Scorpion Kask

Motosikletler hem trafiğin oldukça yoğun olduğu şehir merkezlerinde, hem de şehrin daha sakin noktalarında ve hatta şehirlerarası yolculuklarda bile büyük kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle şehir içerisinde fazla sayıda bulunan otomobiller şehirlerin dar yolları ve kaldırımları ile düşünüldüğünde ortaya büyük bir trafik tıkanıklığı çıkmaktadır. Alabileceğiniz motosikletler şehrin en yoğun köşelerinde bile aracınızı kolaylıkla park edebilmenize olanak tanımakla kalmaz, aynı zamanda küçük boyutları sayesinde tıkalı trafiğin içinde adeta akmanızı sağlar. 2 tekerlekli bu pratik araçları kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, güvenliğinizi etkin biçimde sağlayıp sağlamadığınızdır. Dayanıklı materyalden imal edilen scorpion kask modelleri sizlere ekstra güvenlik katar ve sağlam malzemeden üretildikleri için uzun soluklu bir kullanım deneyimi sağlar. Bu motosiklet kaskları farklı boyut, renk ve tasarım alternatifleri ile satışa sunulduğu için başınıza tam oturan ve kendi zevkinizi konuşturabilecek bir modeli kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Unisex tasarıma sahip scorpion motosiklet kaskı modelleri hem kadın, hem de erkek kullanıcılar için kullanım imkanı sunar. Özel tasarıma sahip bu motosiklet modelleri, rahatlıkla nefes almanıza olanak vermekle kalmaz, ayarlanabilir yapısı sayesinde kaskı çenenize göre ayarlamanıza destek sağlar. Güçlü materyalden imal edilen bu kasklar, olası çarpmalara ve kazalara karşı kafanızı koruyarak güvenliğinizi on kat arttırır. Hem mat, hem de parlak gümüşi tonlara sahip olan bu modeller, birbirinden özgün yaratıcı desenlere sahiptir. Bu sayede kendi zevkinizi yansıtmanıza imkan tanıyan bir modeli rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Estetik görünümünüzden vazgeçmeden sizlere can güvenliği sunan bu modeller, değişik fiyat seçenekleri ve olanakları ile satılmaktadır. 

Yaratıcı Tasarımlara Sahip Yüzlerce Scorpion Motor Kaskı Alternatifleri

Motosiklet kaskları can güvenliğiniz açısından motosiklet deneyiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu sebeple dayanıklı materyalden imal edilmiş güvenilir bir kaskı yanınızda her daim bulundurmanız gerekmektedir. Olası darbelere karşı yumuşatıcı işlev gören bu kasklar sayesinde kafanızı güçlü darbelere karşı koruyabilirsiniz. Scorpion motor kaskı modelleri renk, tasarım ve sahip oldukları özellikler açısından kendi aralarında büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Örneğin; gümüşi modellerden vazgeçemeyen kullanıcılar, siyah veya beyaz tonlarındaki gümüşi modellere göz atabilirken, siyahın asilliğine tutkun olan kullanıcılar, sade desenlere sahip mat siyah kaskları ilgi çekici bulabilir. Hem can güvenliğini sağlamak isteyen hem de özgün tasarımlara sahip göz alıcı bir kask arayan kullanıcıların motosiklet kask scorpion modellerine mutlaka göz atmaları gerekmektedir. Örneğin; kırmızı, beyaz ve mavi tonlarının hakim olduğu çizgili desenlere sahip modeller şeffaf ön yüzey ile uyum içerisindedir. Yaratıcı tasarımlar arayan kullanıcılar aynı zamanda pembe, siyah ve beyaz renklerinin ağır bastığı baş üstünde ve yanlarında orijinal figürlere sahip parçalara göz atabilir veya lacivert, beyaz ve sarının uyum içinde birleştiği öne doğru uzanan çizgili desenli modelleri sipariş etmeyi düşünebilirler. Ön yüzeyi açık mavi renge sahip, kalanı siyah, mavi ve beyaz tonlarının hakim olduğu modeller baş döndürücü niteliktedir. Eğer ön yüzeyi renkli modeller ilginizi çekiyor ise, ön yüzeyi yeşil veya sarı renklerdeki kask alternatiflerini mutlaka incelemeniz gerekir. Bu modellerin hepsi özel olarak tasarlandığı için benzersiz yapıdadırlar. Bu orijinal ürünler sayesinde kendi tarzınızı ortaya koyabildiğiniz gib,i can güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz.

