Kökeni 1884 yılına kadar uzanan bir İsviçre markası olan Victorinox, yıllar içinde ürettiği kaliteli çakı, bıçak, saat ve seyahat ekipmanları ile dünyanın tanınan firmalarından biri haline gelir. Victorinox, sadece ürettiği ürünler ile değil, doğanın korunması ve geri dönüşüm konusunda ortaya koyduğu hassasiyet ile de ön plana çıkan bir markadır. Victorinox, üretim aşamalarında gereksiz malzeme kullanımından kaçınır ve imalat esnasında gerekli olan enerjiyi yenilenebilir kaynaklardan sağlamaya özen gösterir.

Sağlam ve Dayanıklı Ürünleriyle Victorinox

Victorinox, bugün profesyonel bıçak çeşitleri, mutfak ekipmanları, seyahat malzemeleri ve saatler olmak üzere dört ana kategoride üretim yapmaktadır. Kaliteden ödün vermemesi ile bilinen marka, ürettiği ürünlerin büyük bir kısmını hala kurulduğu ülke olan İsviçre’de imal etmeye devam etmektedir. Victorinox ürünleri, 100’den fazla teste tabi tutularak kalite kontrol denetiminden geçer. İmal ettiği tüm bıçak ve el aletleri birinci sınıf paslanmaz çelikten üretilir. Victorinox, tüm kullanıcılarına satın aldıkları ürünler için işçilikten meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumuna karşı ömür boyu garanti verir.

Fonksiyonel Victorinox İsviçre Çakıları

Markanın önde gelen ve en bilinen ürünü 1891 yılından beri ürettiği işlevsel çakılardır. Victorinox çakılar, farklı desen, renk ve boyut seçeneklerine sahiptir. Çakılar, boyutlarına göre büyük, orta ve küçük olmak üzere üç çeşittir. İsviçre çakıları sahip oldukları fonksiyonlarına göre de farklılık gösterir. Küçük çakılar en fazla 15, en az ise 4 fonksiyona sahip olarak üretilir. Orta boy çakı modellerinin fonksiyon sayısı ise 83’e kadar çıkabilir. Büyük boy Victorinox çakılarda da en fazla 30 fonksiyon bulunur.

Victorinox marka bıçak modelleri de paslanmaz çelikten yapıları ve sağlamlıkları ile dikkat çeker. Evde kullanıma uygun olarak üretilen modeller olduğu gibi profesyonellerin kullanabileceği bıçak çeşitleri de bulunur. Uzun ömürlü performans gösterecek şekilde imal edilen bıçakların, sap kısımları ahşap veya plastik olarak üretilir. Victorinox bıçaklarının yanında farklı renk ve modellerde sebze ve meyve soyacağı çeşitleri de vardır. Profesyonellerin kullanımına uygun olarak üretilen ekipmanlar arasında; satırlar, avcı bıçakları, terzi makasları, kuaför makasları, nakış makasları, manikür setleri gibi ürünler bulunur. Ayrıca, Victorinox bıçak ve çakılar için özel üretilmiş deri ve naylon kılıflar da vardır.

Ayrıcalıklı Seyahatin Adresi Victorinox

Victorinox seyahat malzemeleri arasında tekerlekli bavul, tekerlekli el çantası, sırt çantası, büyük el çantası, dizüstü bilgisayar çantası, omuz çantası ve cüzdan modelleri bulunur. Bavul modelleri 30 farklı kalite testine tabi tutularak, her türlü seyahat koşulunda kullanıma uygun olduğuna emin olunduktan sonra kullanıcılara sunulur. Devrilme, yürüme bandı, basamak, düşme ve su geçirmezlik testleri kalite testlerinden bazılarıdır. Bavullar, modellerine göre farklı işlevsel özelliklere sahip olup, genişleyebilme seçeneğine de sahiptir. Victorinox seyahat ürünlerinin sunduğu ayrıcalıklardan birisi de her çantanın bir kimlik numarasının olmasıdır. Bavulunuzun kaybolması durumunda bu kimlik numarası sayesinde bulmanız daha kolaylaşır. Victorinox sırta çantası modelleri ise işlevsellikleri ve kullanışlı boyutları ile gezi ve seyahatleriniz sırasında sürekli ihtiyacınız olan malzemelerinizi yanınızda taşımanıza imkan verir. Victorinox cüzdan modelleri de fonksiyonel ve şık tasarımları ile ön plana çıkar. Kimlik kartı, pasaport ve kredi kartlarınızı güven içerisinde saklayabilmenize yardımcı olur.

Victorinox Saat Modelleri

Victorinox saatler klasik çizgileri ve modaya uygun tasarımları ile dikkat çeker. Erkek ve kadın modelleri de bulunan Victorinox saatlerin kasaları paslanmaz çelikten üretilir. Su geçirmez özellikteki saatlerin cam bölümünde yansıtma yapmayan safir kristal kullanılır. İçerisindeki analog sistemde farklı metal ve renklerin kullanıldığı saat modelleri bulunur. Saatlerin kayış seçecekleri ise deri, metal, kumaş, silikon ve kauçuk olarak farklılık gösterir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Victorinox

1.877 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Sepette Kampanyalı Ürünler
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön