Birbirinden farklı kullanım alanları için tasarlanmış olan Trust klavye modelleri, teknik özellikleri ve dayanıklılıkları ile dikkat çekiyor. Oyun, eğlence, ev ya da ofis kullanımına uygun olarak, farklı özellikler ile dizayn edilmiş olan ürünler, çok yönlü ve ergonomik bir kullanımı beraberinde getiriyor. Çeşitli seçeneklere sahip olan Trust klavye fiyatları ve modelleri, özellik ve fiyat konusunda farklılık gösteriyor. Ev kullanıcıları için dizayn edilmiş olan ürünler daha uygun fiyat seçeneklerine sahipken, orta segment fiyatlara sahip oyuncu klavyeleri özellikleri ve kapasiteleri ile farklılık yaratıyor. 

Trust Klavye Fiyatları ve Modelleri

Kablolu, kablosuz ya da Bluetooth bağlantı özellikleri ile hazırlanmış ürünler, her kesime ve ihtiyaca hitap ediyor. Kablolu modeller masaüstü bilgisayarlarınızı daha etkili kullanmanızı sağlarken, kablosuz ve Bluetooth bağlantıya sahip ürünler bilgisayarlarınızı uzaktan kullanabilmenize ve farklı deneyimler yaşamanıza yardımcı oluyor. Standart olarak hazırlanmış olan klavyeler, yükseklik ve genişlik konusunda ideal bir boyuta sahipken, mekanik olarak dizayn edilmiş ürünler daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir deneyim sunuyor. Türkçe Q, İngilizce Q veya Türkçe F klavye diline sahip çeşitli klavye seçenekleri, kullanımınıza ya da çalıştığınız alana göre çeşitli seçeneklerde sunuluyor. Nümerik tuş takımına sahip modeller, özellikle finans ve ekonomi uygulamalarını daha etkili kullanabilmenize, oyun içi ve uygulama içi ayarları daha rahat yapabilmenize ve bilgisayarınızı daha verimli kullanabilmenize imkân tanıyor. Üzerinde TouchPad olan modeller, özellikle çizim yapanların ya da uzaktan bilgisayar kullanma deneyimi yaşamak isteyenlerin ihtiyacına yönelik ürünler olarak geliyor. 

Trust Klavye Özellikleri

 • Sağlam ve dayanıklı çelik, plastik gibi malzemelerden hazırlanmış olan ürünler, uzun ömürlü ve ekonomik modeller olarak dikkat çekiyor. Darbelere ve şoklara karşı direnç gösteren klavyeler, oyuncular için ideal konumda yer alıyor.
 • Mekanik tuş anahtarları ile tasarlanmış olan Trust klavye modelleri, hassas ve duyarlı bir kullanıma olanak veriyor. Bu sayede hızlı tepki sürelerinde hareket etmenize yardımcı olan ürünler, oyunlarda ve multimedya uygulamalarda tam hakimiyet kurabilmenizi mümkün kılıyor.
 • Dinamik aydınlatma sistemlerine sahip olan RGB ve geriden aydınlatmalı klavyeler, karanlıkta bilgisayar kullanımını daha etkili hale getiriyor. Kolayca ayarlanabilen milyonlarca renk seçeneği ile ışıltılı ve eğlenceli bir deneyimi beraberinde getiriyor.
 • Tek elle kullanım için özel olarak hazırlanmış olan Single Handed Keyboard modelleri, özellikle oyuncular için gerekli olan dinamizm ve seri kullanımı sağlıyor. Dahili belleği sayesinde her daim ayarlarınızı hafızasında tutan ürünler, ergonomik tasarımlarıyla da size daha fazla alan sunuyor.
 • Aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama özelliği, yanlış tuş algılamayı önleme özelliği ve farklı senaryolara göre optimize olma imkânı gibi çeşitli özelliklere sahip Trust klavyeler, tüm kullanıcı tiplerine göre farklı kullanımlara ortam hazırlıyor. 

Güçlü ve Etkili Kullanım Sağlayan Klavyeler

Minimalist ve kompakt tasarımları sayesinde çok yönlü ve fonksiyonel kullanım sağlayan Trust klavye modelleri, oyuncular için özel hazırlanmış ürünler ile benzersiz performanslar ortaya koymanızı sağlıyor. Arkadan aydınlatmalı, yüksek duyarlılığa ve gelişmiş tuş mekanizmasına sahip modeller, oyun içerisinde dilediğiniz tüm hareketleri kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilmenize ve oyundan maksimum verim alabilmenize imkân tanıyor. Ev tipi kullanıcılar için hazırlanmış olan ürünler ise dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun ömürlü bir deneyim sunuyor. Üzerinde yer alan fonksiyon ve multimedya tuşları ile bilgisayarınızı daha etkili kullanmanıza yardımcı olan ürünler, çok yönlü kullanımı ve çoklu işlemleri rahatlıkla yapabilmeyi mümkün kılıyor. Farklı özellikler ve detaylar ile sunulan Trust klavye modelleri, uygun fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Trust Klavye Fiyatları ve Modelleri

13 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
  1. Kablolu
 4. Klavye Tipi
  1. Standart
 5. Markalar A-Z
  1. Trust Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. MF Product Klavyeler
  9. Asus Klavyeler
  10. Motospeed Klavyeler
  11. A4Tech Klavyeler
  12. HP Klavyeler
  13. Redragon Klavyeler
  14. Rush Klavyeler
  15. SW Future Klavyeler
  16. Inca Klavyeler
  17. Platoon Klavyeler
  18. Gamepower Klavyeler
  19. Packard Bell Klavyeler
  20. PolyGold Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Philips Klavyeler
  23. SteelSeries Klavyeler
  24. Concord Klavyeler
  25. GameBooster Klavyeler
  26. Microsoft Klavyeler
  27. Ajazz Klavyeler
  28. Apple Klavyeler
  29. Bloody Klavyeler
  30. Dell Klavyeler
  31. Magic-Refiner Klavyeler
  32. Corsair Klavyeler
  33. Ducky Klavyeler
  34. Turbox Klavyeler
  35. Dexim Klavyeler
  36. Trilogic Klavyeler
  37. Xtrike Me Klavyeler
  38. Cooler Master Klavyeler
  39. Delux Klavyeler
  40. HXSJ Klavyeler
  41. Hiper Klavyeler
  42. Lenovo Klavyeler
  43. MSI Klavyeler
  44. Piranha Klavyeler
  45. Raynox Klavyeler
  46. AOC Klavyeler
  47. GAMEMAX Klavyeler
  48. GOMAX Klavyeler
  49. Gamenote Klavyeler
  50. Hytech Klavyeler
 6. Dili
  1. Türkçe Q
  2. İngilizce Q
  3. Türkçe F
  4. Yok
 7. Kullanım Amacı
 8. Nümerik Tuşlar
 9. Aydınlatma
 10. RGB
 11. Multimedya Tuşları
 12. Touchpad
 13. Bilek Desteği
 14. Fonksiyon Tuşları
 15. Fotoğraflı Değerlendirme
 16. Fırsat Ürünleri
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Trust
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/trust
Başa dön