Saç, sürekli bakım gerektirir ve düzenli olarak çeşitli kremlerle nemlendirilmesi lazımdır. Zaman içerisinde yıpranmalardan dolayı etkilenen saç, yapısına göre özel bakımlara ihtiyaç duyar. Her insanın saç yapısına ve sorunlarına göre bakımlar farklı yapılır. Saçları temizlemek için şampuan tarzı ürünler tek başına etkili olmayabilir. Saçın yapısını besleyen ve güzel bir görünüm sunan ürünlerin kullanması süreç içerisinde mümkündür. Pantene saç kremi ürünü farklı saçlar için üretilmiş ürünleriyle kişisel ihtiyaçlara çözüm sağlar. Kişisel tercih ve ihtiyaçlara göre ürünler değerlendirilebilir. Gün içinde geçirilen zamanda saçlar yıpranabiliyor ve doğal görünümünü kaybediliyor. Uzun saçlara sahip kişilerin kullanma ihtiyacı sıklıkla artıyor. Evde, işte veya dışarıda gün boyu vakit geçirilen zamanda farklı hasar ve yıpranmalar ortaya çıkabiliyor. Saçlarda kuruma ve sertleşme görülebilir. Şampuan ile birlikte Pantene saç bakım kremi ürünlerini etkili bir şekilde kullanmak birçok faydayı beraberinde getirir. Saç bakım kremi kullanmadan önce doğru bilgiye sahip olmak ve saç yapısına göre doğru ürünleri seçmek lazımdır. Saç bakım kremleri erkek kadın fark etmeksizin herkesin kullanabileceği bir üründür. Uzun saça sahip kişilerin bakımı kısa saça göre daha zor olur. Sık sık birbirine dolaşan ve elektriklenen saçların sorunu saç bakım kremleri ile çözülebilir. Kullanılan çeşitli kimyasal ürünler saçı olumsuz etkiler. Bazen kireçli bir su ya da ısıl işlemler saçları sertleştirir, matlaştırır veya kurutur. Saç kremleri şekil alması zor saçlara yumuşaklık ve parlaklık vererek doğal bir geri kazanım sağlar.

Pantene Saç Bakım Kremi Özellikleri

Saç kremi, en sık kullanılan saç bakım ürünleri arasında yer alır. Duşta uygulanan saç kremleri şampuan ile yıkandıktan uygulanmaya başlanır. Saç uçlarına doğru masaj yaparak uygulanan saç bakım kremi yumuşatıcı bir etkiye sahiptir. Pantene onarıcı saç kremi Pro-V besleyiciler ile saçları besleyerek güçlü görünüm katar. Parlaklık sağlamak için nemi derinlere doğru iter. Onarıcı saç bakım kremleri birçok fayda sağlar. Yıpranmış saçlara uygun olan ürün, yıpranma belirtilerini giderir ve kırık saç uçlarının oluşmasını engeller. Farklı ürün farklı saç tiplerine göre üretilip sunulur. Pantene temel bakım saç kremi saçları kökten uca güçlendirerek güzel ve sağlıklı bir görünüm katar. Normal saçlar için olan temel bakım kremleri, dengeli bir bakım sağlayarak saçların kolay şekil almasına yardımcı olur. Şampuan kullandıktan sonra saç bakım kremi saça uygulanır. Saç bakım kremi şişesinde önerilen miktarda kullanılır. Krem saç uçlarına eşit olarak yayılır. Ya da geniş dişli bir tarak ile saçlar arasında gezdirilebilir. Akabinde kremin saçta biraz kalmasına izin verilir. En son işlem olarak saç kremi iyice durulanır. Saç en sonunda kurutulup şekillendirilir. Doğru ve düzenli bakım yaparak gereken önemin verilmesi bu şekilde sağlanır. Farklı saçlara göre farklı formüller bulunur. Dolayısıyla ihtiyaca göre uygun olanın seçilmesi gerekir. Pantene saç şekillendirici kremi ile birlikte duşta bu işlemleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Pantene Saç Bakım Kremi Avantajları

