Ümit Bisikletler

Gelişmiş ülkelerde yaygın bir taşıt olarak kullanılan bisikletler, özellikle karbon salınımını engellediği için, motorlu taşıtlara alternatif olarak tercih edilir. Sürüş sağlanırken güç ve hızın yanında en önemli unsur dengedir. Bisikletin yararı sadece ulaşım aracı olmasıyla da bitmez ve pedal çevirmek, yüksek tempolu bir spor olarak insan sağlığına büyük katkı sağlar. Bisiklet hayat kalitesi yüksek ülkelerde, hem çocuklar hem de büyükler için kullanımı teşvik edilen bir spor aracıdır.

Ümit Bisiklet

Her yaş aralığında ve farklı özellikte sürücü için alternatif modeller sunan Ümit bisiklet, kaliteden ödün vermeyen çizgisi ile de bisiklet tutkunlarının gözdesi olmayı başarır. İster çocuğunuz için alın, ister spor amaçlı ya da profesyonel kullanıcı olun bisiklet sürmenin zevkini, uygun fiyat seçenekleri ile yakalayabilirsiniz.

Yalnız ürün kalitesiyle değil satış sonrası hizmetlerinde yakaladığı çizgi ile de bisiklet sektörünün en iyi markaları arasında yer alan Ümit bisikletler, yenilenen teknolojileri de yakından takip ederek kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmayı hedefler.

Kullanıcı profili ve satış ağı sadece Türkiye ile sınırlı olmayan Ümit bisikletler, yerli bir marka olarak üretim kalitesini yurt dışına taşımayı başarır. Farklı ülkelerde açtıkları satış noktalarında, geniş ürün yelpazesi ve kolay ulaşılabilirliği ile yaygınlaşan modeller hizmete sunar. Ümit bisiklet, en kaliteli malzemeler ve en iyi vites seçenekleriyle tüm kullanıcılarının gözdesi olmayı başarır.

Ümit Bisiklet Fiyatları

Kullanıcının fiziksel özelliklerine ve sürülecek zeminin şartlarına göre çok geniş bir aralıkta yer alan Ümit bisiklet fiyatları, genellikle sağlamlık, ağırlık ve boyutuna göre şekillenen bütçelerle seçenekler sunar. Bisiklet fiziksel kondisyon gerektiren, zorlu bir spor olduğundan diğer bütün sporlarda olduğu gibi, doğru aleti seçmek size güç, zaman ve para kazandıracak, ayrıca kazalardan da korunmanıza yardımcı olacaktır.

Bisiklet seçimine öncelikle kullanacak kişinin kullanım alanına göre karar vermeye çalışın ve dağ, yarış, şehir gibi farklı kategorilerden birini seçerek başlayın. İkinci önemli özellik olarak kadro boyuna dikkat edin. Bisikletinizin ana ekseni olarak da kabul edebileceğiniz kadro, sele ile gidon arasındaki mesafenin ana belirleyicisi olduğundan, kadro boyu bisikletin size uygun olup olmadığını gösterir.

Boyutun doğruluğunu anlamak için üzerine binmeli ve bir kaç kere pedal çevirerek vücudunuzun bu hareketler sırasında rahat olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kadro boyunun yanında jant ölçüsü ve amortisör tipi gibi noktalar da seçiminizde ve almayı planladığınız bisikletin fiyatında önemli yer tutan noktalardır.

Ümit Bisiklet Modelleri

Çocuk, kadın ve erkek olarak üç temel kategoriye ayrılan Ümit bisiklet modelleri, kullanıcıların vücut farklılıkları göz önüne alınarak 12”den 28”e kadar değişen jant ölçüleriyle her yaş ve fiziksel özellikte kullanıcıya uygun model sunmayı hedefler. Çocuk kullanıcılar için hazırlanan çizgi film kahramanlarından oluşan özel koleksiyonlar, minik kullanıcılara bisiklet sevgisini aşılamayı hedefler. Arka tekerlek destekleriyle alabileceğiniz bu rengarenk modeller çocuğunuzun ilk bisikleti olmak için özel bir seçenektir. Denge unsuru kazanıldıktan ve minik bisikletçiler iki tekerli kullanıma alıştıktan sonra, arka destek ünitelerini kolayca çıkarabilir, çocuğunuzun bisikletini daha uzun yıllar kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Zorlu yol koşullarında sürüş keyfinden hoşlanan kullanıcılar için tasarlanan dağ bisikletleri, amortisörlü stabil çelik kadrolu özel modelleriyle en zor şartlarda yüksek performans kazanmanızı sağlar. Ön ve arka disk fren ve alüminyum V-fren vitesli Ümit bisiklet modelleri ile kazalara karşı korumayı bir üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Şehrin kalabalığından sıyrılmak ve trafik yorgunluğundan kurtulmak isteyenlerin alternatif tercihi olan şehir bisikletleri ise farkınızı ortaya koymanızı sağlar. Alüminyum ayarlı gidon, pilli led far, pilli arka stop farı, sepet, çamurluk, arka bagaj gibi pek çok aksesuar seçeneği ile birlikte gelen şehir bisikletleri, şıklığından ödün vermeyen kullanıcıların da gözdesidir.

Eğer bisiklet kullanırken, sürüş güzergahınızda farklı taşıtlara binmeniz gerekiyorsa, katlanır bisikletleri de inceleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ümit Bisiklet Fiyatları

161 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Jant A-Z
  1. 26 inç
  2. 28 inç
  3. 24 inç
  4. 20 inç
  5. 16 inç
  6. 12 inç
  7. 14 inç
  8. 18 inç
  9. 29 inç
  10. 27,5 inç
  11. 10 inç
  12. 17 inç
  13. 27 inç
 6. Markalar A-Z
  1. Ümit Bisikletler
  2. Salcano Bisikletler
  3. Bianchi Bisikletler
  4. Kron Bisikletler
  5. Voit Bisikletler
  6. adidas Bisikletler
  7. Dynamic Bisikletler
  8. Nike Bisikletler
  9. Altis Bisikletler
  10. Puma Bisikletler
  11. Delta Bisikletler
  12. Hattrick Bisikletler
  13. Shimano Bisikletler
  14. Sram Bisikletler
  15. XLC Bisikletler
  16. HSGL Bisikletler
  17. Narr Bisikletler
  18. KNT Bisikletler
  19. Kaliteplus Bisikletler
  20. Vona Bisikletler
  21. Schwalbe Bisikletler
 7. Vites
  1. 21 Vites
  2. Vitessiz
  3. 22 Vites
  4. 14 Vites
  5. 16 Vites
  6. 6 Vites
 8. Bisiklet Tipi
 9. Renk A-Z
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Ümit
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/umit
Başa dön