Oyunculara özel bilgisayar donanımları, çevre birimleri ve ekipmanlar üreten teknoloji devi Rampage, oyun monitörleri ile dikkat çeker. Başarılı markanın oyun monitörleri, yüksek çözünürlük, düşük gecikme süresi, yüksek yenileme hızı, yüksek kontrast ve milyonlarca renk tonu kullanılarak oluşturulan gerçekçi görüntülerin yeni nesil teknolojiler ile desteklenmesi sonucunda gerçekçi ve rekabetçi bir oyun deneyimi sunar. Sahip oldukları özellikler modelden modele farklılık gösterse de akıcı bir oyun atmosferi oluşturması için tasarlanan Rampage monitör modelleri, yüksek kullanıcı memnuniyeti ile öne çıkar. Oyuncuları ve oyun sektörünü destekleyen ürünleri ile çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen başarılı marka, ürettiği tüm oyuncu ürünlerini bütçe dostu fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunarak ulaşılabilir kalite ve teknoloji vadeder. Doğru ekran kartları ve diğer bilgisayar donanımları ile desteklendiğinde hem mevcut sistemden daha fazla verim alınmasını sağlayan hem de ekstra gerçekçi görüntüler oluşturan Rampage monitörler, başarılı markanın tablet modelleri kadar uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Farklı ekran boyutlarına ve panel tiplerine sahip olan monitörleri ile benzerlerinden ayrılan Rampage, teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılar.

Rampage Monitör Özellikleri

Genel olarak oyun atmosferini ve performansını destekleyecek niteliklere sahip oyuncu monitörleri ile tanınan Rampage, günlük kullanım ve ofis kullanımına da uygun olan ileri seviye moditör modelleri ile fark yaratır. Yeni nesil teknolojilerinden faydalanarak tasarladığı tüm monitör modelleri ile ileri seviye grafikler, yüksek çözünürlük, gerçekçi renkleri, gerçek algısı oluşturan derinli ve görülmesi zor ince detayları görünür hale getiren yazılımsal teknolojiler ile benzersiz bir oyun oynama denetimi vadeden Rampage monitörler, aynı zamanda sinematik seyir keyfi yaşamak isteyen filmseverlere de hitap eder. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği ve klasik bilgisayar monitörlerine kıyasla oldukça yüksek olan yenileme hızı ile hareketli görüntüleri bile net görüntü aktaran Rampage 144 Hz monitör, aynı zamanda ofis işlerinden internette dolaşmaya kadar pek çok aktivite için idealdir.

Video oyunları oynayan amatör ve profesyonel kullanıcıların yanı sıra video editleme, 3D modelleme yapma, mimari çalışmalar ve fotoğraf editleme gibi çalışmalar yapan profesyonellere de yüksek renk doğruluğu ve kesintisiz çalışma özellikleri ile alternatifler sunan Rampage monitörler, kullanım alanlarına özel olarak tasarlanan farklı ekran boyutları ile dikkat çeker. Bu noktada oyuncular genellikle 32 inç ve 31,5 inç gibi büyük modelleri tercih ederken fotoğraf ve video editleme yapan kullanıcılar ise daha uzun süre göz yorgunluğu yaşamadan kullanabilecekleri Rampage monitör 27 inç gibi modelleri tercih eder. Öte yandan uzmanlar ve üreticiler de, çok büyük boyutlu fotoğraf ve videolar ile çalışırken ekran da çok fazla renk tonu olacağı ve piksel boyutunda işlem yapılacağı için maksimum 27 inç boyutundaki monitörlerin kullanılmasını önerir. Bununla birlikte Rampage monitör 24 inch modelleri de her iki aktivite için ideal bir görüntü alanı sunar.

Rampage Monitör Modelleri

Masaüstü bilgisayarlardan taşınabilir bilgisayarlara kadar tüm modeller ile uyumlu bağlantı seçeneklerine sahip olan Rampage monitör modelleri, aynı zamanda oyun konsolları ile de kullanıma uygundur. HDMI, Display ve DVI gibi farklı bağlantı seçeneklerini tek bir cihaz ile birlikte sunan başarılı markanın bazı monitör modelleri VGA bağlantı portuna da sahiptir. Bu sayede eski sistemler ile de zahmetsiz kullanım olanağı sunar. Rampage monitör yorum ve kullanıcı değerlendirmelerinde de övgüyle söz edilen bu özellik sayesinde kullanıcılar diledikleri bağlantı seçeneğini tercih edebilmektedir. Birçok porta aynı anda sahip olan Rampage oyuncu monitörü modellerinde yüksek çözünürlük ile görüntü alabilmek, donma/kasma sorunları olmadan oyun oynayabilmek için doğru bağlantı modelinin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Örneğin HDMI bağlantı yapılarak yüksek yenileme hızı, düşük gecikme ve yüksek çözünürlük elde edilirken Display Port kullanıldığında ise monitörün verebileceği maksimum ekran yenileme hızına ulaşmak mümkündür.

Bazı monitör modellerinde Samsung VA panellere yer veren Rampage, LED ve IPS panele sahip olan monitörler de üretir. Parlama ve yansıma yapmayan bu monitörler, panellerin sahip olduğu teknolojilere göre farklı özelliklere sahiptir. 3000:1 kontrast oranı, maksimum 300 cd parlaklık, minimum 1920x1080p çözünürlük, 16,7 milyon renk tonu ve titreşimsiz görüntü oluşturma özellikleri ile ekran boyutu ne olursa olsun uzun oyun seanslarında dahi konforlu bir kullanım sunar. Öte yandan başarılı markanın pivot monitör modelleri de vardır. Profesyonel kullanıma da uygun olan bu modellerde monitör 90 derece çevrilerek dikey olarak da kullanılabilecek niteliktedir.

Oyunculara Özel Rampage Monitör

AMD ekran kartlarında yer alan FreeSync ile NVIDIA ekran kartlarında yer alan G-Sync teknolojilerini destekleyen Rampage oyuncu monitörleri, en hareketli görüntülerde dahi yüksek ekran yenileme hızlarına ulaştıklarında ekran yırtılması sorununu otomatik olarak önler. Çok oyunculu AAA ve FPS gibi battle royal tarzı oyunlarda akıcı bir oyun deneyimi sunan Rampage 240 Hz monitör gibi ileri seviye modeller, aynı zamanda düşük gecikme süresi ve düşük giriş gecikmesi ile kullanıcıya büyük avantajlar sağlar. 1 ms’ye ye varan düşük gecikme özelliği sayesinde oyuncunun tüm tepkilerini gecikme olmaksızın oyuna ileten başarılı monitörler, milisaniyelerin hayati öneme sahip olduğu multiplayer tournament tarzı oyunlarda ekstra avantaj sunar.

RGB aydınlatmalı oyuncu monitörlerinden curved olarak da bilinen kavisli monitörlere kadar oyuncular için pek çok seçenek sunan Rampage, HDR teknolojisi sayesinde siyahların daha koyu, beyazların ise daha parlak görünmesini sağlar. Bu optimizasyon sayesinde görüntülerde yer alan detaylar daha görünür hale gelir. Oyunculara ve filmseverlere hiçbir detayı kaçırmama ayrıcalığı sağlayan bu özelliğin yanı sıra yüksek renk doğruluğu sağlaması ile de öne çıkan Rampage gaming monitör modelleri, renk doğruluğunun çok önemli olduğu uygulamaları kullananlar için de idealdir. Geniş görüş açıları ve farklı açılardan bakıldığında dahi net görüntü vermesi ile öne çıkan Rampage monitör 165Hz gaming monitörler, oyunculara daha geniş görüş açıları sağladıkları ve derinlik algısını artıran görüntüler sundukları için oyunun içinde gibi hissetme ayrıcalığı sunar.

Kavisli Rampage Monitörler

1500 R kavisli monitör modelleri ile kullanıcılara daha fazla görüş alanı sunan Rampage, oyuna daha kolay odaklanma ve oyun içinde daha fazla alana hakim olma ayrıcalığı sunar. Ekstra görüş alanı ile oyuncuyu sarmalayan Rampage curved monitör modelleri, başarılı markanın diğer oyuncu monitörlerinde olduğu gibi 240Hz'e varan yenileme hızı, 1 ms tepki süresi, ekran yırtılması hareketli görüntü aktarımı gibi pek çok standart özelliğe sahiptir. Yoğun oyun seanslarına uygun şekilde tasarlanan kavisli ve flat tüm monitörler, oyun yayını yapmak isteyen kullanıcılara da pratik bir kullanım sağlar. Kullanıcılara her zaman daha gerçekçi, daha akıcı ve rekabetçi bir oyun deneyimi sunmak için yeni nesil teknolojilerinden faydalanarak gelişen Rampage monitör nasıl bir ekrana sahip olursa olsun her zaman bir oyun monitöründen beklenenden daha fazlasını vadeder.

Bütçe Dostu Rampage Monitör Fiyatları

Türkiye’nin alanında lider markaları arasında yer alan Rampage, geliştirdiği oyunculara özel koltuktan monitöre kadar farklı ürünler ile oyun sektörünün gelişimine katkıda bulunurken oyuncuları da desteklemeye devam eder. Yeni nesil görüntü oluşturma teknolojileri ile donatılmış oyuncu monitörlerini ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunan başarılı marka, hemen her bütçeye sahip kullanıcılara seyir keyfi yüksek oyunlar oynama ayrıcalığı sunar. Bilgisayar oyunları ile konsol oyunlarını tepki gecikmesi, ekran yırtılması, donma veya çözünürlük düşmesi sorunları olmadan oynamak isteyenlere hitap eden Rampage, oyun sistemi oluşturanlara bütçe dostu monitör alternatifleri sunar. Bu sebeple Rampage monitör fiyatları, başarılı markanın tıpkı oyuncular için geliştirdiği klavye fiyatları gibi herkese hitap eder.

Rampage monitörlerde hangi tür paneller kullanılır?

Başarılı marka, günlük kullanım, oyun bilgisayarı ve iş bilgisayarı için tasarladığı monitörlerinde VA panellerin yanı sıra LED ve IPS panellere de yer verir.

Rampage monitör alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Monitörün hangi amaçla ve günde ne kadar kullanılacağı belirlendikten sonra ideal ekran boyutuna, renk doğruluğuna, kontrast ve parlaklık oranına, düz veya kavisli ekran tipine, ekran yenileme hızı ve tepki süresine dikkat edilmesi önerilir.

Rampage oyuncu monitöründe maksimum ekran yenileme hızı nasıl elde edilir?

Rampage monitörde ve bağlanacak sistemde DisplayPort varsa maksimum yenileme hızına ulaşmak için bu bağlantı şekli tercih edilmeli, yoksa HDMI kablo ile bağlantı yapılması önerilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rampage Monitör

15 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Çözünürlük (max)
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/rampage