Tamponlar

Otomobilinizi korumak için yararlanabileceğiniz araba tamponu çeşitleri, güvenli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olur. Farklı otomobil markalarına ve araba modellerine özel olarak dizayn edilen ürünler, ihtiyaçlarınız için en uygun seçimleri yapmanızı çok daha kolay hale getirir. Kullanıcılara sunulan ön tampon ve arka tampon modelleri sayesinde arabanızın gereksinimlerine uygun tercihlerde bulunmanız mümkün hale gelir. Renkleri bakımından da birçok seçeneği içeren tamponlar, aracınızın renkleri için ideal ürünleri seçmenize imkân tanır. Böylece otomobilinizin dış görünüşünün ahenkli ve estetik şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz. Ebatları açısından farklı alternatifleri içeren tampon modelleri sayesinde sahip olduğunuz aracın ölçüleri ile tam uyumlu ürünlere erişebilirsiniz. Otomobilinizin modelini ve tamponlarının ölçülerini dikkate alarak seçimde bulunmaya özen göstermeniz gerekir. Montaj işlemlerini kolaylaştıran tasarımları ile de dikkat çeken tamponlar, kısa bir sürede aracınızda yeni aksesuarlardan yararlanmaya başlamanız için idealdir. Mevcut tamponların eskimesi, çatlaması ya da solması durumunda bu ürünleri sökerek aracınızın çehresini değiştirmeye başlayabilirsiniz. Söktüğünüz ürünün yerine otomobilinizin özellikleri ve rengi ile uyumlu bir tamponu kısa bir sürede monte edebilirsiniz. Bağlantı noktalarının aracınıza tam oturmasına özen göstermeniz, bağlantı problemlerini aşmanıza olanak tanır. Böylece güvenli ve kaliteli aksesuarlardan yararlanarak yolculuk edebilirsiniz.

Ekonomik tercihlerde bulunmaya yardımcı özellikler taşıyan tamponlar, tekli ya da ikili olarak seçebileceğiniz birçok modeli içerir. Bu modelleri araba tampon fiyatları açısından incelemeye özen göstererek bütçeniz için ideal düzeydeki aksesuarları seçebilirsiniz. Fiyatları boyutlarına, markalarına ve modellerine göre değişen çok sayıda opsiyonun bulunması, geniş bir çeşitliliğe ulaşmanızı sağlar. Tampon modelleri hakkında kullanıcıların önem verdiği ve merak ettiği birçok soru bulunur. Bu sorular arasındaki araba tampon nedir; otomobillerin çeşitli noktalara sürtünmesi ya da temas etmesi durumunda aracınızın hasar almasını önlemeye yardımcı koruyucu aksesuardır, şeklinde yanıtlanabilir. Aynı zamanda araç tampon nedir sorusu; arabaların ön ve arka kısmının çarpışma anında oluşabilecek etkiyi minimize etmeye yardımcı olan aksesuardır, şeklinde cevaplanabilir. Üretim malzemelerini dikkate alarak bu aksesuarları son derece detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Tampon modellerinin üretiminde kullanılan malzemeler, darbelere ve çizilmeye karşı olduğu gibi solma ve kırılma gibi problemlere karşı da koruma yaratmayı başarır. Aracınızın orijinal görünümünün korunmasını sağlamak için de tampon çeşitlerinden yararlanmanız gerekir. Mevcut orijinal parçaları değiştirmek istediğinizde asıllarına uygun olarak üretilmiş tampon modellerinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Tamponların çıkartma yapıştırmaya ve çeşitli aksesuarları kullanmaya imkân tanıması, aracınızı dilediğiniz şekilde dekore edip özgün bir tasarım oluşturmanızı kolaylaştırır.

