlığa sahiptir. Bu sayede, baskı işlemi sırasında kâğıdınız makinenize sıkışmaz. Mürekkepli makinelerin yanı sıra lazer baskı tekniğine sahip ürünlerde de fotokopi kâğıtlarınızdan yararlanabilirsiniz.

 
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Mondi

89 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Fotokopi Kağıt Tipi
  6. Kağıt Kalitesi
  7. Kağıt Gramajı
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön