Prezervatif, aile planlamasında kullanılan en güvenilir yöntemlerden birisidir. Ayrıca prezervatiflerle birlikte kullanılabilen bazı maddeler, cinselliğin daha etkili şekilde yaşanmasına da olanak sağlar. Tüm bu özelliklerinden en iyi şekilde yararlanılabilmesi için prezervatifin kaliteli bir markaya ait olması gerekir. Türkiye’nin önde gelen prezervatif markası Okey, kaliteli ve ihtiyaca yönelik ürünleri ile güvenirliği ve işlevselliği birlikte sunar.

Okey Prezervatif

İlk kez, aile planlaması ve cinsel yollarla bulaşan hastalıkları önlemek amacıyla Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı tarafından desteklenerek piyasaya sürülen Okey prezervatifler günümüzde bu temel özelliklerinin yanında cinsel aktivitenin niteliğinde birtakım değişiklikler sunan bazı farklı özelliklerle de tüketiciye sunulur.

Okey markalı prezervatifler yüksek kalite standartlarına sahiptir. Bu ürünler, üretim aşamasında ileri teknolojiye sahip özel elektronik makinelerle test edilirler. Uygulanan bu testlerle prezervatiflerin sağlamlık ve esneklik gibi özellikleri kontrol edilir. Bu kontroller neticesinde üretilen prezervatiflerden çeşitli kusurlara sahip olanlar elenirler ve böylece geriye sadece mükemmel yapıda olan ürünler kalmış olur. Bu şekilde doğum kontrolü ve cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan tam korunma için mutlak gerekli olan sızdırmazlık sağlanmış olur. Tüm Okey ürünleri, farklı etkilere sahip bazı krem ilaveleri de yapıldıktan sonra el değmeden, tam otomatik makinelerde tek tek paketlenerek kutulandıkları için hijyeniktirler. Okey prezervatifler biyofit özelliği sayesinde kolaylıkla takılabilirler ve tüm ürünlerde spermin depolandığı rezervuar uç bulunur.

Okey Prezervatif Fiyatları

Okey prezervatif fiyatları öncelikle prezervatif üretiminde kullanılan ham maddeye göre belirlenir. Prezervatif üretiminde temel olarak lateks kauçuğu kullanılır. Bu madde doğal, esnek ve son derece dayanıklıdır. Lateks kokusundan hoşlanmayanlar ya da lateks maddesine karşı alerjisi olanlar için ise lateks ile benzer özelliklere sahip ancak koku ve alerji sorunu yaratmayan, suni malzemeden üretilmiş prezervatif çeşitleri de bulunur. Non-lateks olarak adlandırılan bu ürünler, doğal latekse göre daha zor elde edildiklerinden dolayı bu özellikteki ürünlerin fiyatları daha yüksektir.

Prezervatif fiyatlarını etkileyen bir diğer etken de prezervatifin inceliğidir. Daha ince modeller cinsel ilişki sırasında uyarı alınmasını daha az engelleyeceğinden dolayı, daha fazla haz yaşanmasını sağlar. Ancak bu ürünlerin daha ince üretilebilmesi daha ileri teknoloji gerektirir. Bu nedenle daha yoğun bir hisse neden olan ince prezervatifler, diğer çeşitlere göre daha yüksek fiyatlıdır. Tüm bunların yanında prezervatifin boyutu, rengi, kokusu, dokusu ve kullanılan krem çeşidi ile kutudaki toplam ürün sayısı ve çeşidi de fiyatlandırmada etkili olur.

Okey Prezervatif Çeşitleri

Okey prezervatiflerin temel fonksiyonu cinsel ilişki sırasında tam korunma sağlamaktır. Bunun için her ne kadar kaliteli malzemeden üretilmiş dayanıklı ürünler olsalar da tüm prezervatif çeşitlerinde spermisit, yani sperm hücrelerini öldüren özel maddeler kullanılır. Bunun yanında tüm Okey ürünlerinde cinsel ilişkide zorlanma yaşanmaması için kayganlaştırıcı krem de bulunur.

Okey, farklı kalınlıklarda ürün çeşitliliğine sahiptir. Önceliği daha fazla hissetmek olanlar, ince veya kullanıldığı sırada neredeyse hissedilmeyen ultra ince ürün çeşitlerini tercih edebilirler. İnce ürünler daha fazla hissetme sağlarlar ancak özellikle çok agresif kullanımda bu ürünlerde meydana gelebilecek deformasyonlar istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Standart prezervatif çeşitleri ise çok iyi bir hissetme ile birlikte maksimum güvenlik sunarlar.

Okey, erken boşalma problemi olanlar içinse geciktirici krem içeren ürün çeşitlerine sahiptir. Ayrıca cinsel ilişki sırasında partnerin daha fazla keyif alması için tırtıklı, kabartmalı ve ısıtıcı etkili prezervatifler ile latekssiz ve lateks kokusunu engelleyen aromatik kokulu prezervatifler de Okey’in ürün yelpazesinde yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Okey Prezervatif Ürünleri

381 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Satıcı
Toplam 24 / 381 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012178/26012196/okey