Güçlü Koruma Desteği için Tamponlardan Yararlanın

Yolculuklarınızda oluşabilecek çeşitli tehlikeleri bertaraf etmek için araba ön tampon ve arka tampon çeşitlerinden yararlanmanız gerekir. Bu ürünler sayesinde otomobilinizin çarpışmalardan ve sürtünme sorunlarından korunması için gerekli desteği oluşturabilirsiniz. Son derece dayanıklı materyallerden yararlanılarak farklı etkilere karşı dayanıklı şekilde üretilen araç tampon çeşitleri, uzun ömürlü bir kullanım sağlamanız için geliştirilmiştir. Trafiğin yoğun olduğu alanlarda seyahat ederken önden ya da arkadan alabileceğiniz darbelere karşı koruma elde etmek adına tamponlardan faydalanmanız gerekir. Esnek yapıları ile de beğeni toplayan bu ürünler, darbe şokunu absorbe etmeye yardımcıdır. Böylece tamponun kırılması ya da zarar görmesi engellenir. Sert darbelerin aracınızın gövdesinde olumsuz etkilere yol açmasını engellemek için de tampon modellerinden yararlanmaya özen göstermelisiniz. Otomobilinizin yolculuğa hazır halde olmasına dikkat etmeniz, seyahat sırasında oluşabilecek sorunları engeller. Mevsimlere özel olarak tasarlanan oto lastik çeşitlerini kullanmanız, arabanızı yol ve hava koşullarına uygun hale getirmenizi sağlar. Doğru lastik seçimi yapmanız, sürüş kararlılığı ve sürüş konforu elde etmeniz için de son derece önemlidir. Yolculuklarınızda otomobilinizin bozulmasını ya da performans kaybı yaşamasını engellemek adına kullanabileceğiniz birçok ürün bulunur. Bu ürünler arasındaki özel formüllere sahip motor yağı çeşitleri önemli bir yere sahiptir. Aracınız için uygun motor yağlarını kullanarak farklı zorlukların yaratabileceği tehlikeleri kolayca engelleyebilirsiniz.

Otomobilleri korumak için üretilen aksesuarlar arasında araba yan tampon çeşitleri de yer alır. Aracınızın ön ve arka kısmında kullanabileceğiniz tamponların yanı sıra otomobilinizin yan kısımlarını olası tehlikelere karşı muhafaza etmek için yararlanabileceğiniz ürünler de bulunur. Farklı uzunluklara ve farklı kalınlıklara sahip olan alternaitf modelleri inceleyerek aracınıza uygun özellikler taşıyan aksesuarları seçebilirsiniz. Yan tampon modelleri, yanlardan alınabilecek darbelere ve sürtünme sonucunda oluşabilecek deformasyona karşı koruma sağlar. Aynı zamanda otomobilinizin yan kısımlarının içe göçme, eğrileşme veya solma gibi sorunlara maruz kalmasını engellemek için de bu tamponlardan yardım almanız gerekir. Ön ve arka tampon çeşitleri ile uyumlu olarak tasarlanan yan tampon modelleri, set halinde veya tekli olarak erişebileceğiniz birçok alternatifi içerir. Bu sayede arabanıza en uygun aksesuarları tercih ederek son derece güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yan tampon seçimi yaparken renk, ebat ve üretim malzemesi gibi farklı detayları dikkate almanız gerekir. Sadece birkaç dakikada aracınıza monte edebileceğiniz bu ürünler, farklı hız seviyelerine uyum gösterir. Böylece yüksek hızlara ulaştığınızda yan tamponların aşınması ya da zarar görmesi engellenir. Sürüş yaparken hız limitlerine uygun şekilde yolculuk etmeniz ve tampon modellerinden yararlanmanız, trafikte karşılaşabileceğiniz olası tehlikeleri minimize etmeniz için idealdir.

Tampon çeşitlerinin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek adına aşağıda bulunan maddelere göz atabilirsiniz:

  • Tek renkli tamponların yanı sıra tasarımlarında birden fazla renk tonundan yararlanılan estetik ürünler de bulunur.
  • Tampon kalınlıklarına dikkat ederek aracınızın özelliklerine uygun aksesuarları kısa bir sürede seçebilirsiniz.
  • Yağışlardan etkilenmeyecek şekilde üretilen oto tampon modelleri yardımıyla ıslanma sorunu sonucunda oluşabilecek problemler engellenir.
  • Tozların, polenlerin ve kuş pisliklerinin yaratabileceği deformasyona karşı korunaklı gövdeleriyle güven veren tamponları tercih ederek emniyetli bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklılık sağlayan ön, arka ve yan tampon modelleri, yıl boyunca emniyetli bir kullanım yaşamak isteyen kişilerden tam not alır.

