Aydınlatma ve priz sektörünün öncü markası Viko, 2014 yılından bu yana teknoloji devi Panasonic bünyesinde alıyor. Prizler, anahtarlar, şebeke sistemleri başta olmak üzere oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan Viko, yüksek ürün kalitesi ve üstün performans özellikleri ile tercih edilen markaların başında geliyor. Hem profesyonellerin, hem son kullanıcıların beğenisini toplayan Viko ürünleri, dayanıklılıkları ve kaliteleri ile olduğu kadar yüksek estetik özellikler taşıyan çağdaş çizgileri ile de öne çıkıyor.

Evlerdeki elektronik eşyaların sayısı çoğaldıkça ve binalarda elektriğin yanı sıra uydu, televizyon, video ağları gibi şebekeler arttıkça Viko'nun sağladığı güvenlikli ürünlere talep de artıyor. Elektronik cihazlara büyük bir hassasiyetle yaklaşan Viko, başta topraklı ve korumalı prizler olmak üzere ürünlerini en sıkıntılı durumlarda dahi cihazları koruyacak biçimde tasarlıyor. Viko ürünleri, elektrik konusunda altyapının yetersiz olduğu ya da şebeke dalgalanmaları yaşanan bölgelerde dahi elektrikli cihazları şebeke hatalarına karşı koruyor, güvenli bir kullanım sunuyor.

  • Korumalı, güvenlikli ürünler ile ev kazalarına karşı yanınızda yer alıyor, çocuk korumalı priz versiyonları ile güvenli kullanım sunuyor.
  • Çocuklara özel koruma yanında, çocuk odaları için özel tasarımlı, sevilen karakterlerin yer aldığı özel baskılı modeller üretiyor.
  • Korumalı prizler, şebeke sorunları, enerji dalgalanmaları, kısa devre, aşırı yükü gibi sorunlara karşı cihazlarınızı koruyor.
  • Video, data, televizyon, uydu, müzik yayını gibi her türlü şebeke için uygun bağlantı elemanları, anahtarlar ve prizler üretiyor.
  • Klasik, modern, retro gibi farklı tasarım seçenekleri ile evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlıyor. 

Viko priz modelleri arada herhangi bir düzenleyici olmasa da elektronik cihazların elektrik şebekesinden doğru akımı almasına olanak sağlayabiliyor. İkili, üçlü, kapaklı, güç korumalı priz, topraklı priz modelleri Viko'nun en yaygın kullanılan ürünleri arasında yer alıyor. Viko, tüm priz modelleri ve ihtiyaçları için çocuk korumalı versiyonlar üretiyor, çocuk odaları için özel olarak üretilen sevimli tasarımlarla miniklere de hitap ediyor.

Viko prizlerin yanında video ya da televizyon yayını yapan şebekeler için de pek çok parça ve aparat üretiyor. Uydu anten ağları için prizler, müzik yayın hoparlör prizleri, her türlü anahtar çeşitleri ve farlı zil ihtiyaçları gibi pek çok ürün seçeneği bulunan Viko, her türden şebekenin bu tarz tüm ihtiyaçlarını yüksek performanslı olarak üretiyor. TV-DATA araç gereçleriyle de öne çıkan Viko, televizyon, video ve data sistemleri olarak kurulan yüksek hızlı şebekeler için özel prizler sağlıyor. Uydu prizi, TV prizi, F konnektörlü uydu prizi, telefon prizleri, data prizleri modelleri ile öne çıkan Viko, sektörün öncü markası olarak güvenilir bir tercih oluşturuyor.

Ev ve iş yerlerindeki kişisel kullanımlar kadar bina inşaatları, geniş tadilat süreçleri, her türlü dekorasyon faaliyetleri için de geniş bir ürün gamı bulunan Viko, profesyonellerin tercihi olarak öne çıkıyor. Anahtar, priz ve bağlantı elemanları ile kablolama süreçlerinin ihtiyaçları Viko güvencesiyle satın alınabiliyor.

Aydınlatma elemanları açısından pek çok ürün seçeneğine sahip olan Viko, öne çıkan anahtar modelleri ile ışık miktarını ayarlama imkanı sunuyor. Aşırı yük ve kısa devreye karşı korumalı olan Viko anahtar modelleri, enerji tasarrufu yapılmasına destek oluyor. Anahtar alanında ışık anahtarı, iki kutuplu anahtar, kapı otomatiği gibi geniş bir ürün gamına sahip olan Viko, yenilikçi tasarım anlayışı ile de beğeni topluyor. Yüksek güvenlik ve işlevselliğin yanı sıra tasarım estetiğine büyük önem veren Viko, yenilikçi dekorasyon fikirleri ile geleneksel sadeliği buluşturan özel tasarımlar ortaya koyuyor. Çağdaş, klasik, retro pek çok orijinal tasarım geliştiren Viko, çocukları da unutmuyor ve onların odaları, yaşam alanları için özel tasarımları hayata geçiriyor. Viko ürünleri, tüm ürün çeşitlerinde çocukların güvenliğini özel olarak düşünüyor, onlar için uygun ürünler ile ev kazalarına karşı ebeveynlerin destekçisi oluyor. Viko'nun her ihtiyaca uygun ürünlerini hepsiburada.com'da inceleyebilir, hepsiburada.com güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...