Temizleyici Mendiller ve Bantlar

Cilt temizliği öncelik olarak sağlığınız açısından birinci basamaktır. Cilt temizliğinde kullanılan ürünler içerikleri ve türleri bakımından farklı özellikler içermektedir. Rüzgar, toz gibi cildi yıpratan dış etkenler düzenli olarak temizleyici mendiller ve bantlar kullanılarak engellenebilir. Doğru temizleyici mendiller bantlar sayesinde cilt sağlığı korunur ve uzun süreli kullanımda cilt yağlardan arındırılarak temiz hale getirilebilir. Cildinizin tipine uygun temizleyici mendiller ve bantlar arasından ihtiyacınız olan ürünü seçebilir ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Temizleyici Mendil Bantlar

Cildinizin sağlıklı olması görünüm açısından güzel olacağı gibi kendinizi de iyi hissetmenizi sağlar. Sağlıklı olmanın ilk adımına cildinizi temizleyerek başlayabilirsiniz. Kullanacağınız ürünlerin kokusu, kıvamı, sahip olduğu doku ve sizin kullanım sıklığınıza göre değişeceğini unutmamalısınız. Günlük makyaj yapan biriyseniz temizleyici mendiller pratik olmaları sebebiyle tercih edilebilir. Yumuşak dokuları sayesinde cildin yıpranmasını ve soyulmasını engeller. Temizleme mendilleri hafif kıvamlı olmaları ve sert uygulanmaya elverişli olmamaları nedeniyle yalnızca yüz bölgesinde değil boyun bölgesinde de rahatlıkla kullanılabilir. Gün içerisinde cildiniz sıkça kirlenmelere maruz kalır temizleyici mendiller sayesinde günlük cilt bakımını ritüel haline getirebilirsiniz. Cildinize uyumlu olan temizleyici mendili bulmadan önce cilt tipinizi öğrenmeniz doğru ürünü bulmanız için en doğru yol olacaktır. Kuru ve yıpranmaya müsait bir cilt yapısına sahipseniz nemlendirici özelliğe sahip olan cildi narin bir şekilde temizleyen, işlem sonrasında cilde nem katan mendilleri tercih etmelisiniz. Yağlı cilde sahip kişiler bitkisel özler içeren ve yağlanmayı geciktirici ürünler seçmelidir.

Gün içerisinde zamanınızı planlayarak yoğun biçimde geçiriyorsanız ve gün sonunda ağır cilt temizliğine vaktiniz kalmıyorsa makyaj temizleme mendilleri son derece uygun olacaktır. Makyaj temizleme mendilleri cildin doğal yapısını korurken yüz, boyun ve gözleri tek bir adımda temizler. Pratik cilt temizleyicileri tercih etmek zaman tasarrufu açısından son derece faydalı olacaktır. Makyajla oluşan kir ve yağ uzun süre ciltte kaldığında t bölgesi gibi yüzün çeşitli yerlerinde yağlanmalara neden olur. Ciltteki yağ temizlenmediğinde uzun süreçlerde sivilce, akne ve siyah nokta gibi cilt problemlerine yol açar. Bu tür problemleri önlemek adına içeriğinde deniz tuzu ya da bitki çekirdeği tanecikleri gibi doğal özler barından peeling temizleyici bantlar kullanılabilir. Cilt bütünlüğünü korumak için burnunuzun girintili bölgelerine kadar uzanabilen, tüm gözenekleri nazikçe temizleyen temizleyici bantları tercih edebilirsiniz. Yağlanmalar sebebiyle oluşacak sivilce ve siyah noktaların oluşumunu bu bantlar sayesinde engelleyebilirsiniz.

Temizleyici Mendil Kullanım Faydaları

Temizleyici mendiller içeriğinde bulunan temizleyici kozmetik içerikler sayesinde cildinizi fazla yormadan ve yıpratmadan temizler bu nedenle birçok faydası vardır. Diğer cilt temizleyici ürünlerin aksine cildi soymaz ve doğal yapısını korur. İçeriğinde bulunan yağlar sayesinde cildinizin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur. Alerjik cilt tipine sahip kişilerin cildi yoran ve yıpratan peelingler yerine günlük bakım için temizleyici mendilleri tercih etmeleri cilt sağlığı açısından daha uygun olacaktır. Cildinize uyguladığınız fondöten, kapatıcı, makyaj bazları ve hatta suya dayanıklı maskaraları bile yüzünüzden kolayca çıkaran makyaj temizleyici mendil çeşitleri mevcuttur. Bunların yanı sıra temizleyici mendiller sıkça seyahat eden kişiler için boyutları ve sıvı olmaması sebebiyle çantada taşımaya müsaittir. Gün içerisinde yalnızca makyaj temizlemek için değil el ve yüz temizliği için de kullanılan temizleyici mendiller vardır. Bebekler için özel olarak üretilmiş temizleyici mendiller bebeğinizin cilt bariyerini ve cildinin kök hücre rezervini korur bu sayede bebeğinizin yüzünü gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Durulama gerektirmediğinden cildiniz kurumaz ve soyulmaz. Temizleyici mendilleri istediğiniz yerde dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Bir paket temizleyici mendilin içerisinde çok sayıda mendil olacağından bütçenizi yormaz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yüz Mendili ve Bantları

873 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 873 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010891/32010910