Difüzör ve Tampon Modelleriyle Oluşan Şık Görünüm

Arabaların daha şık görünmesine yardımcı olan difüzör ve tampon modelleri, otomobilinizin dış görünüşünü daha estetik hale getirmenizi sağlar. Otomobilinizin ön kısmında gelen havanın dengeli bir şekilde dağıtılmasını ve tahliye edilmesini sağlamak için difüzör kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Aynı zamanda otomobillerin daha zarif bir görünüm kazanmasını sağlayan difüzör modelleri, son derece estetik şekilde tasarlanır. Arabanızın zemine daha güçlü bir şekilde tutunmasını mümkün hale getirmek için difüzör modellerinin yarattığı avantajları değerlendirmelisiniz. Kısa bir sürede otomobillerin arka kısmına monte edilebilen bu aksesuarlar, farklı renklere sahip alternatifleri içerir. Bu alternatifleri incelerken arabanızın dış görünüşü ile uyumlu olan modelleri seçmeye dikkat etmeniz gerekir. Öte yandan difüzör çeşitlerinin ölçülerini de göz önünde bulundurmaya özen göstermelisiniz. Böylece ölçüleri açısından arabanızla tam uyumlu ürünleri kolayca tercih edebilirsiniz. Sürtünme oranını minimize eden difüzör aksesuarı, hem hafif hem de dayanıklı materyallerden yararlanılarak imal edilir. Yüksek hızlara ulaştığınız zamanlarda arabanızın dengesini korumak için de difüzörlerden yardım almanız gerekir. Süratli yolculuklarda otomobilleri kontrol etmek zorlaştığı için aracınızın arka tampon bölümünde difüzör bulundurmanız sürüş güvenliğinizi arttırır. Sürüş gürültüsüne yol açmayan difüzörler, yolculuklarınızı son derece konforlu bir şekilde sürdürmeniz için geliştirilmiştir.

Ön ve arka tampon setleri ile arabanızın farklı ihtiyaçlarına uygun pratik çözümlere erişmeniz kolaylaşır. Takım olarak tasarlanan set çeşitleri, renkleri ve ebatları bakımından birbirini tamamlayan ürünlerden meydana gelir. Böylece aracınız şık bir dış görünüme sahip olur. Sportif özelliklere sahip tampon setleri, otomobilinizin daha estetik ve dikkat çekici bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yalın ve minimal tasarımları ile öne çıkan set çeşitleri de bulunur. Otomobilinizin modeline ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak alternatif aksesuarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bağlantı noktaları için üretilen ayaklar da arabanıza tampon montajını kısa bir sürede tamamlamanız için geliştirilmiştir. Farklı modellerin özelliklerine uygun olarak geliştirilen tasarımlarından yararlanarak tampon ayaklarını kullanabilirsiniz. Bu sayede sarsıntılara ve darbelere karşı korunaklı bir araca sahip olmanın avantajlarını yaşamanız mümkün hale gelir. Alternatif aksesuarları araba ön tampon fiyatları açısından inceledikten sonra dilediğiniz modeli seçerek aracınız için uygun aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Hem bütçenize hem de arabanızın modeline uygun aksesuarları seçmeniz, ihtiyaçlarınızı karşılayacak tercihlerde bulunmanızı sağlar. Uzun ömürlü bir kullanım için elverişli şekilde geliştirilen aksesuarlar, arabanızı daha güvenli ve daha şık hale getirmenize imkân tanır.

