Urban Care Saç Bakım Ürünleri

Günlük yaşamın yoğunluğunun ardından saçlar kimi zaman bakıma gereksinim duyar. Örneğin; 3 aylık güzel bir yaz tatilinden sonra çeşitli sebeplerle saçlar çoğu zaman yıpranır ve kırılır. Ofise gittiğiniz sırada veya özel etkinlikler öncesinde yoğun ısı vererek yaptığınız hacimli saç modelleri de saçınızın kırılması ve yanmasına yol açabilir. Bu gibi durumlarda saçınıza derinlemesine bir bakım uygulamanız gerekmektedir. Ancak bu noktada seçtiğiniz marka ve etken madde seçenekleri oldukça önemlidir. Alanında usta olan bir marka tercihi sayesinde yaptığınız saç bakımından en yüksek verimi almanız mümkün olur. Her saç tipi için özel olarak geliştirilen Urban Care saç bakım ürünleri sayesinde saçınız gereksinim duyduğu bakımı kolaylıkla yapabilirsiniz. Şampuandan saç bakım kremine, saç maskesinden saç serumuna kadar ihtiyaç duyduğunuz bütün saç bakım malzemesini bir tık uzaklıkla edinebilirsiniz. Örneğin; vaktinizi bol bol denizin içinde geçirdiğiniz keyifli bir tatilden sonra saçlarınız güneşten ve denizin tuzundan sonra oldukça hasar görmüş, kurumuş ve kırılmış olabilir. Kuruyan saç ise nemini kaybettiği için korunmasız olduğundan daha fazla hasar görme ihtimaline karşı açıktır. Bu sebeple hyaluronik asit ve kollajen Urban Care saç bakım maskesi ile kuru ve nemsiz saçınızı nemlendirebilir ve dolgunlaştırabilirsiniz. Cansız saçlar için özel olarak geliştirilen formülü sayesinde saçınızın elastikiyetini güçlendirerek, saçınızı ileriki zamanlar için de korumanız mümkün olur. Boyalı saçlar için de özenle hazırlanan “boyalı saçlar serisi” sayesinde saç açıcı kimyasallardan sonra saçınıza yeniden güç, canlılık ve parlaklık kazandırabileceğiniz gibi, boyanın kullanım süresini de uzatabilirsiniz.

Kuru Ve Nemsiz Saçlar İçin Özel Olarak Formüle Edilen Urban Care Saç Bakım Seti

Saçlar pek çok sebepten dolayı nemini kaybedebilmektedir. Örneğin; eğer saçınızı her duşunuzdan sonra saç makinesi ile kurutuyorsanız veya saçınızı her gün yüksek sıcaklık içeren aletler ile şekillendiriyorsanız, saçınız kolaylıkla kuruyabilir ve nemini kaybedebilir. Açık hava uzun saatler boyunca koşmayı veya yürüyüş yapmayı seviyorsanız, saçınız havadaki toksik maddelere maruz kaldığı için veya yoğun rüzgar sebebiyle kolaylıkla yıpranabilmektedir. Bu sebeple satın alacağını hyaluronik asit ve kollajen içeren bir Urban Care saç bakım seti saçınızı tekrardan güçlendirmenizi sağlar. Setin içerisinde yer alan maskeyi kuru saça 5 dakika boyunca uyguladıktan sonra duşa girebilir ve saçınızı maskeden arındırabilirsiniz. Ardından serinin ikinci parçası olan Urban Care saç bakım şampuanı ile saçınızı nemlendirebilir ve dolgunlaştırabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan bu ürün, saçlarınızın güçlü biçimde uzamasına da yardımcı olmaktadır. Sülfat, paraben ve silikon içermeyen bu şampuan aynı zamanda hayvansal ürün içermediği gibi hayvanlar üzerinde de deney yapılmadığından vegan kullanıcılar için oldukça idealdir. Eğer vegan içerikli saç bakım ürünleri arıyorsanız Urban Care markasının tüm ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın daha kalın, güçlü ve sağlıklı bir görünüm elde etmesini sağlayan bu şampuan aynı zamanda saç elastikiyetini de güçlendirdiği için saçlar uzarken saç uçlarının kırılmasını engeller. Serinin üçüncü ürünü olan Urban Care saç bakım kremi uygulamasının ardından kısa bir süre bekleyebilir ve ardından saçlarınızı durulayabilirsiniz. Serinin tüm ürünleri, tek başına sipariş etmek için uygun olmakla birlikte daha etkili sonuçlar için serinin tüm ürünlerini bir arada kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Doğal İçerikleri Tercih Eden Kullanıcılar İçin Urban Care Saç Bakım Serumu Seçenekleri

Doğal meyve özlerinden üretilen saç bakım ürünleri pek çok kullanıcı tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Farklı meyve özleri farklı saç tiplerine ve problemlerine hitap etmektedir. Örneğin; ince, zayıf ve hacimsiz saçlar için pembe greyfurt ve zencefil içeren Urban Care saç bakım serumu oldukça yerinde bir tercih olurken makademya yağı içeren serumlar çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için birebirdir. Yüzde yüz vegan formüle sahip olan makademya yağı serisi içeriğinde bulanan keratin sayesinde saçlarınızda destek olur. Yoğun nemlendirici ve onarıcı işlev gösteren şampuan sayesinde geri kavuşur. Ürünün içeriğinde yer alan keratin saç telleriniz için adeta koruyucu balon işlevi göstererek, saçınızın çevresel etkenlerden zarar görmesinin önüne geçer. Şampuanı duruladıktan sonra saç kremini saç ortası ve uçlarına güzelce yedirip bir süre bekledikten sonra saç kremini durulayabilirsiniz. Doğal yağlara sahip Urban Care sıvı saç bakım kremi durulanma gerektirmez. Üçüncü aşamada bu sıvı saç kremini sürerek günlük hayatın yoğunluğuna karşı saçlarınızı koruyabilirsiniz. Saçların kolayca taranmasını sağlayan bu ürün taranma sırasında saçınızın kırılması ihtimalinin önüne geçer, UV filtresi içeren bu akıllı formül sayesinde güneş ışınlarına karşın saçınızı koruyabilirsiniz. Rüzgar, şehir merkezinin kirli ve yoğun havası gibi çevresel faktörlerden koruyan bu ürün UV filtreli içeriği sebebiyle özellikle yaz aylarında kullanmak için birebirdir.

Boya ve Röfle Gibi İşlem Görmüş, Yıpranmış Saçlar İçin Urban Care Saç Bakım Toniği Seçenekleri

Boya ve röfle gibi işlemler sayesinde saçınızın tonunu açmanız veya bir tık koyulaştırmanız mümkündür. Saçınızın daha modern tasarımlara sahip olmasını sağlayan boya seçenekleri sizlere daha estetik bir görünüm sunarken, saçlarınızın yıpranmasına da sebep olabilmektedir. Bu sebeple boyama gibi kimyasal işlemlerden sonra yapacağınız saç bakımı sayesinde saçınızın tekrardan güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Hindistan cevizi ve aleo vera içeren saç bakım serisi özellikle boyalı ve röfleli saçlar için birebirdir. Seri içeriğinde yer alan saç bakım maskesi, şampuan, saç bakım kremi, saç bakım kürü ve Urban Care saç bakım yağı sayesinde boyanızın rengini saçınızda daha uzun süre muhafaza ederken, aynı zamanda UV filtresi sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı saçınızı koruyabilirsiniz. Dökülmeye eğilimli saçlar için özel olarak geliştirilmiş biyotin ve kafeinli saç bakım serisi sayesinde saç kökünüzün güçlenmesine yardımcı olurken, saçınızın hızlı ve güçlü bir biçimde uzamasına destek olabilirsiniz. Bu seri normal şampuan, peeling şampuan, saç derisi bakım kremi, bakım yağı ve Urban Care saç bakım toniği gibi 5 farklı üründen oluşmaktadır. Her ürün ayrı ayrı sipariş edilebildiği gibi ürünleri set halinde de satın alabilirsiniz. Ürünlerin içeriğinde yer alan biyotin ve kafein sayesinde zayıf ve güçsüz saçlarınızı güçlendirebilir ve saç dökülmelerinizin önüne geçebilirsiniz. Saç köklerini uyarmaya destek olan bu ürünler saçların hızlı biçimde uzamasına da yardımı olmaktadır. Her saç tipi için özel olarak hazırlanan onlarca ürün sizleri beklemektedir.

Vegan ürünler kullanmaya özen gösteren kullanıcılar Urban Care serisini tercih edebilir mi?

Urban Care ürünleri hayvansal içerik içermediği gibi, hayvanlar üzerinde de test edilmemektedir. Bu sebeple vegan kullanıcılar ürünleri rahatlıkla tercih edebilir.

Yazın tatile çıkarken hangi içerikteki ürünleri almak gerekir?

Durulanmayan saç spreylerinin kimisi UV filtresi içermektedir, bu sebeple plaja gitmeden önce ve sudan çıktıktan sonra UV filtresi içeren spreyleri saçınıza sıkarak saçlarını zararlı güneş ışınlarından koruyabilirsiniz.

Saçını daha hızlı uzatmak isteyen kullanıcılar hangi seriyi tercih etmelidir?

Biyotin ve kafein serisi saç köklerini uyardığı için saçların daha hızlı uzamasına destek olmaktadır, bu sebeple bu serinin ürünlerini sipariş edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Urban Care Saç Bakım Ürünleri

2485 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Saç Bakım Ürünleri
Saç Bakım Ürünleri
Şampuanlar
Şampuanlar
Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon Ve Spreyleri
Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon Ve Spreyleri
Saç Dökülmesine Karşı Ürünler
Saç Dökülmesine Karşı Ürünler
Saç Boyaları Ve Beyazlık Giderici Ürünler
Saç Boyaları Ve Beyazlık Giderici Ürünler
Saç Kremleri
Saç Kremleri
Saç Spreyleri
Saç Spreyleri
Saç Fırçaları Ve Aksesuarlar
Saç Fırçaları Ve Aksesuarlar
Şekillendirici Kremler Ve Waxlar
Şekillendirici Kremler Ve Waxlar
Jöleler
Jöleler
Saç Köpükleri
Saç Köpükleri
Kuru Şampuanlar
Kuru Şampuanlar
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Satıcı
Toplam 24 / 2485 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/urbancare