Farklı kullanıcı profilleri ve kullanım alanları için tasarlanmış olan Turbox klavye seçenekleri, teknik özelliklerine ve tasarımlarına göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye ve kesime göre belirlenmiş olan Turbox klavye fiyatları da ekonomik seçenekler olarak değişkenlik gösteriyor. Teknik özellikler ve güçlü performans konusunda çeşitlilik gösteren Turbox klavyeler, profesyonel dünyanın çalışma dinamiğine uyum sağlarken, günlük kullanımda da uzun ömürlü ve dayanıklı bir deneyim sunuyor. Fonksiyonel tuş takımları ile hazırlanmış olan ürünler, bilgisayarınız ile yapmak istediğiniz işlemleri daha etkili yapabilmenize ve kısa süreler içerisinde tüm işlemleri tek panel üzerinden yönetebilmenize yardım ediyor. Oyun, ofis ve ev gibi farklı alanlar için tasarlanmış onlarca Turbox klavye, teknik özellikleri ile dikkat çekiyor. 

Gelişmiş Performans Sağlayan Turbox Klavyeler

Kablolu ya da kablosuz olarak tasarlanmış olan Turbox klavye seçenekleri, kullanım sıklığınıza ve alışkanlığınıza göre çeşitlilik gösteriyor. Kablosuz klavye modelleri bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilmenize ve işlemlerinizi en konforlu konumda yapabilmenize ortam sağlarken, kablolu modeller, şık ve ergonomik yapıları sayesinde fazla yer kaplamayan bir klavye seçeneği oluşturuyor. Mekanik tuş tasarımları ile geliştirilmiş olan modeller, klavye kullanım sırasında tuşa bastığını hissetmek isteyenlerin ilgisini çekerken, mekanik hisli olarak geliştirilmiş ürünler sessiz bir şekilde klavye kullanımına imkân tanıyor. Nümerik tuşlar ile hazırlanmış olan klavye seçenekleri, özellikle sayısal değerlerin yoğun olduğu uygulamaları ve ayarları kullanabilmenize yardımcı olurken, pratik bir çözümü de beraberinde getiriyor. Fonksiyon tuşları ile hazırlanmış olan ürünler bilgisayarınıza daha fonksiyonel ve çok yönlü bir kullanım katarken, işlemlerinizi de daha kolay yollardan yapabilmenizin yolunu açıyor. 

Tubrox Klavye Özellikleri

 • Rainbox arka plan aydınlatması ve RGB renklendirme ile hazırlanmış olan Turbox klavye modelleri, gece karanlığında muhteşem ambiyanslar yaratmanıza ve oyun oynayabilmenize yardımcı oluyor. Milyonlarca renk dizilimine sahip olan arkadan aydınlatmalı klavyeler, akıcı ve güçlü bir oyun performansı sunuyor.
 • Bilek desteği ile hazırlanmış olan Turbox klavye modelleri, uzun süreli kullanımlarda oluşan bilek ağrılarını en aza indirmeyi amaçlıyor. Ayrıca el ergonomisi düşünülerek dizayn edilmiş olan ürünler, uzun süreli yazı yazma deneyiminizi de iyileştiriyor.
 • Mekanik hisli olarak tasarlanmış olan klavye modelleri, özellikle yazı yazma sırasında benzersiz bir konfor ve rahatlık sunuyor. Sessiz bir şekilde kullanıma uygun olan klavye seçenekleri, her an ve her türlü ortamda işlemlerinizi yapabilmenize ortam hazırlıyor.
 • Multimedya tuşları ile dizayn edilmiş olan Turbox klavyeler; görselleri yönetmenize, Windows tuşlarını kilitlemenize, maillerinizi kontrol edebilmenize, İnternette gezinebilmenize ve farklı tuş dizilimleri ile kişiselleştirilmiş senaryolar hazırlayabilmenize yardım ediyor.
 • Makro tuş kombinasyonlarına sahip olan klavye seçenekleri, klavyenize çok yönlü bir kullanım avantajı sunuyor. Hem RGB aydınlatmayı yönetmenize hem de bilgisayarınızı daha verimli bir şekilde kullanmanıza imkân tanıyan tuş kombinasyonları, az eforla çok iş yapabilmenizi sağlıyor.

Turbox Klavye Fiyatları

Türkçe Q, İngilizce Q ya da Türkçe F tuş dizilimlerine sahip olan klavye seçenekleri, farklı kullanım amaçlarınıza göre çeşitlilik gösteriyor. Kaliteli ve şık tasarımları ile göz dolduran klavyeler, ergonomik yapıları sayesinde de fazla yer kaplamayan bir klavye kullanım deneyimine imkân tanıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan Turbox klavyeler, farklı fiyat seçenekleri sayesinde de her bütçeye hitap ediyor. Fiyat performans konusunda başarılı bir deneyim sunan klavye seçeneklerinin yanı sıra, gelişmiş bir hassasiyete sahip mouse modelleri ile set şeklinde hazırlanmış klavye+mouse setleri de sizleri bekliyor. Onlarca farklı model ve özellik ile sunulan Turbox klavye seçenekleri, bilgisayarınızı daha etkili kullanabilmenize ve konforlu bir deneyim yaşamanıza yardımcı oluyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Turbox Klavye Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Turbox Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Platoon Klavyeler
  11. SW Future Klavyeler
  12. Asus Klavyeler
  13. Inca Klavyeler
  14. PolyGold Klavyeler
  15. Redragon Klavyeler
  16. MF Product Klavyeler
  17. Microsoft Klavyeler
  18. Motospeed Klavyeler
  19. Concord Klavyeler
  20. Philips Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Rush Klavyeler
  24. Gamepower Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Micropack Klavyeler
  29. Trilogic Klavyeler
  30. Bloody Klavyeler
  31. GameBooster Klavyeler
  32. Hytech Klavyeler
  33. Lenovo Klavyeler
  34. SteelSeries Klavyeler
  35. Ajazz Klavyeler
  36. Apple Klavyeler
  37. Casper Klavyeler
  38. Magic-Refiner Klavyeler
  39. Swhy Klavyeler
  40. Cooler Master Klavyeler
  41. Piranha Klavyeler
  42. Xtrike Me Klavyeler
  43. Avec Klavyeler
  44. Corsair Klavyeler
  45. GOMAX Klavyeler
  46. Hiper Klavyeler
  47. Promate Klavyeler
  48. Raynox Klavyeler
  49. Yukka Klavyeler
  50. Dark Klavyeler
 5. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Kablolu
 6. Klavye Tipi
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Renk
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Bilek Desteği
 14. Touchpad
 15. Multimedya Tuşları
 16. Fonksiyon Tuşları
 17. Fotoğraflı Değerlendirme
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Tipi
 20. Satıcı
 • Marka Turbox
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/turbox
Başa dön