Otomobil Aksesuarları ile Oluşan Avantajlar

Arabanızın farklı ihtiyaçlarına akılcı çözümler sağlamanız için geliştirilen aksesuarlar, hem kullanışlı hem de pratik özellikler taşır. Bu aksesuarlar arasında bulunan tampon modelleri, reflektör çeşitleri ile uyumlu şekilde kullanılmaya elverişlidir. Arka tampon reflektörlerini inceleyerek arabanız için ideal aksesuarlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Farklı yansıtma kapasitelerine sahip alternatifler arasından aracınıza en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Gece saatlerinde aracınızın tampon bölümünün daha kolay fark edilmesini sağlamak için reflektör aksesuarlarından yararlanmanız gerekir. Takım halindeki reflektör setleri yardımıyla gereksinimlerinizle tam uyumlu ürünlere pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Hem reflektör fiyatları hem de araç tampon fiyatları ekonomik olduğu için bütçenizi verimli kullanarak ihtiyaçlarınız için ideal aksesuarlara kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Yağışlardan etkilenmeyen reflektör modelleri, yağmur altında da görevlerini başarıyla yerine getirir. Kısa bir sürede monte edebileceğiniz tampon reflektörleri, ışığı başarılı bir şekilde yansıtarak diğer araçları bilgilendirir. Kullanıcı dostu birçok aksesuarı otomobil ürünleri arasında kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bu ürünler arasındaki kalorifer kumanda kapağı modelleri de son derece kullanışlıdır. Panel kısmını kapatmayı sağlayan aksesuarlar, düğmeleri rahatça kullanmaya devam etmeniz için tasarlanmıştır.

Sürücülerin beğenisini kazanan otomobil aksesuarları, aracınızın iç ya da dış kısımlarında kullanabileceğiniz ürünlerden oluşur. Bagaj amortisörü çeşitleri, arabanızın bagaj bölümünün sorunsuz bir şekilde açılıp kapatılabilmesi için geliştirilmiştir. Sağ ve sol takım şeklinde üretilen set halindeki aksesuarlar, otomobilinizin bagaj kısmını hassas bir biçimde yönetmenize yardımcı olur. Ani açılıp kapanma sorununu önlemeye yardımcı bagaj amortisörleri, paslanma ve kırılma gibi sorunlara karşı da son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Farklı otomobil modellerinin bagaj bölümlerine uygun özelliklerle tasarlanan alternatifler sayesinde arabanız için uygun aksesuarları rahatlıkla seçebilirsiniz. İnce ve sağlam yapılarıyla güven veren bagaj amortisörleri, farklı ağırlıkların oluşturabileceği baskıya karşı da direnç gösterir. Otomobillerin yanı sıra traktörler için üretilen cam amortisörleri de bulunur. Böylece traktörünüzün arka cam bölümünü çok kısa bir sürede açıp kapatarak taşıtınızı konforlu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Cıvata merkezleri arasındaki mesafeyi hassas bir biçimde yönetmeyi mümkün hale getiren arka cam amortisörleri, camların ne kadar aralık kalması gerektiğini belirlemenize olanak tanır. Yağlı olarak dizayn edilen cam amortisörleri, son derece hassas ve hızlı bir biçimde açıp kapatabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır.

