Stanley, kamp malzemesi ve saklama ürünleri denildiğinde ilk akla gelen markalar arasındadır. Yüzyılı aşan deneyim, ustalık ve bilgi birikimine sahip marka, outdoor tutkunlarının beklentilerinden, şehirde yaşayan insanların isteklerine çok farklı çözümler sunuyor. Isı yalıtımı ve sızdırmazlık konularında üstün başarıya sahip olan marka, her zaman yanınızda bulundurmaktan zevk duyacağınız ürünleri hazırlamanın gururunu yaşıyor.

Özel İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler

Ofis içi kullanımdan ev yaşamına geniş bir kullanım alanı oluşturan ürünler, farklı ölçü ve tasarımlarla sizlere ulaşıyor. Farklı jenerasyonlara aynı kalite ve dayanıklılıkla hizmet veriyor. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürün serileri bulunan marka, her beklentiye uygun ürün tasarımlarını ortaya koyuyor. Çeyrek litreden 1.9 litreye ulaşan ürün hacimleri, isterseniz tek kişilik, isterseniz kamp ve çadır gruplarının ihtiyacı olan içecekleri muhafaza ediyor. Stanley, kullanıldığı alanların değişimlerine bağlı olarak ürünlerin dizayn ve içerik özelliklerinde yenilikler yapıyor. Zamansız çizgilerle hazırlanan Klasik serisi, kendisini özel hissetmek isteyen her kesime keyifli anlar yaşatıyor. Çeliğin kazanabileceği en havalı görünüme sahip olan ürünler, açık arazide yıldızları bakarken ya da ofiste işinizle ilgilenirken; içeceklerinizi aynı keyifle yudumlamanıza yardımcı oluyor. Boyutu ne olursa olsun, elinizde ya da çantanızda taşıyabileceğiniz tasarımı, ürünleri istediğiniz her an yanınızda bulundurma kolaylığını sizlere sağlıyor.

Stanley'nin Fark Yaratan Artıları

Geliştirdiği sıra dışı teknolojik yenilikle ürünlerinin özel olmasını sağlayan Stanley, belirtilen özellikleriyle alanındaki kalitesini ortaya koyuyor.

  • Stanley matara ve termoslar, çift katlı vakumlama sistemi sayesinde içeceklerinizi 48 saate varan sürelerde sıcak ve soğuk şekilde saklamaya imkân sağlar. 
  • Ürünlerin en büyük artılarından biri sunulan ömür boyu garantidir. Paslanmaz çelik ve özel sızdırmaz kapak özellikleri, ürünlere sınırsız kullanım fırsatı sağlıyor.
  • Ürünlerin çoklu fonksiyonel tasarımları, bir ürünün aynı anda birden çok işlevi yerine getirmesine yardımcı oluyor. 
  • Marka, termos ve mataraları ile ön plana çıksa da kamp, piknik gibi konaklama gerektiren gezilere özel saklama kapları, yemek pişirme setleri ve soğutucu çantaların da üretimini gerçekleştiriyor. 
  • Stanley ürünleri, paslanmaz çelik yüzey üzerinde, BPA içermeyen geri dönüştürülebilir plastikler kullanıyor. Sağlık için hiçbir zararlı etkisi olmayan malzemeler, kullanılan ürünleri daha pratik şekilde taşımasına yardımcı oluyor.

Her Zaman En İyisine Sahip Olun

Stanley ürünleri, her ne kadar kampçılık ve açık arazi koşulları ile özdeşleştirilmiş olsa da hayatın her alanında yiyecek ve içeceklerinizi saklamayı sorun olmaktan çıkarıyor. Stanley Klasik serisinde yer alan ürünler, 7 saate kadar sıcak tutma özellikleri ile evinizde işinize giderken taze ve sıcak kahvenizi yanınızda bulundurmaya imkân veriyor.Çift katmanlı pürüzsüz seramik yüzeye sahip olan model, güçlü yalıtım ise sıcak yaz günlerinde buzlu suyunuzu 35 saat boyunca soğuk olarak muhafaza etmenizi sağlıyor. Farklı ürünlerde değişen ısı yalıtım süreleri bulunan ürünler, daima taze ve lezzetli şekilde besinleri saklıyor. Stanley kamp malzemeleri fiyatları, ihtiyaç duyduğunuz ürünlere kolayca sahip olabileceğiniz aralıkta yer alıyor. 

Kullanım ve Bakım İşlemleri

Paslanmaz çelik gövde kullanılarak hazırlanan dayanıklı Stanley ürünlerinin, kullanım ve bakım işlemlerinde bazı noktalara dikkat edilmesi gerekiyor.

  • Çelik malzeme ile üretilmeleri nedeniyle ürünlerin buzluk içinde ve mikrodalga fırınlarda bırakılmaması tavsiye edilir. Aksi takdirde ürünler, formlarında tamir edilmez hasarların oluşmasına yol açar.
  • Ürünleri, kullanım talimatlarında aksi belirtilmediği sürece yumuşak bir bez yardımıyla ılık su kullanılarak, elde temizlemeniz önerilir. Sert cisimler ya da aşırı sıcak su ile yapılan temizlikler ürünlerin parçalarının zarar görmesine neden olabilir. 
  • Ömür boyu garanti verilerek üretilen Stanley ürünlerinin saklanacak ürüne göre önceden ısıtılıp soğutulması, daha uzun ve yüksek performanslı olarak kullanmanıza imkân sağlar.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Stanley Kamp Malzemeleri Fiyatları

513 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp Mutfağı
Kamp Mutfağı
Çakılar & Bıçaklar
Çakılar & Bıçaklar
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri