Powerline Ürünleri

Bilgisayarlar, internet sayesinde sizlere pek çok imkân sunar. İnternet bağlantı modelleri ise sahip olduğunuz bilgisayarlar tarafından, kolaylıkla bağlanabilen yapıda olamayabilir. Kablosuz özelliklere sahip olmayan masaüstü bilgisayarlar ve çeşitli ortamlarda sağlıklı şekilde yayın yapamayan kablosuz internet vericiler için Powerline ürünleri kullanılabilir. Aynı anda birçok kablosuz bağlantı yapılması dolayısıyla, internet bağlantısında güçlük ve kopmalar yaşayan dizüstü bilgisayarlarınız için de kullanım senaryonuza uygun Powerline ürünler tercih edilebilir.

Powerline Ürünleri

Ev ya da iş yerlerindeki prizlere takılabilen dağıtıcı yapıdaki Powerline adaptörleri; interneti, elektrik şebekesi üzerinden kablolu ya da kablosuz şekilde dağıtabilir. Bu sayede internet, ister kablosuz ağ desteğine sahip cihazlarınıza isterseniz de alıcı konumundaki Powerline ürünlerine takılacak ethernet kablosu üzerinden bilgisayarlarınıza kolaylıkla yayabilir. Aynı anda çok sayıda odada kullanabileceğiniz alıcı formundaki Powerline çözümleri, sahip oldukları donanımları ve bağlantınız nispetinde internet hızını bilgisayarlarınıza sunabilir.

Bir süredir özellikle kablosuz ağlarda sorun yaşayan veya güvenlik amacıyla kablosuz yayından kaçınan kullanıcıların tercih ettikleri Powerline ürünleri, kullanışlı yapıları sayesinde günlük priz kullanımınıza da engel olmazlar. Yüksek gerilim gerektiren motorlu aygıtlarla bir arada kullanmadığınız takdirde herhangi bir bağlantı sıkıntısı yaşamayacağınız bu ürünlerle, ev ya da iş yerlerinizde ayrı ayrı ağlar oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden sabit IP’lerle ulaşabileceğiniz pratik ayar ve kullanım ara yüzüne sahip Powerline adaptörleri aracılığıyla kablolu ve kablosuz bağlantı modellerine uygun ayar ve kısıtlamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Önceleri yalnızca kendi marka ve modelleriyle uyumlu cihazlar arasında internet veri taşıması yapabilen Powerline adaptörleri, günümüzde pek çok modelin desteklediği HomePlug AV2 standardına sahiptir. Böylelikle arzu ettiğiniz markaların size uygun modellerini edinerek evinizin ya da iş yerinizin farklı odalarına bu aygıtları takabilir ve kesintisiz bir şekilde internetten yararlanabilirsiniz. Eğer çok önceleri edindiğiniz bir Powerline ürünü varsa, PLC standartları iletişim bilgilerini gözden geçirerek, ürününüzü güncelleyebilir ya da cihazla uyumlu ürünleri edinebilirsiniz.

Powerline Ürünlerinin Sağladığı Avantajlar

Modem veya router cihazlarınızdan aldığı interneti elektrik şebekesi üzerinden belirlediğiniz cihazlara verebilen Powerline ürünleri, bulunduğunuz ortamda uzun ethernet kabloları döşenmesi masrafından ve zorluğundan sizi kurtarabilir. Özellikle duvar yıkma noktasında pek çok kullanıcının sorun yaşadığı ağ kurma konusunun, Powerline ürünlerinin piyasada yaygınlaşmasıyla oldukça kolay bir hal aldığı söylenebilir.

Kullandığınız internetin saldırı altında olduğunu ve bilgisayar korsanları tarafından bilgisayarınıza izinsiz şekilde girildiğinden şüpheleniyorsanız, Powerline ürünlerinin üstün güvenlik imkânları sizi böylesi sıkıntılardan kurtarabilir. Normal internet bağlantınıza göre ekstra güvenlik önlemleri ve şifreleme mekanizmalarıyla gelen bu ürünlerle, bilgisayarınız ve internetiniz güvende olabilir. Ayrıca evinizde çocuklarınıza özel, kısıtlanmış ve belirli saatler arası yayın yapabilen internet sistemi hazırlamak arzusu içindeyseniz, Powerline adaptörlerinin zengin ara yüzleri üzerinden, istediğiniz ayarları yaparak hedeflediğiniz bağlantı şeklini hayata geçirebilirsiniz.

Evinizin her köşesinde internet sağlayıcı görevi gören Powerline ürünlerini yalnızca bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerle değil, internet desteği bulunan televizyonlarınıza da bağlayabilirsiniz. Genellikle sinyal kalitesi düşük olan iç odalardaki bu sorunu tamamen ortadan kaldıran Powerline adaptörleriyle, evdeki pek çok aygıtınıza internet sağlayabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz ürüne göre, birkaç yüz metre mesafeye kadar elektrik prizleri üzerinden internet yayınını gerçekleştirebilen bu cihazların üzerinde yer alabilen priz giriş yapıları sayesinde, günlük elektrikli cihaz kullanımınızı sürdürebilirsiniz. Düşük elektrik tüketimleriyle de göz dolduran Powerline aygıtları, bekleme modunda olduklarında neredeyse hiç elektrik harcamazlar. Siz de eviniz ve iş yeriniz için uygun yapıdaki Powerline ürünlerini tercih ederek kesintisiz ve yüksek kaliteli internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Powerline Ürünleri

1037 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 25 / 1037 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?