Arabaların Gereksinimlerine Çözüm Sağlayan Aksesuarlar

Otomobilinizin farklı ihtiyaçlarına efektif çözümler sağlamak için kullanıcı dostu aksesuarlardan yararlanmanız gerekir. Bu ürünler içinde bulunan kenar çıtası modelleri, tamponların daha estetik bir görünüm kazanmasına ve aracınızın korunmasına yardımcı olur. Farklı kalınlıklara sahip tampon çıtaları, tamponunuzla aracınızın dış gövdesi arasındaki alanın başarılı bir şekilde muhafaza edilmesi için geliştirilmiştir. Hem çıta fiyatlarını dikkate alarak hem de ön tampon fiyatları açısından aksesuarları inceleyerek dilediğiniz ürüne ekonomik bir biçimde erişebilirsiniz. Paslanma ve kırılma, çatlama gibi problemlere karşı başarılı bir koruma sağlayan tampon çıtaları, daha güvenli yolculuklar için idealdir. Aracınızın iç kısmında yararlanabileceğiniz pratik aksesuarlar da size sunulan ürünler arasında önemli bir yere sahiptir. Bunlar arasında bulunan kol dayama aksesuarları, arabanızı dekore etmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda kollarınızı yerleştirmek için güvenli ve konforlu bir alan elde etmek adına kolçak çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Kısa bir sürede monte edilebilen kolçak modelleri, yolculuklarınızı daha keyifli hale getirir. Otomobilinizin iç kısmının tasarımıyla uyumlu olan kolçakları tercih ederek şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kolçak mandalı kullanmanız, bu aksesuarları çok kısa bir sürede aracınızın iç kısmına monte etmenizi sağlar.

Çeki demir kapağı modellerini inceleyerek arabanızın arka tampon bölümü için uygun aksesuarlara erişebilirsiniz. Aracınızı çekici yardımıyla çekmek istediğinizde tampon bölümündeki çeki kısmını kullanarak güvenli bir şekilde otomobilinizi hareket ettirebilirsiniz. Dayanıklılıkları ile öne çıkan çeki demir kapakları, bu bölümün dış etkilere karşı korunmasına yardımcı olur. Farklı renk tonlarına sahip kapaklar, arabanızın modeli ile uyumlu seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Araba kaportası için üretilen birçok aksesuar da yararlanabileceğiniz ürünler içinde yer alır. Farklı modellere özel olarak dizayn edilen ön cam su fıskiye memeleri, arabanızın camlarını kolayca temizlemenize yardımcı olur. Mevcut fıskiye memelerinin kırılması ya da yıpranması durumunda bunları yenileriyle değiştirerek kısa bir sürede yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Suyun dengeli ve hızlı bir şekilde akmasını sağlayan fıskiye memeleri, etkin bir kullanım için gerekli desteği sağlar. Arabanızda kullanabileceğiniz aksesuarlarla uyumlu ürünlerin bulunması, ihtiyaçlarınıza pratik ve etkili çözümler elde etmenize yardımcı olur. Bu ürünler arasındaki tampon braketleri, tampon montajı sırasında işlerinizi kolaylaştırır. Tampon tırnaklarının oturtulacağı alanı güvenli bir şekilde korumak için aracınızda braket modellerinden yararlanmanız gerekir. Ön sol ve ön sağ braket çeşitlerinin yanı sıra arka sol ve arka sağ braketleri de size sunulan ürünler arasında bulunur. Kullanıcı dostu tasarımları ile öne çıkan tampon modelleri ve tampon aksesuarlarını değerlendirerek gereksinimlerinizi kısa bir sürede çözüm üretebilirsiniz.

Araba Tamponu Nasıl Seçilir?

Otomobiliniz için tampon seçimi yaparken bu aksesuarların hangi araba modelleri ile uyumlu olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Uzunluk, yükseklik ve kalınlık gibi değerlerin yanı sıra desen özelliklerini de göz önünde bulundurarak dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Yan Marşpiyel Modelleri Ne İşe Yarar?

Otomobillerin yan kısmına monte edilen ve orta bölümün sarkmasını önleyen marşpiyel modelleri, aracınızın estetik bir görünüm elde etmesini sağlar. Deforme olmaya ve paslanmaya karşı dayanıklılık gösteren marşpiyel çeşitleri, otomobilinizin direncinin arttırılmasına yardımcı olur.

Otomobil Tamponlarının Özellikleri Nelerdir?

Çarpma şiddetine karşı dayanım oranı yüksek olan tamponlar, arabanızın ön ve arka kısmının korunmasını sağlar. Plastik, metal ve kompozit gibi malzemelerle üretilen tampon modelleri, otomobilinizin ön ve arka bölümünün yanı sıra yan kısmında da kullanabileceğiniz aksesuarları içerir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tampon Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Araç Modeli
Toplam 38 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?