Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS), üniversiteye girişte ilk basamak olarak üniversite hayali kuranlar için her zaman büyük önem taşıyor. ÖSS kitapları, bu önemli sınava hazırlıkta üniversite adaylarına destek sağlıyor. Eğitim, ders ve sınav kitapları konusunda da oldukça zengin yayın listesine sahip olan hepsiburada.com ile ihtiyacınız olan öss kitapları adresinize geliyor.

Sözel, sayısal, eşit ağırlıklı ve yabancı dil (YDS) olarak bölümlenen Öğrenci Seçme Sınavı için, her bölüme uygun soru tipleri ve çözümlerinin yer aldığı bu kitaplarla adaylar, sınava hazırlık sürecinde bol alıştırma, hızlı ve pratik soru çözebilme yetilerini geliştirebiliyor. Ayrıca, önceki sınavlarda çıkmış soru tipleri, gelme olasılığı bulunan yeni soru tipleri konusunda son derece öğretici olan ÖSS kitapları ile sınav öncesi adaylar kendi kendilerini ölçme ve değerlendirme fırsatı yakalıyor. Konu anlatımlı örnek soru çözümleri, her tercih grubuna özel test uygulamaları ile birer soru bankası kimliğine sahip olan bu kitaplar, sınava girecekler için verimli bir çalışma alanı sunuyor.

Üniversite giriş sınavlarında başarının bol soru çözmek ve alıştırma yapmaktan geçtiğini bilen öğrenciler ve üniversite adayları, bu test kitapları ile hem sınavda gelebilecek soru tiplerine hazırlanıyor hem de kolay veya zor soru tiplerine göre kendilerine zaman kazandıran pratik çözüm yollarını öğrenebiliyorlar.

Türkiye'nin kitap müzik film ürünleri konusunda en çok tercih edilen online mağazalarından hepsiburada.com, farklı yayın evlerine ait ÖSS kitapları ve soru bankaları ile bu önemli sınava hazırlanmanızda yardımcı oluyor. 

Öss

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN