Okey prezervatifleri ile zevkten ödün vermeye gerek kalmıyor. Tam aksine en unutulmaz seks deneyimi Okey ile yaşanıyor. Özel bileşeni ve yapısıyla Okey prezervatifleri en güvenilir seksi kullanıcılara sunuyor. Üstelik eğlenceyi ve muhteşem hazzı da her bir Okey prezervatifi beraberinde getiriyor. 1991 yılı itibarıyla tüketicilerle tanışan Okey, faaliyetlerine başladığı gün itibarıyla çiftlerin güvendiği ve sevdiği prezervatif markaları arasında yer alıyor. Üstelik hem kadınların hem de erkeklerin seksten beklentilerini göz önünde bulundurarak marka her bir ürününü tasarlıyor. Bu sayede çiftler aradıkları prezervatife Okey ürünleri arasında buluyor. Okey prezervatif ürünlerinin her biri, güvenilir seksi sunarken aynı zamanda çiftler arasındaki paylaşımı da artırıyor. Hepsiburada sayfalarında çiftlerin aradığı prezervatif markası Okey ürünleri en uygun fiyatlarla sunuluyor.

Özel Bileşenlere Sahip Okey Prezervatif

Okey, kadınların haz aldığını noktaları araştırarak onların maksimum hazzı yaşamasına yönelik, erkeklerin ise cinsel hayatlarındaki problemlere çözümler sunarak ürünlerini geliştiriyor. Markanın her bir prezervatifi, özel bileşenleri insan sağlığına zarar vermeyen içeriklere sahip aynı zamanda hem kadınların hem de erkeklerin haz duygusunu artırmaya yönelik üretiliyor. Özellikle erkekler için büyük sorun teşkil eden erken boşalma problemi Okey prezervatiflerini sayesinde dert olmaktan çıkıyor. Uzun süren en iyi seks, Okey ile kullanarak yaşanıyor. Geciktirici etkili Okey prezervatifleri sayesinde seks çok daha uzun sürüyor. Üstelik uzun süren seks sayesinde kadınlar ve erkekler cinsel birleşmeden çok daha fazla haz duyuyor. Seksi kısa sürede bitiren erkekler kadınların zirveye çıkmamasını ve kadınların da orgazm olamaması neden olabiliyor; ancak Okey ile bu durum ortadan kolaylıkla kalkıyor. 

Güçlü Orgazm için Özel Dokulu Okey Prezervatifleri

Okey prezervatifler zevk artırıcı jel içeriyor ve ürünler özel dokusuyla tasarlanıyor. Kadınların hangi noktalardan daha çok uyarılmasına yönelik pek çok çalışma yürüten Okey ekibi, kadınların en zevk aldığı noktaları araştırarak çalışmalarına yön veriyor. Çiftler arasındaki paylaşımı artırmaya yönelik üretilen Okey prezervatifleri, aynı zamanda kadınların seksten çok daha zevk almasına yönelik en belirgin bileşeni de içeriyor. Prezervatif ürünlerinde yer alan ısıtıcı jel yapısıyla hazzı maksimum seviyeye ulaşıyor. Isıtıcı jel yapısı sayesinde kadınların zevk alma duyguları çok daha hızlı uyarılıyor. Üstelik prezervatifin özel dokusunda bulunan tırtıklı form sayesinde Okey prezervatifleri, uyarılmayı maksimum seviye çıkararak kadınların da unutulmaz orgazm ve seks deneyimini yaşamasını mümkün kılıyor. 

Okey Prezervatiflerinin Dikkat Çeken Detayları

  • Okey prezervatifleri dermatolojik testlerden geçiriliyor. Cilde ya da sağlığa zararlı hiç bir etken madde prezervatifin bileşenlerinde yer almıyor.
  • Okey prezervatif ürünlerinde, geciktirici etkili bileşenler içeriyor. Bu sayede seks sırasında erkeklerin boşalma süresi uzuyor. 
  • Okey prezervatifleri özel dokuyla üretiliyor. Tırtıklı ve kabartmaya sahip prezervatifler, direkt kadınlara yönelik sunuluyor. Bu form sayesinde kadınların muhteşem haz ve orgazm yaşaması sağlanıyor.
  • Okey, seks hayatına eğlence katmak isteyen çiftlere yönelik de ürünler geliştirmeye devam ediyor. Aromalı ya da aromasız seçenekleri yer alırken aynı zamanda marka, renkli prezervatifler de üretiyor.
  • Okey incecik formda prezervatifleri de geliştiriyor. Prezervatif kullanmaktan kaçınanlar için üretilen incecik formdaki prezervatiflerin en önemli özelliği ile yokmuş hissini yaşatmasından geliyor.

Okey Prezervatifleri Hepsiburada Sayfalarında

Okey 75 ürün içeren paketleri Hepsiburada sayfalarında yer alıyor. Okey bu paketleriyle ihtiyaç ne zaman olursa olsun kullanıcıların yanında yer alıyor. Üstelik ekonomik çözüm olarak da uygun fiyatlarıyla aynı zamanda ekonomik paketleriyle Okey 75 prezervatif ürünleri Hepsiburada sayfalarında avantajlı koşullarla sahip olmak kolaylaşıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Okey Prezervatif Ürünleri

275 ürün listeleniyor
Okey
Durex
S-Box
Silky Kiss
Fe
Extasia
Sitabella
Fiesta
Censan
Sınırsız Market
Mysize Pro
Nulife
Playboy
Scream
ada marketing
COLOPLAST
Muhtelif
Retard
Preventivo
Cosmos
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 44 / 275 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?