Motosiklet Kasklarının Kullanıcılarına Sağladığı Faydalar

AIR-FIT sistemine sahip olan kask modelleri özel olarak konumlandırılmış hava yastıklarına sahiptir, kaskı kafanıza yerleştirdikten sonra hava yastıklarını dilediğiniz kadar şişirerek ürünün kafanıza tam olarak oturmasını sağlayabilirsiniz. KWIKWICK astar yapısına sahip olan modeller ise özellikle sıcak günlerde kullanmak için en ideal ürünler arasında yer alır. Son moda teknoloji sayesinde dizayn edilen bu astar nemi kolayca almakla kalmaz, aynı zamanda teri anında geniş yüzeye yayarak hızlıca kurumasını sağlar. Özel olarak geliştirilen formülü sayesinde olası alerjik reaksiyonların önüne geçen bu astar, sıcak havalarda kullanmak için birebirdir. Scorpion r1 kask modelleri seriye ilgi duyan kullanıcılar için onlarca alternatif imkanı ile satışa sunulmuştur. Klasik renklerden vazgeçemiyorsanız ön camı sade, siyah ve gri renklerin hakim olduğu bir modeli inceleyebileceğiniz gibi, eğer daha parlak renkler ilginizi çekiyor ise, sarı, kırmızı, mavi, beyaz gibi farklı renklerin bir arada sunulduğu yaratıcı tasarımlara göz atmayı düşünebilirsiniz. 3 farklı kabuk yapısına sahip olan bu modeller, ürünün kafanıza tam oturmasına olanak tanırken, thermodinamik kompozit teknolojisi ile geliştirilen son moda Ultra Tct kabuk, kullanıcılarına üst seviye bir koruma sağlar. Özel olarak geliştirilen bu kabuk yapısı, kaskın darbe anında aşamalı olarak esnemesine ve şekil değiştirmesine olanak tanıyarak darbenin etkisini azaltır. Bu nedenle daha güvenli bir motosiklet deneyimi isteyen kullanıcılar bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirler. Bu kask modelleri aynı zamanda nefes saptırıcıya da sahip olup hızlı nefes alıp vermekten kaynaklanan ön camdaki buğu etkisini yok eder.

Motosiklet Tutkunları İçin Her Kullanıcıya Uygun Scorpion Kask Fiyatları

Motosiklet kullanırken takacağınız kask modelleri estetik bir görünümden çok daha fazlasını sunar. Akıllı tasarımlara sahip bu yaratıcı ürünler sürüş deneyiminizi iyileştirmenize ve can güvenliğinizi arttırmaya yardımcı olur. Örneğin; yaz sıcaklarında bunaltıcı hava nedeniyle kask takmak istemiyor olabilirsiniz, ancak nemi ve teri anında yok eden modeller yaz aylarında hem rahat hem de güvenlikli bir motosiklet deneyimini sizlere sunar. Bunun yanı sıra nefes saptırıcı tasarıma sahip olan ön yüzeyler sayesinde buğu oluşumunu en aza indirebilir ve görüşünüzü her zaman için net biçimde tutabilirsiniz. Çene altı perdesine sahip olan ürünler, özellikle rüzgarlı ve soğuk havalarda kullanmak için en ideal modellerdir. Bu ürünlerin çene altlarına konumlandırılmış perdeler içeriye giren gürültü ve rüzgarı azaltarak daha keyifli bir sürüş olanağı sunar. Yaratıcı çizgilere sahip scorpion exo 390 kapalı motosiklet kaskı modelleri farklı renk imkanları ile satışa sunulmuştur. Yeşil, beyaz ve siyah tonlarının buluştuğu özgün tasarıma sahip bir modeli alabileceğiniz gibi klasik şıklığı konuşturan siyah tonlarındaki bir ürünü de düşünebilirsiniz. Farklı desen, renk, model ve boyutlara sahip onlarca kask modelleri sayesinde her bütçeye uygun scorpion kask fiyatları bulmak mümkündür. Bu sayede kendi bütçenize uygun bir modeli rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Onlarca kask modeli sizleri bekliyor!

Yakın Zamanda Bir Motosiklet Satın Aldım, Kendi Bütçeme Uygun Bir Kaskı Bulabilir miyim?

Scorpion kask modelleri sayısız tasarım, desen ve renk imkanı sunduğu gibi, fiyat açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sayede her bütçeye uygun scorpion kask fiyat olanağı bulunduğundan kendiniz için uygun olan bir modeli rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.

Yaz Aylarında Konforlu Bir Sürüş Deneyimi İçin Ne Tür Bir Kask Tercih Edilmelidir?

Nemi ve teri hızlıca kurutan modeller, özellikle yaz aylarında kullanmak için oldukça uygundur. Örneğin; teri hızlıca yayan ve anında kurumasına olanak sağlayan akıllı kumaş yapısı oldukça önemlidir.

Ön Camı Buğulanmayan Bir Kask Modeli Var mıdır?

Nefes saptırıcı özelliğe sahip olan tasarımlar buğulanmanın önüne geçerek daha güvenilir bir sürüş olanağı sağlar.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Scorpion Motosiklet Kapalı Kasklar

48 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 48 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?