Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Elektronİk ürünler
spor & hobİ ürünlerİ
Kurumsal Ürünler

Neden Tayvan?

Tayvan ismi genellikle Tayland ile karıştırılan, Filipinler’in kuzeyinde, Çin’in güneydoğusunda ve Japonya’nın güneybatısında yer alan bir ada ülkesidir. Uzak doğuda 23 milyon nüfusuyla küçük bir ada ülkesi olan Tayvan, aynı zamanda yenilikçiliği ile öne çıkan; küresel IT (Bilgi Teknolojileri) sektöründe lider konumdadır. Dünyadaki yarı iletken (çip) üretiminin % 60'ından fazlasını sağlayan Tayvan; Apple ve Tesla’nın tedarik zincirinde de önemli bir rol oynar. Bununla birlikte Tayvan’ın Asus, Acer, MSI, Gigabyte, HTC gibi yüksek kaliteli ve dünya çapında tanınan pek çok markası bulunmaktadır. Tayvan hakkında daha fazla bilgi için https://www.taiwan.gov.tw/ adresini ziyaret edebilirsin.

Taiwan Excellence Ödülleri Hakkında

Taiwan Excellence / Tayvan Mükemmellik Ödülleri, ilk kez 1993 yılında Tayvan Ekonomi Bakanlığı tarafından verilmeye başlanmıştır. Her yıl aday markalar Ar-Ge, Tasarım, Kalite ve Pazarlama alanında olmak üzere dört ana kategoride titiz ve zorlu bir seçim sistemine tabi tutulur ve "Tayvan Ürünü" olma temel kriteri dışında "Yenilikçi Değer" sunma yönleriyle de değerlendirilirler.

Taiwan Excellence hakkında daha fazla bilgi için https://www.taiwanexcellence.org/en/ adresini ziyaret edebilirsin. Taiwan Excellence markalarını burada seninle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz! Dileriz ki Tayvan ürünleri hayatına “Mükemmellik” getirsin!

İletişim: istanbul@taitra.org.tw
0212 290 40 00

Başa dön