Samsung tabletler klavyelerle çok daha kolay ve etkili biçimde kullanılıyor. Yazım, düzenleme vb. iş ve işlemler klavyeler üzerinden daha hızlı yapıldığından kullanıcı zamanı verimli kullanıyor. Bununla birlikte tablet kılıfları rahat görüntüleme ve koruma olanakları ile de fark yaratıyor. Kolay taşınabilen, cihazı rahatça yerleştirebileceğiniz ürünler ince ve hafif yapıları ile kolaylıkla çantaya konulabiliyor ve zahmetsizce taşınabiliyor. Koruma özelliği sayesinde tabletin çantadayken ya da masa üzerindeyken çizilme, kirlenme riskleri azalıyor, kılıflar çevresel faktörlere karşı da koruma sağlayarak tabletlerin darbelere karşı direncini artırıyor. Samsung Tablet Klavye Fiyatları ürünlerin sağladığı konfor ve rahatlık özelliklerine kıyasla son derece avantajlı bir satın alım olanağı sunuyor.

Ekstra Koruma ve Rahat Görüntüleme

  • Çoklu işlev özellikli tablet kılıfları klavye donanımının yanı sıra koruma ve görüntüleme modları ile geliyor.
  • Kılıflar tableti iyi derecede sarmalıyor ve böylece çizilme, çarpma ve sıvı dökülmesi gibi olası problemlere karşı tabletiniz dört bir yandan koruma altına alınıyor. Ayrıca klavyeli kılıflar yapısal anlamda da bütünlük sağlıyor.
  • Özel iç yüzey ve dış kaplama da kullanıcıyı memnun ediyor. İç yüzey, tabletin hem gövdesinin hem de ekran alanının tak-çıkar işlemlerinde çizilmesini önlüyor.
  • Kullanım sırasında da tabletlere zarar vermiyor. Özel dış yüze ise yumuşak bir hissiyat vermesinin yanı sıra aşınma, yıpranma vb. problemlere dirençli olmasıyla avantaj sağlıyor.
  • Bağlantı tipi, malzeme türü, ekran boyutu, şarj cihazı türü, kılıf tipi farklılık gösteren klavyeli kılıflar arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Samsung Klavyeli Kılıf Satın Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Kılıflar tabletlere uyumlu üretildiğinden tabletinizin modeline birebir uygun olanlar arasından seçim yapmanız önem arz ediyor. Bunun için de yalnızca gövde ya da ekran oranına bakmanın yanı sra marka-model uyumluluğunu göz önüne almak gerekiyor. Bluetooth klavye, kablolu şarj, Micro USB bağlantı tipi vb. bağlantı özelliklerini de satın alım öncesinde hesaba katmak avantaj sağlıyor. Sizin için en ideal kullanımı verecek tablet klavyeyi seçerek üretkenliğinizi maksimize edebilirsiniz. Bununla birlikte, ürünü önerilen bakım ve muhafaza standartları çerçevesinde kullanmanız da önemlidir. Örneğin ıslak yüzeylerde uzun süre bekletmemek, sert yüzeyli bezler ya da kimyevi temizleyiciler kullanmamak tavsiyeler arasında yer alıyor.

Klavyeli Tabletin Keyfini Sürün

  • Samsung tablet klavye çeşitleri ekran üzerinden işlemler yapmak yerine fiziksel tuşlarla çalışmayı kolay bulanlara hitap ediyor. Tabletlerin ekrana basım algılamaları yüksek olmakla birlikte verimlilik tuşlarla daha fazla olduğundan bu klavyeler özel olarak üretiliyor.
  • Ellerin sıkışık hissetmemesi adına tuş yerleşimleri özel olarak hesaplanıyor. Bir uçtan öbür uca, tüm kenar ve köşeler arasında yer alan tuşların aralıkları kolay kullanım adına geniş tutuluyor. Burada tabletin boyu da etkili olmakla birlikte tablet klavyeler uzun süre esnek ve rahat yazma deneyimi sunuyor. Böylece yanlış tuşa basma riski en aza indirgeniyor.
  • Mekanik tablet klavye tuşlarının basma mesafeleri her tuşa basımda iyi derecede sekme başarısı sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Bununla birlikte özel kısayol tuşları da sık kullandığınız uygulamaları ve eylemleri daha hızlı biçimde ekrana taşımanızı sağlayarak üretkenliğinizi doğrudan artırıyor.
  • Kılıflı Samsung klavyeler bütünleşik yapıları ile kolay kullanım sunuyor. Böylece hem kaybolma riski azalıyor hem de yazmak istediğiniz her an erişim de mümkün oluyor.
  • Geniş açılı görüntüleme ve yazma özelliği ekranı görüş açınıza göre konumlandırmanıza olanak tanıyor. Bu kılıfları ekran görüntüleme moduna gelecek şekilde katlayarak ideal izleme açısı elde edebilir, böylece yazı yazarken ya da sevdiğiniz videoları izlerken rahat edebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Tablet Klavye Fiyatları

3 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/2147483646/42/60000203/60000840/samsung