Her geçen gün evlerde ve iş yerlerinde daha çok elektronik alet kullanılmaktadır. Bu da elektriğe olan bağlılığı arttırır. Elektrik kesintisi veya şalter atması gibi durumlarda elektronik aletler ani güç kesintisine maruz kalır. Ani güç kesintisi ya da gerilimdeki dalgalanmalar elektronik aletlerin içerisindeki donanıma zarar verebilir. Kesintisiz Güç Kaynakları ya da İngilizce ismiyle Uninterruptible Power Supply (UPS), elektrikle çalışan sistemleri, elektrik akımında dalgalanmalara ya da ani kesinti gibi durumlara karşı koruyarak veri kaybını ve elektrikle çalışan sistemlerin hasar görmesini engelliyor.

Kesintisiz güç kaynakları jeneratörlerden farklıdır. Elektrik kesintisi durumunda jeneratörlerde olduğu gibi kesintisiz güç kaynağının devreye girmesi için beklenilmesine gerek yoktur. Bu da elektrik kesintisi ile jeneratörün devreye girmesi arasındaki vakitte oluşabilecek veri kayıplarının önüne geçer. Kesintisiz güç kaynakları ev ve iş yerlerindeki bilgisayarlar, hastanelerdeki elektrikle çalışan tıbbi cihazlar, ısıtma ve soğutma sistemleri, asansörler ve elektronik kapılar, haberleşme sistemleri ya da acil durum ışıklandırmaları gibi birçok elektronik alette kullanılır. 

Bilgisayar günümüzde en çok kullanılan elektronik aletlerden birisidir. Habersiz elektrik kesintisi, kaynak makinesi gibi yüksek enerji harcayan ve gerilimde dengesizliğe yol açabilecek aletlerin kullanılması, sigortanın atması ile bilgisayarda kaydedilmeyen veriler kaybolabilir, bilgisayarın ana kartı ya da ekran kartı zarar görebilir. Kesintisiz güç kaynağı, bu gibi durumlarda devreye girerek bilgisayarın oluşturulan verileri kaydetmesi ve doğru bir şekilde kapanması için zaman sağlar. 

Tunçmatik UPS

Kesintisiz güç kaynaklarını satın alırken dikkat edilmesi gereken nokta bilgisayarın ya da diğer elektronik sistemlerin kullandığı gücün tespit edilmesi ve buna uygun güç kaynağının seçilmesidir. Tunçmatik UPS, size sayısız kesintisiz güç kaynağı seçeneği sunarak elektronik aletiniz için en uygun modeli bulmanızı sağlar. Beklenmedik elektrik kesilmelerinde ya da gerilim dalgalanmalarında veri kaybı ya da elektronik aletlerinizdeki sistemlerin zarar görmemesi, zaman ve para kaybı yaşamamak için uygun fiyatlı kesintisiz güç kaynağını Tunçmatik’ten alabilirsiniz. Tunçmatik, kesintisiz güç kaynakları arasında en çok tavsiye edilen markalardan birisidir. Her türlü elektronik aletinize, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun kesintisiz güç kaynağı seçeneklerine sahiptir.

Tunçmatik online kesintisiz güç kaynakları, elektronik aletlerinizin elektrik kesintisi durumunda daha uzun süre çalışmasını sağlar. Elektrik olduğu zaman içerisindeki aküyü şarj eder. Elektrik kesintisi durumunda aküden elektrik üreterek elektronik aletlerinizi kullanmaya devam etmenizi sağlar. Tunçmatik online kesintisiz güç kaynakları, bilgisayar gibi hassas elektronik aletler ve elektronik medikal cihazlar için uygundur. Akıllı şarj teknolojisine sahip modelleriyle akü ömrünü uzatır, aynı zamanda elektrik tasarrufu sağlayarak elektrik faturalarınızı düşürür. 

Tunçmatik Line Interactive kesintisiz güç kaynakları, elektrik kesintisi durumunda otomatik olarak devreye girerek elektronik cihazlarınızı korur. Elektrik olduğu zaman otomatik voltaj regülasyonu sağlar. Kısa devre ya da gerilimdeki aşırı yüklenmelere karşı elektronik cihazlarınızı korur. Kapalı durumda otomatik şarj edilebilme özelliğine sahiptir.

Tunçmatik'in modem, telefon, güvenlik kamerası gibi elektronik aletler için özel olarak geliştirdiği kesintisiz güç kaynağı modelleri hafif olmalarıyla kolay kullanım ve yüksek şarj kapasiteleriyle daha uzun süre kullanım olanağı sağlar. Daha geniş voltaj aralığına sahip modelleriyle daha geniş kullanım alanı sunar. Voltaj dalgalanmalarına karşı hassas cihazlarda kullanım için de uygundur.

Tunçmatik güç kaynağı, kullanıcıların ev ve iş yerlerinde karşılaşabilecekleri elektrik sorunlarına karşı elektronik aletleri korur ve maddi zararların önüne geçilmesini sağlar. Tunçmatik güç kaynağı modelleri en güncel teknoloji ile üretilmiştir. Üstün kalitesi ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım sağlar. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Tunçmatik Güç Kaynağı UPS Fiyatları

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tunçmatik Güç Kaynakları Ups
  2. Artsan Güç Kaynakları Ups
  3. Delta Güç Kaynakları Ups
  4. Makelsan Güç Kaynakları Ups
  5. APC Güç Kaynakları Ups
  6. Inform Güç Kaynakları Ups
  7. Powerful Güç Kaynakları Ups
  8. Eaton Güç Kaynakları Ups
  9. FCM Güç Kaynakları Ups
  10. S-Link Güç Kaynakları Ups
  11. Schneider Electric Güç Kaynakları Ups
  12. Fsp Güç Kaynakları Ups
  13. Tnl Güç Kaynakları Ups
  14. Vertiv Güç Kaynakları Ups
  15. AGP Güç Kaynakları Ups
  16. Power up Güç Kaynakları Ups
  17. Enel Güç Kaynakları Ups
  18. ARB Güç Kaynakları Ups
  19. Demiriz Güç Kaynakları Ups
  20. Necron Güç Kaynakları Ups
  21. Power Boost Güç Kaynakları Ups
  22. Powermaster Güç Kaynakları Ups
  23. Tescom Güç Kaynakları Ups
  24. Upset Güç Kaynakları Ups
  25. Dexter Güç Kaynakları Ups
  26. Enpa Güç Kaynakları Ups
  27. Lexron Güç Kaynakları Ups
  28. Marxlow Güç Kaynakları Ups
  29. Orbus Güç Kaynakları Ups
  30. Powerup Güç Kaynakları Ups
  31. TGC Güç Kaynakları Ups
  32. Baysallar Güç Kaynakları Ups
  33. Cuppon Güç Kaynakları Ups
  34. Emerson Güç Kaynakları Ups
  35. EuroStar Güç Kaynakları Ups
  36. Mervesan Güç Kaynakları Ups
  37. Pioneer Güç Kaynakları Ups
  38. Remco Güç Kaynakları Ups
  39. Thermaltake Güç Kaynakları Ups
  40. Tommatech Güç Kaynakları Ups
  41. Wattson Güç Kaynakları Ups
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Güç Seçeneği
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Tunçmatik
DSACategoryId/2147483646/3013120/36/60001544/tuncmatik
Başa dön