Güvenli bir sürüş için aracınızı önden ve arkadan kavrayan tampon modelleri, aracınızın modeli ile uyumlu geniş ürün yelpazesi ile beğeninize sunuluyor. Esneme katsayıları sayesinde aracınızı park ederken ya da araçlar arası sürtünme yaşanırken güvenliğinizi sağlayan ve aracınız ile dış etkenler arasında tampon görevi gören araba tamponları sayesinde, çok daha güvenli bir sürüş elde edebilir, trafikte güvenle hareket edebilirsiniz.

Tamponunuzu doğru bir şekilde yerleştirmenizi ve oynama yapmamasını amaçlayan tampon braketi, özel tırnaklı yapısı sayesinde tamponunuzun tam bir şekilde yerine oturmasını sağlıyor. Tampon modelinize göre braket seçiminizi de yapabilir, aracınıza tamponunuzu rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Farklı ebat ve ölçülerde olan ve aracınızın markası ya da dış kaplaması ile uyum içerisinde hareket eden tampon braketi modelleri, çarpma ya da sürtme sırasında da etkin bir koruma sağlıyor.

Aracınızın görünümünü ve tasarımını ön plana çıkarmayı amaçlayan tampon modelleri, şok emici özellikleri ile dikkat çekiyor. Sürüş sırasında meydana gelebilecek kazaları hafifleten ve 15 ya da 20 kilometreye kadar oluşan çarpmalarda emici bir özellik taşıyan tamponlar, aracınızın ufak kazalardan hiç hasar almadan yoluna devam etmesini sağlıyor. Özellikle yoğun trafikte ya da kırmızı ışıkta birbirine çok yakın duran araçlar arasında oluşabilecek ufak çarpmaların önüne geçmeyi amaçlayan modeller sayesinde sürüş keyfinize hız kesmeden devam edebilir, hasar almadan yolunuza devam edebilirsiniz.

Tampon Fiyatları

Araç park ederken ya da aracınızı park ettiğiniz yerden çıkarırken sorun yaşayan kişiler için kurtarıcı niteliğindeki tampon modelleri, esnek malzemeleri ile aracınızın güvenliğini garanti altına alıyor. Duvar, diğer araçlar ya da kalaslar arasından aracınızı daha rahat bir şekilde hareket ettirmenize ve ufak çarpmaların önüne geçmenize yarayan tampon modelleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, araba tampon fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Önden ve arkadan aracınızı korumanın yanı sıra, estetik görünümleri le de dikkat çeken tampon modelleri, aracınıza çok daha modern ve şık bir görünüm vermeyi amaçlıyor. Gerek aracınıza kişisel bir dokunuş yapmak gerekse çok daha estetik bir görünüm kazandırmak için farklı tampon modelleri arasından seçiminizi yapabilir, aracınızı modifiye edebilirsiniz.

Plastik ve esnek yapıları sayesinde hafif bir kullanım sunan tampon modelleri, aerodinamik yapısıyla da güvenli bir kullanımı amaçlıyor. Özellikle yaya güvenliğini garanti altına almak için son derece önemli olan tampon çeşitleri, esnek yapıları sayesinde hem araç hem de yaya trafiğinde çok daha güvenli bir akış elde etmenize yardımcı oluyor. Araç kazalarında olduğu kadar yaya kazalarında da esnek yapısı sayesinde iki tarafın da zarar görmemesini amaçlayan tamponlar, güvenli ve işlevsel bir trafik elde etmenizi sağlıyor.

Farklı boylarda ve ebatlarda beğeninize sunulan tampon modelleri, farklı kullanımlarıyla da dikkat çekiyor. Aracınızın en ve arka kısımlarını tamamen kavrayan modelleri tercih ederek gönül rahatlığıyla sürüş keyfi yaşayabilir ya da yalnızca plaka etrafında bulunan hafif darbe önleyici modelleri tercih edebilirsiniz. Aracınızı park ederken bir uyarıcı görevi görmeyi amaçlayan tampon modelleri, park esnasında oluşabilecek ufak çizilmeleri ya da hırpalanmaları da minimuma indirmeyi amaçlıyor. Özellikle park sıkıntısı yaşayan ya da çok dar alanlara park eden kişiler için daha güvenli ve hasarsız bir kullanım elde etmeyi amaçlayan tampon modelleri, astarlı ya da brakeli modelleri ile de seçim özgürlüğü sunuyor. Gerek aracınızın ihtiyacına gerekse kişisel zevkinize göre farklı tampon modelleri arasında seçiminizi yapabilir, farklı aparatlar ile birlikte gelen modellere göz atabilir, tampon fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Tampon Fiyatları

2.894 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Wolcar
  2. Ypc
  3. Cey
  4. Betto
  5. ITHAL
  6. Euro
  7. Barcha
  8. Gm
  9. OEM
  10. MGA
  11. Ayhan
  12. Grt
  13. BTG
  14. Pulo
  15. ROOT
  16. Bross Otomotiv
  17. MARAL
  18. BRUCKE
  19. Cabu
  20. Gkl
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001490/60001493
Başa dön