Okulda, işte ve bireysel kullanımda sıklıkla tercih edilen Pilot kalemler, üretilmeye başlandıkları ilk yıllardan bu zamana kadar en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Yıllar içerisinde sürekli geliştirilen, kendine has mürekkep ve çizim sistemleriyle sunulan Pilot kalemler, yazım ve çizim sırasında konforlu bir kullanım sağlıyor. Pilot markası, kurulduğu yıl olan 1918’den bu yana yeni teknolojiler geliştiriyor. Güçlü bir tasarım ve üretim sürecinin ürünü olan Pilot kalemlerin dünyanın birçok ülkesinde satışı bulunuyor.

Yılda 40 milyona aşkın üretimi yapılan Pilot Kalem Çizim çeşitleri, gelişmiş mürekkep sistemleri ile farklı beklentilere cevap veriyor. Markanın ürünleri canlı, stabil ve kolay kullanımıyla birçok kullanıcının favorileri arasında yer alıyor. Pilot markasının kendi araştırmaları sonucu formüle ettiği farklı mürekkep teknolojileri yazım ve çizim yapmayı son derece kolaylaştırıyor. Bunlardan biri olan ısıya duyarlı mürekkep sisteminde jel mürekkep, ısı sayesinde görünmez olabiliyor. Isıya duyarlı mürekkep -10°C altında tekrar görünebiliyor.

Pilot kalemlerde kullanılan bir diğer mürekkep türü olan sıvı mürekkep son derece yoğun, parlak ve akışkan sonuçların alınmasını sağlıyor. Sıvı mürekkepli Pilot kalemler özel regülatörleri sayesinde her çizimde aynı miktarda ve eşit kalitede akış gerçekleştiriyor. Jel mürekkepli kalemler ise metalik, parlak ve pastel renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Pilot kalemler özel mürekkepleriyle olduğu kadar teknik tasarımlarıyla da birçok yenilik barındırıyor. Düşmelerden ve darbelerden kaynaklanabilecek bozulmalara karşı dayanıklık gösteren tungsten karpit bilye Pilot’un en etkili tasarımları arasında bulunuyor. Paslanmaz çelik bir koruyucu içinde bulunan bilye, mürekkebin çok daha akışkan bir şekilde aktarılmasını sağlıyor. Pilot markasının patentli ürünü olan Hi-Tecpoint teknolojisi konforlu ve dengeli bir yazım deneyimi sunuyor.

Pilot Kalem Çizim Fiyatları

Pilot markasının keçe uçlu, silinebilir, iğne uçlu, tükenmez, versatil, kurşun ya da dolma kalemleri gelişmiş renk seçeneklerini ve fonksiyonel özellikleri birleştirerek birçok kullanım alanında başarılı sonuçlar veriyor. Markanın bireysel kullanımda olduğu kadar profesyonel kullanıcıların da beklentilerini karşılayan geniş ürün gamı bulunuyor.

Pilot kalemler farklı bütçelere hitap edecek geniş bir fiyat aralığında kullanıcılara sunuluyor. Pilot kalem çizim fiyatları ürünün modeline, kullanım alanına ve teknik donanımlarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Son derece kaliteli sonuçlar sağlayan Pilot kalemler ulaşılabilir bir fiyat aralığında yer alıyor. Markanın ürünleri, özellikle ofis kullanımı için fiyat/performans açısından avantajlı seçimler sunarak tercih sebebi oluyor.

Sızdırmalara karşı güvenli bir kullanım sağlayan Pilot kalem çeşitleri, olası darbelere karşı kalem ucunu koruyan, yazım ve çizimlerin stabil düzeyde aktarılmasını sağlayan özelliklere sahip bulunuyor. Özellikle çocuklar için ekstra güvenlik sağlayan Pilot kalemler zehirli kimyasallar içermiyor. İğne uçlu kalem denildiğinde piyasaya yön veren Pilot kalemler, dolma kalemlerin kullanım zorluğuna karşı geliştirilmenin yanı sıra dolma kalemler kadar etkili ve çok daha kolay kullanılabilen ürünler olarak öne çıkıyor.

Bir kalemden yazım ya da çizim yaparken beklenenler arasında, kalemin yüzey üzerinde rahatlıkla hareket etmesi, mürekkebi eşit miktarda kağıda geçirmesi, ilgili yüzeyi deforme etmemesi, sızıntılara karşı dayanıklı olması ve rahat bir tutuş sağlaması gibi özellikler yer alıyor. Pilot kalemler ergonomik tasarımlarıyla ele kolaylıkla oturarak istenilen sonuçların alınmasını sağlıyor. Kalem için geliştirilmiş özel kapak sistemleri aşırı mürekkep akışının önüne geçiyor.

Doğal kaynakların korunması konusunda çevreci bir yaklaşım edinen Pilot markası, etkili ve dayanıklı ürünler sunarken çevreyi korumaya özen gösteren bir üretim politikası izliyor. Sürdürülebilirliği desteklemek adına geri dönüştürülmüş ürün gamı bulunan marka, böylelikle plastik kullanımını en aza indirmeyi hedefliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Pilot Kalem Çizim Fiyatları

577 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Pilot Kalem Çizim Gereçleri
  2. Faber-Castell Kalem Çizim Gereçleri
  3. Stabilo Kalem Çizim Gereçleri
  4. Rotring Kalem Çizim Gereçleri
  5. Scrikss Kalem Çizim Gereçleri
  6. Lamy Kalem Çizim Gereçleri
  7. Edding Kalem Çizim Gereçleri
  8. Uni-Ball Kalem Çizim Gereçleri
  9. Parker Kalem Çizim Gereçleri
  10. Pelikan Kalem Çizim Gereçleri
  11. Mikro Kalem Çizim Gereçleri
  12. Cross Kalem Çizim Gereçleri
  13. Bigpoint Kalem Çizim Gereçleri
  14. Pensan Kalem Çizim Gereçleri
  15. Adel Kalem Çizim Gereçleri
  16. Serve Kalem Çizim Gereçleri
  17. Tombow Kalem Çizim Gereçleri
  18. Pentel Kalem Çizim Gereçleri
  19. Zig Kalem Çizim Gereçleri
  20. Noki Kalem Çizim Gereçleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Pilot
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/pilot
Başa dön