Oyun tutkunları için sahip oldukları bilgisayarın donanım gücünün, çevre birimlerinin kabiliyetlerinin ve monitörün sunduğu görüntünün kalitesi kadar işitsel zenginliğin de önemli olduğunu bilen SteelSeries, oyunculara özel kulaklıklar üretmeyi sürdürüyor. Oyun türü fark etmeksizin yapımlardaki müzik, ses efekti ve konuşmaların en iyi şekilde duyulabilmesini sağlayan SteelSeries kulak üstü kulaklık çeşitleri, profesyonel ya da Casual oyuncuların ilgisini çekiyor. Tasarımlarına, ses çıkış güçlerine ve daha sayısız değişkene bağlı olarak farklılık sergileyen SteelSeries kulak üstü kulaklık modelleri, kulağı kaplayan formda ve kulak üstünde kalan türde olabiliyor.

SteelSeries Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

Özel tasarımlı kulaklık bölmeleri ve geniş sürücüleri ile mükemmel sesler oluşturan ürünler, tercih edilen modele göre 7.1 çevresel sesleri de başarıyla oluşturuyor. El-göz koordinasyonunun ve işitsel detayların önem kazandığı oyunlarda kazananı belirleyebilen SteelSeries kulaklıklar, teknik özellikleri ile takdir topluyor. Detaylı ses oluşturabilmesi ve oyuncuların, takım arkadaşlarıyla iletişim kurabilmelerini sağlamasıyla eSpor turnuvalarında ve yerel karşılaşmalarda tercih edilen modeller, uzun soluklu oyun seanslarında, sahiplerine büyük konfor sunuyor. Süspansiyonlu ve başı rahatsız etmeyecek bantlarla desteklenen kulaklıklar, yastık kaplamaları ve yapılarıyla da beğeni kazanıyor.

Seçilen modele göre çok büyük sürücülerle güçlendirilen ve geniş frekans aralıklarıyla dikkat çeken SteelSeries kulak üstü kulaklık modelleri, DTS ve Dolby Pro Logic IIx gibi ses teknolojilerini destekleyebiliyor. Özellikle yeni nesil oyunlarda ve çoklu ortam içeriklerinde yer alan bu ses teknolojileri, kulaklıkların daha verimli kullanılabilmesini mümkün kılıyor. Oyun ve çoklu ortam içeriklerinin yanı sıra DJ performansları gerçekleştirenlerin de yönelebilecekleri aygıtlar, yeni teknoloji materyallerle geliştirildikleri için taşınabilirlik konusunda öne çıkıyor.

Mikrofon bölümleri kızaklı yapıda olan ya da mikrofonları pratik şekilde çıkarılabilen kulak üstü kulaklıklar, gerek taşıma gerekse günlük kullanımda sahiplerine esneklik kazandırıyor. Oyun içinde takım arkadaşlarıyla görüşme sürecinde veya internet üzerinden yapılan sesli görüşmelerde sesin karşı tarafa mükemmel ulaştırılmasını temin eden ClearCast teknolojisi ile zenginleştirilen ürünler, SteelSeries Engine yazılımıyla değerini tepe noktaya taşıyor. Çevresel ses dengesi, ekolayzır ve kulaklıklarda bulunabilen LED aydınlatmaların arzu edildiği gibi değiştirilebilmesine olanak veren yazılım kulaklıklara ait aydınlatmaların, bazı anakart ve ekran kartı üreticilerinin ürünleri ile aynı ton ve renkte olabilmesini sağlıyor.

SteelSeries Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Pasif gürültü engelleme işlemini kaliteli kulaklık yastıklarıyla gerçekleştiren aygıtlar, çeşitli kişiselleştirmelere zemin hazırlayabiliyor. Değiştirilebilir kulaklık yastıkları ile uzun yıllar boyunca keyifle değerlendirilebilen SteelSeries kulak üstü kulaklık çeşitleri, kutu içeriklerindeki dönüştürücüler ve uzatma kabloları sayesinde kullanıcılarını ek masraflardan kurtarıyor. Akıllı aygıtlarla ve bilgisayarlarla uyumlu çalışan modeller arasında kablosuz kulaklıklar da bulunuyor. Bluetooth teknolojisinden istifade eden ve kablosuz ses aktarımı boyunca herhangi bir şekilde gecikme (Lag) yaşatmayan kablosuz SteelSeries kulak üstü kulaklık modelleri, Dolby sanal 7.1 özellikleri ile eksiksiz oyun ve multimedya deneyimi sunuyor.

Üst düzey oyuncu ekipmanları, bilgisayar çevre birimleri ve ses aygıtları geliştiren SteelSeries kulak üstü kulaklık fiyatları ile farklı fiyat skalasında ürünlere imza atıyor. Oyun tutkunlarının ve kaliteli sesler oluşturan kulak üstü kulaklıklara yatırım yapmak isteyenlerin bütçelerine göre yönelebilecekleri çok sayıda modele hayat veren marka, kablolu ve kablosuz kulaklıkları da değişik fiyatlandırmalara tabi tutuyor. Bu bağlamda kullanıcıların, gereksinimlerini ve kulaklıklardan beklentilerini belirlemeleri, doğru ürünün seçimi noktasında hayli önem kazanıyor. Bilgisayarını oturma odasında kullanan ve kablo karmaşası yaşamak istemeyenler tercihlerini, Bluetooth destekli ürünlerden yana kullanırken zamanını bilgisayar karşısında geçirenler ise kablolu ürünleri edinebiliyorlar.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

SteelSeries Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

35 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
 4. Kullanım Alanı
 5. Markalar A-Z
  1. SteelSeries Kulak Üstü Kulaklıklar
  2. JBL Kulak Üstü Kulaklıklar
  3. Sony Kulak Üstü Kulaklıklar
  4. Logitech Kulak Üstü Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulak Üstü Kulaklıklar
  6. Philips Kulak Üstü Kulaklıklar
  7. Pioneer Kulak Üstü Kulaklıklar
  8. Jabra Gn Kulak Üstü Kulaklıklar
  9. Bose Kulak Üstü Kulaklıklar
  10. Razer Kulak Üstü Kulaklıklar
  11. Beats Kulak Üstü Kulaklıklar
  12. HP Kulak Üstü Kulaklıklar
  13. HyperX Kulak Üstü Kulaklıklar
  14. Urbanears Kulak Üstü Kulaklıklar
  15. Bang & Olufsen Kulak Üstü Kulaklıklar
  16. Rampage Kulak Üstü Kulaklıklar
  17. Gamepower Kulak Üstü Kulaklıklar
  18. Hadron Kulak Üstü Kulaklıklar
  19. Snopy Kulak Üstü Kulaklıklar
  20. Onikuma Kulak Üstü Kulaklıklar
 6. Mikrofon
 7. Kullanım Tipi
 8. Kulaklık Modeli
 9. Gürültü Önleme
 10. Renk
 11. Kablo Uzunluğu
 12. Fotoğraflı Değerlendirme
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka SteelSeries
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/steelseries
Başa dön