Balık avı ekipmanları ve kamp malzemeleri üretimi yapan Remixon, balık avcılarının sıklıkla tercih ettiği markalardan biridir. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Remixon, en iyi ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunmayı hedefler. Ürettiği avcılık malzemelerinde kaliteden taviz vermeyen Remixon markası, balık avcıları için tasarladığı takım çantaları ile de dikkat çeker. Av sırasında kullandığınız tüm ekipmanları düzenli bir şekilde yanınızda bulundurmanıza yardımcı olan Remixon takım çantaları pratik ve fonksiyonel özellikleri ile kategorisinin en başarılı ürünleri arasında yer alır.

Remixon Takım Çanta Modelleri

Remixon takım çanta modelleri hacimlerine, renklerine ve tasarımlarına göre farklı kullanım özellikleri sunar. Kaliteli su geçirmez kumaştan üretilen Remixon takım çantaları her koşulda uzun süreli kullanım olanağı sağlar. Remixon malzeme çantalarının cep bölümleri fonksiyonel olarak tasarlanır ve av ekipmanlarınızı birbirine karışmadan yerleştirmenize olanak verir. Ayarlanabilir omuz askılarına sahip malzeme çantalarının aynı zamanda ergonomik tutamaçları da bulunur. Bu sayede çantanızı ister omzunuzda isterseniz elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Takım çantalarının dış bölümünde bulunan klipsler aksesuar takmak için pratik kullanım sağlar. Remixon malzeme çanta modellerinin taban kısmında bulunan plastik ayaklar çantanın alt kısmının zamanla aşınmasını engeller. Remixon takım çantaları farklı renk seçenekleri ile av tutkunlarının beğenisine sunulur. Genellikle avcılığın sembolü olan kamuflaj desenlerin kullanıldığı modellerin yanında daha canlı renklere sahip tasarımlar da vardır. Remixon takım çanta modelleri arasında kullandığınız olta çeşidine uygun tasarımları rahatlıkla bulabilirsiniz. Spin oltalar için üretilen Remixon bacak çantaları oltanızı takabileceğiniz özel bantlı bir bölmeye sahiptir. Ayrıca çantanın farklı büyüklükteki cepleri av sırasında ihtiyaç duyacağınız küçük ekipmanları da yanınızda bulundurmanıza imkân verir. Termos özelliğine sahip çanta modelleri ise av faaliyetleriniz sırasında içeceklerinizi soğuk veya sıcak tutmanıza yardımcı olur. Çift fermuarlı yapısı pratik kullanım sağlayan Remixon termos çantalar ile av aktiviteleriniz daha konforlu ve keyifli bir hale gelir.

Remixon Bazuka Kılıflar

Remixon bazuka kılıflar kamış oltaların ve diğer malzemelerin kolay bir şekilde taşınması için tasarlanmış ürünlerdir. Farklı uzunluk ve hacimlerde dizayn edilen bazuka kılıflar, olta kamışının zarar görmeden muhafaza edilmesine yardımcı olur. Kaliteli kumaştan imal edilen bazuka kılıf modelleri yırtılma ve darbelere karşı dayanıklıdır. Tekli bazuka kılıf modellerinin yanında aynı anda birden fazla olta kamışı taşıyabileceğiniz çoklu tasarımlar da vardır. Çok gözlü taşıma çantalarının hem elde hem de sırtta taşınabilmesi için ayarlanabilir askıları bulunur. Tekli olta kamışı kılıf çeşitleri arasında yer alan makine bölmeli dizaynlar da çok yönlü kullanım olanağı sağlar.

Remixon Balıkçı Kutuları

Remixon balıkçı kutuları farklı tasarımlar halinde balık avcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için üretilir. Sağlam PVC ve ABS plastik malzemeden imal edilen balıkçı kutuları korozyona uğramaz ve uzun ömürlüdür. Fırdöndü, yem, klips, iğne ve kurşun gibi her türlü küçük av malzemelerini pratik bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur. Kutuların kapakları kapalı iken içinde bulunan malzemeler birbirine karışmaz. Remixon balıkçı kutu modelleri pas lekelerine karşı dayanıklı özel bir dış kaplamaya sahiptir. Kemer takma aparatına sahip modelleri ise av sırasında belinize takarak kullanabilirsiniz. Delikli kapağa sahip kutu çeşitlerine isterseniz canlı yemlerinizi koyabilirsiniz. 

Remixon Balıkçı Kovaları

Remixon balıkçı kovaları yakaladığınız balıklar muhafaza edebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiş ürünler olarak dikkat çeker. Uzun ömürlü ve sağlam yapıları sayesinde korozyona uğramaz. Üzerinde hava delikleri bulunan kapak tasarımı pratik kullanım imkânı sağlar. Remixon balıkçı kovalarında iç içe geçmiş iki ayrı kova bulunur. İçteki kova süzgeçli olup çok yönlü kullanıma uygundur. Dışta bulunan kovada ise süzgeç sistemi bulunmaz. Kovaların sahip olduğu ergonomik kulplar kovayı kolayca taşımanızı mümkün kılar.

Remixon Takım Çantası Fiyatları

  • Remixon takım çantası fiyatları ürünün tasarımına, hacmine ve sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir.
  • Fonksiyonel özelliklere sahip büyük hacimli Remixon takım çanta modelleri sade tasarımlara göre yüksek fiyatlıdır.
  • Remixon tekli bazuka kılıfları çoklu modellere göre daha uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulur.
  • Remixon balıkçı kutularının fiyatları ürünün boyutu ve bölme sayısına göre değişir.
  • Termos özellikteki Remixon çantalar diğer çanta modellerine göre yüksek fiyatlara sahiptir.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Remixon Takım Çanta Fiyatları

13 ürün var
  • Marka Remixon

Takım Çantaları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1309019/remixon
Başa dön