Pantene saç bakım kremleri, tavsiye edildiği gibi kullanıldığında saçları besleyen ve güçlendiren yapıda olan etkili ürünler arasında yer alır. Özel formülleri sayesinde saç tellerini bir bariyer şeklinde korur ve nem, besin desteğine katkıda bulunur. Her yıkama sonrası saç bakım kremleri saçı daha yumuşak ve parlak yapar. Pantene saç kremi 275 ml, 360 ml, 470 ml boyutlarında kullanımlarla istenilen bakım, düzenli olarak saçlarda sağlanabilir. Saç bakım kremleri farklı faydalara sahiptir. Saç bakım rutinine göre farklı aşamalara göre birçok farklı ürün mevcuttur. Şampuan kullanımı sonrasında kuruyan saçların tekrar nemlenmesini sağlaması faydalardan bir tanesidir. Bununla birlikte saç bakım kremleri elektriklenme problemlerinin oluşmasını engeller. Saç tiplerine göre geliştirilen özel ürünler farklı faydaları da beraberinde getirir. Yağlı saçlara sahip olanlar sebum dengesini düzenleyen ürünleri tercih edebilir. Kuru saçlara sahip olanlar ise ekstra nemlendirici ürünleri tercih edebilir. Saç kremleri her saç yapısına ve ihtiyacına uygun olarak yarar sağlayan ürünlerdir. Saç kremleri, cinslerine göre saçı onararak şekil almasını kolaylaştırır ve statik elektriği minimize eder. Bunun yanında saç dökülmeleri sıklıkla yaşanan bir durumdur. Pantene dökülme karşıtı saç kremi saçın her duşla birlikte şampuan ile yıkandıktan sonra saç diplerine masaj yaparak uygulanması dökülmeye karşı etki eder. Saç sağlığını iyileştirmede etkin olan ürünler saçı şekillendirmeye de yarar sağlar. Saçlarınızı kıvırcık ve dalgalı hale getirmek için pantene kıvırcık saç kremi doğrudan fayda yaratır. Pantene saç kremi kullananlar ilgili yorum ve görüşler doğrultusundan ürün seçimlerini yapabilir.

Pantene Saç Bakım Kremi Çeşitleri

Pantene saç bakım kremleri kişilerin saç yapısına ve hacmine göre farklılık gösterir. Saç bakım kremi seçilirken saç tipine göre ve şekillendirme rutinine göre dikkate alınması gereken faktörler bulunur. Farklı doku ve yapılara sahip saçların onarılması ve güçlenmesi için farklı karışımlı bileşenlere ihtiyaç vardır. Saç eğer her gün fönleniyor veya sık sık boyatılıyorsa daha fazla neme ihtiyacı olduğundan bu duruma göre doğru bir bakım kremi tercih edilmesi gerekir. Farklı çeşitlere göre saç bakım kremleri vardır. Pantene yağ terapisi saç kremi aktif Pro-V besin maddeleri takviyesiyle ağırlaştırmayan besleyici yağı birleştirerek daha güçlü saçların olmasına yardımcı olur. Bu özellikte bakım kremleri zayıf ve yıpranmış saçlara uygundur. Saçın yıpranmış yüzeyinin onarılmasına olanak sağlarken mineral yağlar ve renklendiriciler yer almaz. Pantene bambu saç kremi ise uzun ve güçlü saçları yeniden yapılandırıcı özelliği ile Pro-V gücünü bambu, protein ve antioksidanlar ile bir araya getirir. Saçınıza direnç kazandırdığı gibi sağlıklı uzayan saçlarda dökülmelere de engel olabilir. Bunun yanında pantene argan yağlı saç kremi de kuru ve yıpranmış saçların nemini geri elde etmesine olanak sağlar. E vitamini katkılı pro-V teknolojisi ile şekillendirmeden kaynaklı yıpranmaları giderir. Yapışmayan hafif dokusu ile saça kolayca uygulanır. Hacimli ve dolgun görünen saçlar için yüksek derecede besleyici Pantene silikonsuz saç kremi kullanılabilir. Şekillendirmeden kaynaklı yıpranmaya karşı hacimli ve havalı silikonsuz dolgunlaştırıcı kremler oldukça besleyici formüle sahiptir.

Saç Bakım Kremi Kullanmanın İpuçları

Saç bakım kremleri farklı 2 grupta yer alır. Saç yıkama sonrası, şampuandan sonra kullanılan bakım kremleri vardır. Bunlar saçta bir süre bekletildikten sonra durulanması gerekir. Durulama gerektirmeyen saç bakım kremleri ise duş sonrasında uygulanır. Bu tür ürünler saçlara gün boyu koruma desteği sağlar. Pantene saç kremi kullananlar 2 farklı ürün grubuna ulaşabilir ve kullanımlarına göre seçebilir. Bakım kremlerine, kullanım ipuçlarına göre de dikkat etmek gerekir. Bunlar ise şu şekildedir:

  • Saç yapısına göre ürünler seçilir. Farklı saç tiplerinin sorunları ve yapısı birbirinden ayrıdır. Saçınızın yapısına ve sorunlarına göre uygun bakım kremleri tercih edebilirsiniz.
  • Saçlar kremden tamamen arındırılması gerekir. Saç bakım kremi kullandıktan sonra saç iyi bir şekilde yıkanması lazımdır. Krem eğer saçlarınızda kalırsa daha çabuk yağlanabilir ve ağırlaşabilir. Ürün kullanım talimatlarına göre hareket edebilirsiniz.
  • Saç diplerinize doğrudan bakım kremi uygulayabilirsiniz. Saç bakım kremleri saçlara yumuşak bir hacim kazandırır ve saçlara güçlü bir nem desteği sağlar. Bu nedenle saç kremlerinin yalnızca saç uçlarına ve boylarına sürülmesi tavsiye edilir.
  • Bakım kremini saçlarınıza eşit şekilde dağıtabilirsiniz. Krem ürünlerini saç tellerinizin tamamına uygulamak, güçlü ve yumuşak saçlara kavuşmak için önemlidir. Saç bakım kremini homojen bir şekilde saçınıza dağıtmak için geniş dişli bir tarak ya da saçlarınızı tutamlar halinde ayırarak sürebilirsiniz.
Pantene Saç Kremi Faydaları

Duştan sonra yapılan her bakım, saçın daha sağlıklı hale gelmesini sağlar. Yapılması gereken doğru adım saçın çok yıpranmasını sağlamadan saç bakım kremi kullanma alışkanlığını kazanmak önemlidir. Düzenli yapılan bakım kremi uygulamaları ile parlaklığını kaybetmiş yıpranmış saçlar zamanla eski sağlıklı haline kavuşabilir. Pantene ürünleri saçlara sağlıklı bir onarma sağlayarak parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Pantene saç kremi çeşitleri saç tiplerine göre çeşitli boyutlarda mevcuttur.Özelliklerine göre ayrılarak ayrı ayrı fayda sağlar. Saç kremini seçerken saç yapısına dikkat ederek alım yapılması gerekir. Kremler işlem görmüş, kuru ve cansız saçlar için kurtarıcı bir ürün olarak etkin işlev görür. Yaz aylarında güneş, deniz, tuz ve havuzdaki klor saçların solmasına sebep olur ve saç renginde değişim yaratır. Saç bakım kremleri bu onarımı sağlayarak korur. Gün içinde yıkama, tarama, şekillendirme ve boya işlemleri saçın yıpranmasına yol açar ve saç matlaşır. Saçın yıpranan bu noktasında yapısını iyileştirmek için saç bakım kremi kullanılması gerekir.

Pantene Saç Bakım Kremi Fiyatları

Pantene saç bakım kremi fiyatları boyut ve özelliklerine farklılık gösterir. Her ürünün fiyatları içerdiği malzeme, bileşim ve milimetre boyutuna göre farklıdır. Pantene sıvı saç kremi saçlara her alanda temas ederek doğal ve canlı görünüm verir. Ve istenilen onarım ve bakımı düzenli kullanımda sağlar. Pantene durulanmayan saç kremi saç tellerini güçlendiren ve saç dökülmelere karşı etkin koruma sağlayan bir üründür. Pantene dolgunlaştırıcı saç kremi ise hacimli ve dolgun görünen saçlar için ağırlaştırmayan bir onarım özelliği vardır. Bunun yanında Pantene saç düzleştirici krem de saçı nem ve elektriklenmeye karşı koruyarak belirgin bir şekilde kalmasına yardımcı olur. Pantene saç kremi fiyatı istenilen ürünlerin çeşitlerine göre belirlenir. Bu doğrultuda Pantene saç kremleri ihtiyaca göre müşteriye birçok seçeneği sunar. Pantene saç kremi yorum ve görüşlerine Hepsiburada üzerinden rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pantene Saç Kremi Saçların Yağ Dengesini Etkiler mi?

Saç kremleri saça doğru uygulandığında bir yağlanma sağlamaz. Saç iyice duruladıktan sonra ve iyi bir bakımla saçın yağlanma riski azalır. Saçın uzunluğu da bu noktada önemlidir. Uzun saçlarda saç uçlarına doğru kremin uygulanması gerekir. Diplere doğru uygulamadan uçlara doğru bakımın tercih edilmesi gerekir.

Pantene Saç Kremi Kullanmak Saçları Döker mi?

Saç kremleri mevcut saçı güçlendirmek, onarmak ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için işe yarayan ürünlerdir. Saç köklerine krem uygulanmadan bakım yapılabilir. Çünkü saç köklerine doğru bakım sıklıkla uygulanırsa kökler zayıflayabilir ve dökülmeye sebep olabilir.

Pantene Saç Kremini Erkekler Kullanabilir mi?

Erkekler de saç bakım ve onarım kremlerine önem vererek canlı bir görünüm için düzenli bakım yapabilirler. Saç bakım kremleri saç diplerine uygulanmadan uçlarına uygulanarak yapılabilir. Kremden sonra saçın durulanması önemlidir. Duş alırken küçük miktarda saç kremi sadece saç uçlarına sürünüp az bir zamanda bekletilip akabinde yıkanması tercih edilen bir yöntemdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pantene Saç Kremi Ürünleri

187 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 187 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?