Tıraş Köpükleri

Tıraş olduktan sonra cildinizde kuruma, gerilme gibi çeşitli sorunlar hissediyorsanız cildinize en uygun tıraş köpüğünü seçerek sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Farklı etkilere, kokulara ve farklı içeriklere sahip olan tıraş köpükleri ile tıraş olmayı bir keyif haline getirebilirsiniz. Tıraş olurken cildinizdeki tahrişleri önlemek, zahmetsiz ve çabuk tıraş olmak en uygun tıraş köpüğünü tercih edebilirsiniz.

Tıraş Köpükleri

Tıraş köpükleri; erkeklerin tıraş olma sıklıklarına göre düzenli olarak kullandıkları az sayıdaki kişisel bakım ürünlerinin başında gelir. Genel olarak; tıraş öncesi ve sonrası losyonlar dışında, erkeklerin ciltleri için rutin olarak kullandıkları tıraş köpüğü ürünlerinin cilt tipine uygun olmaması durumunda ciltte tahriş, yanma, gerilme, kuruma gibi sorunlar baş gösterebilir. Hassas bir cilde sahipseniz; hassas cilt tipleri için özel hazırlanmış olan veya içeriğinde cildi besleyen E vitamini, doğal yağlar ya da nemlendiriciler bulunan tıraş köpüğü çeşitlerini seçebilirsiniz. Doğru tıraş köpüğünü seçerek; daha esnek ve yumuşak bir cilde sahip olabilir, yüzünüzü gerginliğe bir son vererek cildinizde rahatlığı hissedebilirsiniz.

Cilt tipiniz hakkında bir karar veremiyorsanız; sakal yapınızı dikkate alarak da kendinize en uygun tıraş köpüğünü seçebilirsiniz. Sert bir sakal yapısına sahipseniz, tıraş olurken daha çok vakit harcayabilir, tek seferde pürüzsüz bir görünüm elde edemeyebilirsiniz. Bu da tıraş olurken cildinizin yıpranmasına neden olur, tahrişler meydana gelir. Sakalları yumuşatacak tıraş köpüğü çeşitlerini tercih ederek; tıraş bıçağınızın cildinizde daha rahat kaymasını sağlayabilir, daha kolay tıraş olabilir, sakallarınızın sizi eskisi kadar uğraştırmadığını ve yumuşadığını görebilirsiniz.

Cilt ve sakal tipinize en uygun köpüğü seçtikten sonra; seçmiş olduğunuz tıraş köpüğünü çalkalayarak ve dik tutarak yeter miktarda avucunuza almalısınız. Ardından tıraş köpüğünü; ıslak yüzünüze, tıpkı bir masaj yapar gibi, dairesel hareketlerle uygulayarak tıraş keyfinin tadına varabilirsiniz. Köpüğü avcunuza sıkmadan önce tıraş köpüğü kutusunu çalkalayarak dik tutarak kullanmanız

Tıraş Köpüğü Fiyatları

Tıraş köpüğü çeşitlerinin fiyatları; miktarlarına ve içeriklerine göre değişkenlik göstermektedir. 125 ml, 200 ml ve 250 ml gibi miktarlarda satın alabileceğiniz tıraş köpüğü ürünleri arasında organik içeriğe sahip olan çeşitleri de bulabilirsiniz. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS ve yapay renklendiriciler ile gluten ve laktoz içermeyen veya BİO, BDIH ve NaTrue gibi sertifikalara sahip olan tıraş köpüklerini tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz.

Sert sakallarınız için gücünü Shea yağı, kakao yağı ve sandal yağı gibi bitkisel özlerden alan tıraş köpüğü çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Cildinizi tıraş esnasında meydana gelebilecek tahrişlerden korumak için ise organik gingko ve organik kafein gibi cildinizin hassasiyetine uyum sağlayacak içeriklere sahip tıraş köpüklerini kullanabilirsiniz. Tıraş sırasında ve sonrasında cildinizdeki yanmalardan şikayet ediyorsanız alkol içermeyen bir formüle sahip ya da alkol oranı düşük olan tıraş köpüklerini tercih ederek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Yalnızca vegan ürünler kullanıyorsanız, doğal bitkisel etken maddelere sahip olan, glutensiz, vegan, organik yollar ile üretilmiş ve bunun kanıtı olan NaTrue gibi sertifikaları olduğu belirtilen tıraş köpüklerini seçebilirsiniz.

Farklı içeriklere sahip tıraş köpüğü çeşitleri arasında bir tercih yapamıyorsanız; köpüklerin sahip olduğu kokular da seçiminizde belirleyici olabilir. Taze kokulardan hoşlanıyorsanız ve tıraş olduktan sonra yenilenmiş hissetmek istiyorsanız mentollü tıraş köpüğü çeşitlerini kullanabilirsiniz. Daha çok bitkisel kokuları seviyorsanız; aloe vera gibi bitkisel özlere sahip tıraş köpüklerini seçebilirsiniz. Cilt tipinize uygunluğu, kokusu ve içeriğiyle size en rahat, pürüzsüz ve tahriş etmeyen bir tıraşa imkan verecek tıraş köpüğüne sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Traş Köpüğü Ürünleri

973 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 42 / 973 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?