Selective Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

Selective saç boyası ve beyazlık giderici ürünler, sundukları zengin ve etkili çözümlerle kullanıcıların arzu ettikleri saç rengine kavuşmasını sağlıyor. Markanın profesyonel uygulamalar için de uygun olan birbirinden çarpıcı ürün çeşitleri, saçlarda kusursuz şekilde renk ve ton değişikliği yapmaya olanak tanıyor. Mat ve bakımsız görünen saçlar, Selective modelleri sayesinde son derece canlı ve parlak bir görüntü kazanıyor. Beyazlık gidermeye yönelik ürünler kullanılarak tüm beyazları başarılı biçimde kapatmak mümkün hale geliyor. Oksidan ve saç açıcı ürün seçeneklerinden ise koyu renkli saçların daha açık tonlara dönüştürülmesi amacıyla yararlanılıyor.

Selective Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

 • Markanın boya ve beyazlık giderici ürünleri, kullanıcılara sarı, kahverengi, kızıl, mavi, kırmızı, bakır, kestane ve kumral renk seçenekleriyle sunuluyor.
 • Kullanıcılar, farklı renk ve tondaki Selective saç boyası çeşitlerini belli oranda karıştırmak suretiyle ortaya kendileri için özel tonlar çıkarabiliyor.
 • Oligo element ve koruyucu bal mumu içeren oksijenli krem boya çeşitleri, beyaz saç kapatma konusunda oldukça başarılı sonuçlar sağlıyor.
 • Selective boya çeşitleri içerisinde oksidanla karıştırıldığında kalıcı boyaya, oligomineral catalyst ile karıştırıldığında yarı kalıcı boyaya dönüşen çift yönlü ürün alternatifleri yer alıyor.
 • Saç sağlığını dikkate alan özel formüllerle üretilen markanın saç boyaları ve beyazlık giderici ürünleri, saç yapısında bozulma meydana gelmesini engelliyor.
 • Tüp olarak sunulan Selective boya çeşitlerinin kullanım miktarı gerçekleştirilecek olan uygulama türüne göre değişkenlik gösteriyor.

Farklı Zevklere Yönelik Renk Kodu Çeşitliliği

Selective ürün yelpazesinde yer alan açık renk kodlu boya çeşitleri, açık buzlu kahverengi, açık dore kahve, açık dore sarı, yoğun açık dore sarı, yoğun çok açık dore sarı, çok açık dore sarı ve çok açık kumral alternatifleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor. Koyu renk kodlu seçenekler arasında koyu bakır sarısı, koyu kızıl mahogany, koyu mahogany, koyu tütün sarısı ve koyu viole ürünler yer alıyor. Seçenekler içerisinde bakır kızılı sarısı, canlı kızıl sarısı, dore bakır sarısı, dore sarı, erik kızılı sarısı, kırmızı, orta viole, sarı, siyah kestane, viole, yoğun kızıl ve dore sarı renk kodlu ürünler de bulunuyor.

Saç Açıcı Ürünler ve Mavi Oksidan Çeşitleri

 • Boyalı saçların yanı sıra doğal saçlara da uygulanabilen Selective saç açıcı ürünler, tüm saçın ya da belirli bir bölgenin rengini yedi tona kadar açmak ve saç ağartma gibi profesyonel işlemler gerçekleştirmek için kullanılıyor.
 • Profesyonel kullanıma yönelik Decolorvit Plus ve Decolorvit Scalp, kuaförlerin birçok saç açma işleminde yaygın şekilde kullandığı ürünler arasında yer alıyor.
 • Selective mavi oksidan ürünleri, farklı saç hacimlerine yönelik 20, 30 ve 40 volüm model seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.
 • Markanın saç rengini açmak amacıyla kullanılan mavi oksidan çeşitleri, kontr pigmentleri sayesinde saçta meydana gelen sararmayı etkili bir şekilde gideriyor.
 • Şalgamdan elde edilen bitki özleri ve bisabolol kullanılarak üretilen Selective mavi oksidan, uygulama sırasında saçları koruyor ve saç derisinin zarar görmemesini sağlıyor.

Soru 1: Selective Saç Boyaları Ne Sıklıkla Kullanılabilir?

Cevap 1: Selective saç boyaları, kullanıcının saç uzama hızı doğrultusunda alttan gelen farklı tondaki saçlara uygulanabilir.

Soru 2: Selective Saç Açıcı Ürün Çeşitlerinden Hangi Uygulamalarda Yararlanılabilir?

Cevap 2: Selective saç açıcı ürün çeşitleri, saç ağartma, meç ve röfle gibi uygulamalarda kullanılabilir.

Soru 3: Oksidan Volümü Nasıl Belirlenir?

Cevap 3: Selective oksidan volümü, saç renginin kaç ton açılacağına göre belirlenir. Ton aralığı fazlaysa, oksidan volümünün yükseltilmesi gerekir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Selective Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

73 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Selective Saç Boyaları
  2. Pantene Saç Boyaları
  3. Wella Saç Boyaları
  4. Loreal Professionnel Saç Boyaları
  5. Neva Saç Boyaları
  6. Colormax Saç Boyaları
  7. Palette Saç Boyaları
  8. Matrix Saç Boyaları
  9. Schwarzkopf Saç Boyaları
  10. DIECI Saç Boyaları
  11. Fixplant Saç Boyaları
  12. Loreal Paris Saç Boyaları
  13. Kemon Saç Boyaları
  14. Silky Saç Boyaları
  15. Exicolor Saç Boyaları
  16. Davines Saç Boyaları
  17. Element Saç Boyaları
  18. Baco Saç Boyaları
  19. NEVA COLOR Saç Boyaları
  20. Z. One Concept Saç Boyaları
  21. Clemency Saç Boyaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
  1. Sarı
  2. Kahverengi
  3. Kızıl
  4. Mavi
  5. Kırmızı
  6. Bakır
  7. Kestane
  8. Kumral
 6. Renk Kodu A-Z
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Selective
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012284/selective
Başa dön