Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara

Kampanya Koşulları:

  • Samsung Galaxy S20 FE' ye 1999 TL'den* başlayan fiyatlarla sahip olmak için eski telefonunu şimdi indirime dönüştür!
  • Kampanya 1 Nisan - 30 Nisan 2021 (bu tarih dahil) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan nakit ya da hediye çeki olarak başvuru yapan ve Samsung Galaxy S20 FE 256 GB modellerinden birini** satın alan müşteriler yararlanabilecektir.
  • Kampanyaya nakit başvuru seçilerek katılabilmek için sipariş esnasında "kampanyaya katılacağım" kutucuğunu işaretlemiş olmak gerekmektedir. Samsung Galaxy S20 FE siparişi verildikten ve sipariş oluştuktan sonraki 15 gün içerisinde https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur adresinden kampanya formu doldurulmalıdır.
  • Kampanyaya hediye çeki başvuru seçilerek katılabilmek için https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur adresinden kampanya formu doldurulmalıdır. Süreç tamamlandığında tanımlanacak yeni çek ile Samsung Galaxy S20 FE siparişi verilmesi gerekmektedir.
  • Başvuru sonrasında müşteri tarafından gönderilen cep telefonunun beyan ettiği özelliklere uygun olması halinde başvuru sırasında teklif edilen cihaz tutarı, başvuru hediye çeki ise, müşterinin başvuru formunda belirtmiş olduğu e-postaya ait olan Hepsiburada.com üyelik hesabına tanımlanır. Başvuru nakit ise bu tutar müşterinin başvuru formunda belirtmiş olduğu banka hesabına aktarılır. Müşteri, ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerini eksiksiz, tam ve doğru olarak belirtmek zorundadır. Müşteri adı ile hesap bilgisi sahibi adı aynı olmak zorundadır. Aksi takdirde, Hepsiburada' nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
  • *1.999 TL tutar Samsung Galaxy S10 128 GB model üzerinden hesaplanmıştır. Müşterilerin kampanyaya katılacağı eski telefon modeli değişiklik gösterdiğinde tutar da değişiklik gösterecektir.
  • **Kampanya Samsung Galaxy S20 FE 256 GB modellerinde geçerli olup Samsung Galaxy S20 FE 128 GB modelleri dahil değildir.
Başa dön